EKSTRA
MENÜ

Ağız Kokusu Nasıl Önlenir

Ağız Kokusu Nasıl Önlenir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ağız Kokusu Nasıl Önlenir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17 Ağız Kokusu Nasıl Önlenir haberi bulunmuştur.

Ağız Kokusu Nasıl Önlenir Haberleri

Ağız kokusu neden olur Ağız kokusunu önlemek için nelere dikkat edilmeli

Ağız kokusu neden olur? Ağız kokusunu önlemek için nelere dikkat edilmeli?

Ağız kokusu günlük yaşantımızda bizi en çok zorlayan konulardan biri. Bu problemi yaşayan insanlar ne kadar uğraşsalar da üstesinden gelemeyebiliyor. Peki ağız kokusu nasıl giderilir? Ağız kokusunu önlemek için neler yemeliyiz? Hangi meyve sebzeler ağız kokusunu giderir? Estetik Diş Hekimi Dr. Efe Kaya, ağız kokusunun nedenleri ve ağız kokusunu gidermenin 6 yolu hakkında bilgi verdi.

5.08.2020Sağlık
Ağız Kokusu Nasıl Engellenir

Ağız Kokusu Nasıl Engellenir?

Ağız kokusu, pek çok insanın korkulu rüyasıdır. Bu durumu önlemek için yapabileceğiniz bazı şeyler var. Dt. Kevser Yarımbaş, ağız kokusunu önlemenin yollarını anlattı.

25.05.2020Kişisel Bakım
Ramazanda Ağız Kokusunu Önlemenin Yolları

Ramazanda Ağız Kokusunu Önlemenin Yolları

Ramazanda oruç tutarken en çok endişe veren konulardan biri ağız kokusudur. Bu durumu engellemek için yapabileceğiniz bazı şeyler var. Ramazanda ağız kokusunu önlemenin yollarını açıklıyoruz.

Ramazanda ağız kokusu nasıl önlenir

Ramazanda ağız kokusu nasıl önlenir?

Mübarek Ramazan ayının başlamasına kısa bir süre kala, vatandaşların araştırmaları hız kazandı. Ramazanda yaşanan ağız kokusu probleminden nasıl kurtulacaklarını merak eden vatandaşlar, bu kapsamda en doğru bilgileri almak istiyor. Peki, Ramazanda ağız kokusu nasıl önlenir?

30.04.2019Gündem
Ramazanda ağız kokusu nasıl önlenir

Ramazan'da ağız kokusu nasıl önlenir?

Ramazan'da ağız kokusu nasıl giderilir sorusu, oruç ibadetlerini yerine getirecek olan vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. Peki, Ramazan ayında ağız kokusunu gidermek için neler yapmak gerekir? İşte, o konu hakkında bazı uzman görüşleri

17.04.2019Gündem
Çocuklarda ağız kokusunun 8 nedeni

Çocuklarda ağız kokusunun 8 nedeni

Halitozis olarak adlandırılan kötü ağız kokusu çocuklarda da görülebiliyor. Yaş gruplarına göre değişmekle birlikte okul çağı çocuklarında görülme sıklığı yaklaşık yüzde 15 olarak kabul ediliyor.

Ağız kokusundan kurtulmanın 10 yolu

Ağız kokusundan kurtulmanın 10 yolu

Maydanoz, nefesimizi doğal olarak temizlemede etkili...

5.04.2016Sağlık
Ağız Kokusunu Gidermek İçin Tüketin

Ağız Kokusunu Gidermek İçin Tüketin!

Diş Hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu, yaşam kalitemizi bu denli olumsuz etkileyen ağız kokusu için yoğurt tüketiminin çok önemli olduğunu dile getiriyor!

Ağız Kokusunun Nedenleri Nelerdir

Ağız Kokusunun Nedenleri Nelerdir?

Periodontolog Dr. Sibel Örsal cevaplıyor; Ağız kokusunun nedenleri nelerdir?

Ağız kokusu neden oluşur

Ağız kokusu neden oluşur?

Hangi hastalıklar ağız kokusunu tetikliyor?

16.09.2015Sağlık
Ağız Kokusu Nasıl Gider (Video)

Ağız Kokusu Nasıl Gider? (Video)

Periodontolog Dr. Sibel Örsal cevaplıyor; Ağız kokusu nasıl gider?

Ramazanda Ağız Kokusu Nasıl Önlenir

Ramazan'da Ağız Kokusu Nasıl Önlenir?

Oruç tutanlar ağız-diş sağlıkları ile genel sağlıklarına, oruç tutmayanlara oranla daha fazla özen göstermeli. Nasıl mı?

Karaciğer Hastalığını Gösteren 5 Bulgu

Karaciğer Hastalığını Gösteren 5 Bulgu

Karaciğerde en yaygın görülen hastalıklar hepatit, siroz ve kanser olarak biliniyor. Organ Nakli Bölümü Prof. Dr. Onur Yaprak, karaciğer hastalıklarında yaygın görülen 5 belirtiyi anlattı.

7.01.2020İyi Yaşam

Yazar Sonuçları

Ağız kokusu nasıl giderilir

Ağız kokusu nasıl giderilir?

Günde en az iki kez diş fırçalanması ve dilin temizlenmesi ile ağız kokusunu önlenebilir. Bir hastalıktan kaynaklanan ağız kokusu varsa mutlaka doktora başvurulmalıdır.

27.05.2018

Candida fırtınası mı var?

Adeta bir “Candida fırtınası” esiyor, daha doğrusu estiriliyor. Estirenler de yabancı değil (!) hekimler, daha doğrusu bağırsak biyolojisinden bihaber bazı uzmanlar.

4.07.2019

5 soru 5 cevap

Haftaya yine sizden gelen sorular ve yanıtlarıyla başlıyoruz. Konu yine fazla kilolarla nasıl mücadele edileceği... Buyurun...

11.05.2015