EKSTRA
MENÜ

Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 46 haberi bulunmuştur.

Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Haberleri

AK Partili Turan: İstanbul Barosu ve CHPli yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etmiştir

AK Parti'li Turan: "İstanbul Barosu ve CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etmiştir"

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, bir terör örgütü mensubunun fotoğrafının İstanbul Barosu'na asılmasına ve bu sırada bina önünde toplanan CHP'lilere tepki gösterdi.

29.08.2020Gündem
AK Partili Turan: 100 belediye başkanı AK Parti’ye geçecek

AK Partili Turan: 100 belediye başkanı AK Parti’ye geçecek

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, partisinin Küçükkuyu Belde Teşkilatı'nın 7'nci Olağan Kongresi'nde, önümüzdeki günlerde, diğer partilerden 100’e yakın belediye başkanının AK Parti rozeti takacağını belirterek, “Başlıyoruz, her hafta 5 arkadaşımız, her partiden bir belediye başkanımız tören ile AK Parti’ye katılacak. Yüze yakın farklı belediyeden AK Parti’ye katılım olacak. Birileri kavga ederken, AK Parti’nin nasıl büyüdüğünü beraber göreceğiz” dedi.

11.01.2020Gündem
1915 Çanakkale Köprüsü yapımı iş programına uygun devam ediyor

1915 Çanakkale Köprüsü yapımı iş programına uygun devam ediyor

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 1915 Çanakkale Köprüsü'nün yapım çalışmalarının iş programına uygun devam ettiğini bildirdi.

9.12.2019Ekonomi
Kısa, net, anlaşılır

Kısa, net, anlaşılır

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ‘başkanlık’ sistemini öngören anayasa değişiklik tekliflerinin ‘kısa, net ve anlaşılır’ olacağını söyledi. “100-200 maddelik bir teklifi getirmeyi doğru bulmuyoruz” diyen Turan, tekliflerinin kasım ayında başlayacak bütçe görüşmeleri öncesinde Meclis’e gelebileceğini de açıkladı. Turan, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:

25.10.2016Gündem
Kayyumların atama yetkisi genişletiliyor

Kayyumların atama yetkisi genişletiliyor

TBMM Adalet Komisyonu’nda bugün görüşülecek kayyumların atama yetkisinin genişletilmesine ilişkin yargı paketi tartışma yarattı. Prof. Dr Köksal Bayraktar, düzenlemeyi sakıncalı bulduğunu belirterek, “Devlet ticari hayata çok müdahale edebilecektir. Bu da tehlikeler doğuracaktır” dedi.

15.06.2016Ekonomi
AYMnin kararı TBMMde memnuniyetle karşılandı

AYM'nin kararı TBMM'de memnuniyetle karşılandı

Anayasa Mahkemesi'nin (AYM), Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ile Ankara Temsilcisi Erdem Gül'ün, ifade ve basın özgürlüklerinin ihlal edildiğine ve ihlalin ortadan kaldırılması için kararın ilgili Mahkemeye gönderilmesine karar verdi. Karar, TBMM'de bulunan partililer tarafından memnuniyetle karşılandı.

25.02.2016Gündem
AK Parti Grup Başkanvekilinden kritik açıklama: Farklı bir konsept geliştirebiliriz

AK Parti Grup Başkanvekilinden kritik açıklama: Farklı bir konsept geliştirebiliriz

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, katıldığı bir canlı yayında ''Şu anki askerlik kanunu bugünün taleplerini karşılamıyor'' dedi. Turan "Askerle millet arasındaki bağ, zorunlu askerlik de olur. Öyle bir formül oluşturalım ki, hem askerimizin talebi karşılansın hem de üniversite okuyan, iş sahibi olan kardeşlerimize mani olmadan bu işi yapalım. Bunun değişik formülleri var” ifadelerini kullandı.

26.07.2018Gündem
Son dakika... AK Parti milletvekili kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Son dakika... AK Parti milletvekili kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel, geçirdiği kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

25.09.2017Gündem
Bülent Turan: CHPnin içki içen 3 kişiyi partiden atması yanlış

Bülent Turan: CHP'nin içki içen 3 kişiyi partiden atması yanlış

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, CHP’nin 26-29 Ağustos arasında Tarihi Gelibolu Yarımadası’ndaki Kocadere Kamp Alanı’nda düzenlediği ’Adalet Kurultayı’nda alkollü içki içtiği gerekçesiyle ihraç işlemi başlatılan 3 partiliye, "Ben avukatım. O üç arkadaş gelsin, avukatlıklarını bedava yapayım" dedi.

31.08.2017Gündem
Türkiye şehitlerini uğurladı

Türkiye şehitlerini uğurladı

İstanbul Beşiktaş'taki terör saldırılarında şehit olanlar son yolculuklarına uğurlanıyor...

