EKSTRA
MENÜ

Akyurt

Akyurt ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Akyurt haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.556 Akyurt haberi bulunmuştur.

Akyurt Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan direksiyon başına geçti

Cumhurbaşkanı Erdoğan direksiyon başına geçti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Akyurt ilçesinde otomobil galerilerinin bulunduğu OTONOMİ'nin açılış törenine katıldı. Açılış töreninde Erdoğan, klasik bir otomobilin direksiyonuna geçerek bir süre kullandı.

2.12.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan döviz mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan döviz mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Esenboğa yolunda otomobil galerilerinin bulunduğu yeni otomotiv merkezi 'Otonomi'nin açılışında konuştu. Erdoğan, "Yastığının altında döviz olanlar gelsin parasını altına dönüştürsün, gelsin parasını TL'ye dönüştürsün. Türk lirası, altın değer kazansın. 2007-2008’de de yaptılar, o zaman ne dedim? Teğet geçecek, dedim. Aynı şeyi yine söylüyorum. Teğet geçecek" dedi. Erdoğan düşük faizle yatırımcının önünü açacaklarını da sözlerine ekledi.

2.12.2016Ekonomi
Yüzlü mutlu çocuklu

Yüzlü mutlu çocuklu

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Hastanesi'nde 2013 yılında yüz nakli olduktan sonra evlenen Recep Sert, eşi Esma ve kızları 8.5 aylık Hira Emine ile ameliyatının yapıldığı hastaneyi ziyaret etti.

13.10.2016Gündem