EKSTRA
MENÜ

Ahmet Çetin

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7.770 haberi bulunmuştur.

Ahmet Çetin Haberleri

Çok sert sözler: Çık bakalım er meydanına bak kim kimin dilini kopartıyor

Çok sert sözler: Çık bakalım er meydanına bak kim kimin dilini kopartıyor?

Kırkpınar ağalığı, parasını yatırmadığı için iptal edilen işadamı Ahmet Çetin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın, "Beni FETÖ'cü olarak kimse suçlayamaz. Dilini koparırım adamın" sözlerine, düzenlediği basın toplantısıyla cevap verdi. Çetin, "Makamından çıksın gelsin, er meydanına çıkalım. Kim kimin dilini kopartıyor görelim. Karşılıklı husumet varsa da birbirimizinkini kopartırız, artık gücü yetene" dedi.

6.06.2018Gündem
864 bin lirayı ödeyemedi, ağalığından oldu

864 bin lirayı ödeyemedi, ağalığından oldu

Edirne Belediyesi'nce, 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ağası Ahmet Çetin'in, ağalık bedelinin bir kısmını yasal tarihte ödemediği gerekçesiyle ağalık ihalesi iptal edildi. Çetin, ağalık bedelinin ilk taksitini ödemediği iddiaları üzerine düzenlediği basın toplantısına elinde paralarla gelmiş, ağalık taksitinin ilkini ödediğini söyleyip "Ağalık parasını ödedim, ben züğürt ağa değilim" demişti.

30.05.2018Gündem
Polisin vurduğu penaltı kahramanı davasında flaş karar

Polisin vurduğu 'penaltı kahramanı' davasında flaş karar

İstisnaf Mahkemesi,  Esenyurt'ta  14 ay önce silahından çıkan kurşunla 'penaltı kahramanı' olarak bilinen 16 yaşındaki lise öğrencisi Ömer Barış Topkara'nın ölümüne neden olduğu  gerekçesiyle 11 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan polis memuru H.D.S.'ye verilen cezayı az bularak bozdu.  Yeniden yaptığı yargılamada "haksız tahrik" maddesince uygulanan indirimin asgari hadden yapılması gerektiğini vurgulayan İstinaf Mahkeme, sanık H.D.S.'yi   "Haksız tahrik altında çocuğu olası kast ile  öldürme" suçundan 15 yıl hapis cezasına çarptırdı. Baba Seyfettin Topkara,  "Gönlümüz şimdi biraz ferahladı, adalet yerini buluyor" dedi.

19.04.2018Gündem
657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine doğru

657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne doğru

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, "Pehlivanlar yıl içindeki performanslarına göre Kırkpınar'a güreşe çıkmalıdır." dedi.

10.04.2018Futbol
Konyaspordan Afrin gazisine ziyaret

Konyaspor'dan Afrin gazisine ziyaret!

Atiker Konyaspor'un yönetici ve futbolcuları, Suriye'nin Afrin bölgesindeki Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralan Uzman Çavuş Ahmet Çetin'e evinde ziyarette bulundu.

16.02.2018Futbol
Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, Edremitte pota açılışı yaptı

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, Edremit'te pota açılışı yaptı

Balıkesir'in Edremit ilçesinde yapılan bir pota açılışına katılan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 1907 pota hedefiyle başlanan projede 6 bine yakın başvuru olduğunu belirterek, “Türkiye’nin her yerine pota yapacağız ve gençlerimizin hizmetine açacağız” dedi.

26.01.2018Futbol

Yazar Sonuçları

Atık su arıtılmadan denize akıtılıyor

AYVALIK Belediye Başkanı Rahmi Gençer, turizm sezonu öncesi yakınmıştı, daha doğrusu adeta isyan etmişti. Bu isyan çok önemliydi, mutlaka dikkate alınmalıydı. Neden mi?

9.10.2017