12.12.2016Gündem
Dokunulmazlıklara üçüncü öneri formülü

Dokunulmazlıklara 'üçüncü öneri' formülü

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu’nun “CHP’nin önerilerinden biri müzakere edilebilir” sözleriyle alevlenen dokunulmazlık tartışmasında gözler CHP’nin önerilerine çevrildi.

29.03.2016Gündem
AK Partili 4 vekil trafik kazası geçirdi

AK Partili 4 vekil trafik kazası geçirdi

AK Parti’nin Afyonkarahisar’da düzenlendiği 24’ncü İstişare toplantısına katılmak için kente gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Fatma Benli, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik trafik kazası geçirdi.

8.01.2016Gündem
OKTAY SARAL KAMER GENÇ İLE İLGİLİ CANLI YAYINDA BUNLARI SÖYLEMİŞTİ

OKTAY SARAL KAMER GENÇ İLE İLGİLİ CANLI YAYINDA BUNLARI SÖYLEMİŞTİ

TBMM'nin bugünkü oturumunda AK Partili milletvekilleri ile CHP milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı. Genel Kurul'da BDP'nin seçim ve partiler rejiminin yol açtığı sorunlara ilişkin Meclis Araştırması Önergesi görüşüldü. Önergeye ilişkin aleyhte söz alan Ak Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin dün TBMM'de düzenlediği basın toplantısındaki açıklamalarını eleştirdi. Turan'ın konuşmasının ardından Muharrem İnce söz almak istedi. Bu sırada AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı. AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, 'Sen sus' diye AK Parti grubuna sesini yükselten CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a yumruk attı. Oktay Saral daha önce Beyaz TV ekranlarında Tahir Sarıkaya'nın sunduğu "Uyan Türkiyem" programına konuk olup Kamer Genç ile ilgili çok sert sözler söylemişti.

23.01.2014Haber
EFSANE SPİKER ORHAN AYHAN MECLİSTEKİ KAVGAYI BÖYLE YORUMLADI

EFSANE SPİKER ORHAN AYHAN MECLİS'TEKİ KAVGAYI BÖYLE YORUMLADI

TBMM'nin bugünkü oturumunda AK Partili milletvekilleri ile CHP milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı. Genel Kurul'da BDP'nin seçim ve partiler rejiminin yol açtığı sorunlara ilişkin Meclis Araştırması Önergesi görüşüldü. Önergeye ilişkin aleyhte söz alan Ak Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin dün TBMM'de düzenlediği basın toplantısındaki açıklamalarını eleştirdi. Turan'ın konuşmasının ardından Muharrem İnce söz almak istedi. Bu sırada AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı. AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, 'Sen sus' diye AK Parti grubuna sesini yükselten CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a yumruk attı. Yumruklu kavgayı ünlü gazeteci ve spor spikeri Orhan Ayhan böyle yorumladı.

23.01.2014Haber
MECLİSTE YUMRUKLU KAVGA

MECLİS'TE YUMRUKLU KAVGA

TBMM'nin bugünkü oturumunda AK Parti'li milletvekilleri ile CHP milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı. Genel Kurul'da BDP'nin seçim ve partiler rejiminin yol açtığı sorunlara ilişkin Meclis Araştırması Önergesi görüşüldü. Önergeye ilişkin aleyhte söz alan Ak Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin dün TBMM'de düzenlediği basın toplantısındaki açıklamalarını eleştirdi. Turan'ın konuşmasının ardından Muharrem İnce söz almak istedi. Bu sırada AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı. AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, 'Sen sus' diye AK Parti grubuna sesini yükselten CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a yumruk attı. Bu andan itibaren ortalık bir anda karıştı. Gözü moraran Tezcan, arkadaşları tarafından Özel Güven Hastanesi'ne kaldırıldı. Gerginlik ise diğer milletvekillerinin araya girmesiyle sonlandırıldı. Fırat KESKİNKILIÇ / DHA

23.01.2014Haber
Genel Kurul’da “beyinsiz” tartışması

Genel Kurul’da “beyinsiz” tartışması

TBMM Genel Kurulu'nda AK Partili Nurettin Canikli ile CHP'li Kamer Genç arasında, Kamer Genç'in “Ya size gavat deseydi” sözleriyle başlayan tartışma gerginliğe yol açtı.

13.11.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Tarık Akan’ın cenazesi çok şey ifade ediyor

TARIK Akan ülkemizin yetiştirdiği büyük bir aydındı.

19.09.2016

HSYK hiçbir şey dinlemiyor...

Çankırı, Sungurlu’ya 96, Kırıkkale’ye 103 km...

18.11.2013