EKSTRA
MENÜ

Akıntı

Akıntı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Akıntı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.771 Akıntı haberi bulunmuştur.

Akıntı Haberleri

Vajinitler

Vajinitler

Vajinitler ve bunlara bağlı şikayetler jinekologların en sıklıkla karşılaştığı problemler arasındadır. Vulvovajinit, çeşitli mikroorganizmalar ile vulva ve vajenin enfeksiyonudur. Vajinitin tipik şikayeti akıntı, yanma, kaşıntı ve anormal kokudur. Vajinitler sıklıkla 3 nedenden kaynaklanır. Bunlar:

Yaz için Yüzme Programı

Yaz için Yüzme Programı

Yüzme, tatilde form tutmanın en etkili yolları arasında yer alıyor. Ancak her egzersizde olduğu gibi yüzmeye başlamadan önce de kendinize bir program yapmanız ve bu programı dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Göreceksiniz ki böylece çok daha kolay form tutacaksınız...

25.07.2001Spor Fitness
Çin heyeti Varyag için geliyor

Çin heyeti Varyag için geliyor

Ukrayna bandıralı Varyag gemisinin Boğazlar'dan geçişi için Ankara'nın olurunu alan Çin, 'güvenli geçiş' çerçevesinde teknik istişarelerde bulunmak üzere Türkiye'ye heyet gönderiyor. 28 Ağustos Salı günü Ankara'ya gelecek Çin Ulaştırma Bakanlığı'ndan bir heyet, Varyag'ın Boğazlar'dan geçişi sırasında can, mal, çevre ve seyir güvenliğini tehdit edebilecek riskleri en aza indirebilmek için görüş alışverişinde bulunacak.

26.08.2001Gündem
Grip mevsimi başladı

Grip mevsimi başladı

Uzmanlar, mevsim geçişlerinde ortaya çıkan ısı değişikliklerinin insan vücudunun savunma mekanizmasını zayıflattığını hatırlatarak soğuk algınlığı, grip ve nezleye karşı dikkatli olunması uyarısında bulunuyor.

7.09.2001Kelebek
Grip mevsimi başladı

Grip mevsimi başladı

Uzmanlar, mevsim geçişlerinde soğuk algınlığı, grip ve nezleye karşı dikkatli olunması uyarısında bulunuyor.

7.09.2001Kelebek
Soğuk algınlığı mevsimi başladı

Soğuk algınlığı mevsimi başladı

Uzmanlar, mevsim geçişlerinde ortaya çıkan ısı değişikliklerinin insan vücudunun savunma mekanizmasını zayıflatması sonucu artan soğuk algınlığı, grip ve nezleye karşı dikkatli olunması uyarısında bulundu.

8.09.2001Kelebek
Varyag için Devlet Garantisi isteniyor

Varyag için Devlet Garantisi isteniyor

Çin'e ait Ukrayna bandıralı Varyag gemisinin Boğazlar'dan geçişi Denizcilik Müsteşarlığı ile Dışişleri Bakanlığı'nı bir kez daha karşı karşıya getirdi. Dışişleri Bakanlığı geminin geçişi için istenen teminat mektubunun Devlet Garantisi olarak değiştirilmesini istiyor. Denizcilik Müsteşarlığı ise teminat mektubunun paraya daha kolay dönüştürülebileceği gerekçesiyle buna karşı çıkıyor.

20.09.2001Gündem
Dev gemi Varyagın kaza riski yüzde 30

Dev gemi Varyag'ın kaza riski yüzde 30

Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma İşletmeleri Genel Müdürü Hücum Tulgar, Çin'e ait Ukrayna bandıralı Varyag adlı geminin İstanbul Boğazı'ndan geçişinde kaza riskinin yüzde 30'un altında olmadığını belirterek, olası bir kaza durumunda da İstanbul Boğazı'nın en az 6 ay kapatılabileceğini bildirdi.

24.09.2001Gündem
Dev gemi Varyagın kaza riski yüzde 30

Dev gemi Varyag'ın kaza riski yüzde 30

Çin'e ait dev gemi Varyag'ın Boğaz'dan geçişinde kaza riskinin en az % 30 olduğu, bir kaza durumunda ise Boğaz'ın en az 6 ay kapatılacağı belirtiliyor.

24.09.2001Gündem
Çin Varyagı Boğazdan bu ay geçirmek istiyor

Çin Varyag'ı Boğaz'dan bu ay geçirmek istiyor

Çin'in, Ukrayna'dan satın aldığı ve eğlence gemisi yapacağını açıkladığı Varyag'ı Türk boğazlarından bu ay içinde geçirmek istediği öğrenildi. Varyag için devlet garantisi yerine ''acente garantisi'' vermeyi teklif eden Çin, dev platformu, Türk boğazlarından Ekim ayında geçirme isteğini Türk heyetine bildirdi.

1.10.2001Gündem
Boğazlarda 9 ayda 12 kaza

Boğazlarda 9 ayda 12 kaza

İstanbul ve Çanakkale boğazlarında son 9 ayda büyük gemilerin karıştığı karaya oturma, çatma ve batma şeklinde 12 kaza meydana geldi.

17.10.2001Gündem
Adanada 4.9 büyüklüğünde deprem

Adana'da 4.9 büyüklüğünde deprem

Adana'da saat 18.50 sıralarında 4.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem halk arasında heyecan yaratırken can ve mal kaybına yol açmadı.

18.10.2001Gündem
Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar, genellikle cinsel ilişki yoluyla insandan insana bulaşan mikroorganizmaların (mikrop) neden olduğu genital yol (üreme organları) enfeksiyonlarıdır.

Ölüm en güzel nasihattır

Ölüm en güzel nasihattır

Herkesin hayatta bir takıntısı var. Bende onlardan çok! Bir tanesi de günün birinde bir ölü yıkayıcısıyla röportaj yapmaktı.

23.11.2001Kelebek
Ölüm en güzel nasihattır

Ölüm en güzel nasihattır

Herkesin hayatta bir takıntısı var. Bende onlardan çok! Bir tanesi de günün birinde bir ölü yıkayıcısıyla röportaj yapmaktı. Ve işte o gün gelmişti. Ne var ki, Zincirlikuyu Mezarlığı'na doğru yol alırken beynimde başka bir takıntı da dolanıp duruyordu: Süreyya Ayhan tartışması.

23.11.2001Kelebek

Yazar Sonuçları

Jinekoloğumuza Her Konuda Danışabilirsiniz

Yakında tatile gideceğim ve adet dönemim aynı zamana rastlıyor. Acaba adet dönemimi geciktirecek ilaç ya da yöntem var mı? Jinekolog Dr. Sedat Varol'un yeni yanıtları....

16.07.2001

Göbek deliğimden akıntı geliyor

Altı yıl önce geçirdiğim ameliyat ile rahim ve yumurtalıklarım alınmıştı.

25.07.2001

Menderes'te ters akıntı.

Menderes Tekstil halka arzı ertelendi. Her ne kadar şirket yönetimi ve Global Menkul Değerler Kurumsal Finansman bölümü yöneticileri halka arzın iptal edilmediğini söylese de durum ilginç. Çünkü ertelemelerde başka bir tarih sözkonusudur. Oysa Menderes Tekstil'in ikincil halka arzının ne zaman yapılacağı belli değil. Şirket yöneticileri ve Global'in yetkilileri piyasanın uygun olduğu bir zamanda diyerek "ne zaman" sorusunu yanıtlamaya çalışıyor.

18.08.2001