MENÜ

Adolf Hitler

Adolf Hitler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Adolf Hitler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.188 Adolf Hitler haberi bulunmuştur.

Adolf Hitler Haberleri

Dünyada bir gün daha  geçirebilmesi için milyarlarca yıldızı feda  etmeye hazırım

Dünyada bir gün daha geçirebilmesi için milyarlarca yıldızı feda etmeye hazırım

Düşünün: Anne tarafından neredeyse her üye, sanat tarihine iz bırakmış. Baba tarafı kraliyet ailesi üyesi. Anılarınızda neler olurdu? Dünyaca ünlü ressam Fahrelnissa Zeid’in oğlu, devrik Irak hanedanından Prens Ra’ad bin Zeid anlattı: “Yaşadıklarım kolay değildi. Ama hayat dediğin mücadeledir.”

29.09.2018Hürriyet Pazar
Kayıp Nazi eseri Bern’de sergilenecek

Kayıp 'Nazi eseri' Bern’de sergilenecek

İngiliz heykeltraş Henry Moore'un şimdiye kadar bilinmeyen bir suluboya eseri sanat simsarı Hildebrand Gurlitt'in koleksiyonunda ortaya çıktı. 1930'larda Adolf Hitler'in 'dejenere sanat' olarak sınıflandırdığı çok sayıda eser Almanya'daki müzelerden toplatılmıştı.

30.08.2018Kitap Sanat
‘Annem, Hitler ile yattı’

‘Annem, Hitler ile yattı’

Genç yaşta ölen Alman-Fransız sinema oyuncusu Romy Schneider’in 1976 yılında verdiği ancak hiç yayımlanmayan bir röportajı ortaya çıktı. Röportajda Schneider, kendisi gibi oyuncu olan annesi Magda Schneider’in, nazi diktatörü Adolf Hitler ile yattığını söylüyor.

27.08.2018Avrupa
Başbakanı, Hitler kostümüyle protesto etti

Başbakanı, Hitler kostümüyle protesto etti

Hindistan’da Başbakan Narendra Modi’yi protesto etmek amacıyla bir milletvekili, Nazi Almanyası’nın lideri Adolf Hitler gibi giyinerek meclisteki oturuma katıldı.

10.08.2018Avrupa
Göçmensiz Almanya düşünülemez

Göçmensiz Almanya düşünülemez

Almanya’nın tarihine bakıyorum. Merkezi Wiesbaden kentinde bulunan Federal İstatistik Dairesi’nin verilerine göre, 1871 yılında Alman İmparatorluğu’nda 207 bin auslaender (yabancı) yaşıyormuş.Ülkede yaşayan yabancı sayısı 1890 yılında 700 bine yükselmiş.

4.08.2018Avrupa
Muhteşem Ortaçağ mimarisiyle Almanya

Muhteşem Ortaçağ mimarisiyle Almanya

Göz alıcı Ortaçağ mimarisi, birbirinden muhteşem şehirleri, dörtte biri ormanlarla kaplı doğası, şaşırtıcı karşıtlıklara rağmen iç içe geçmiş kültür çeşitliliği ve dünyanın en çok göç alan ülkeleri arasında yer alan Almanya'nın gezilecek tarihi ve turistik yerlerinden bazılarını haberimizde bulabilirsiniz...

2.08.2018Seyahat
Birazcık sağduyu birazcık insaf

Birazcık sağduyu birazcık insaf

Almanya’da ‘Führer’ (Lider) olarak nitelenen Adolf Hitler, 1921 yılında başına geçtiği Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi’ni (NSDAP) 1933 yılında iktidara taşıdı.

28.07.2018Avrupa
Hitler’in çatal bıçak takımı satıldı

Hitler’in çatal bıçak takımı satıldı

2. Dünya Savaşı sırasında Nazi Almanyası’nın lideri Adolf Hitler’in kullandığı çatal bıçak takımı, 12 bin 500 sterline satıldı.

23.06.2018avrupa
Herkesten sakladığı çocukluğu ortaya çıktı

Herkesten sakladığı çocukluğu ortaya çıktı!

Avustralyalı yazar Paul Ham, Alman diktatör Adolf Hitler'in çocukluğu ve gençliğine ilişkin çok tartışılacak birçok bilgiye yeni kitabında yer verdi. 'Young Hitler: The Making of the Führer' isimli kitapta, Hitler'in 'mesih' gibi ulu bir karakter yaratmak için geçmişini nasıl sildiğini anlatan Ham, bir diktatörün doğuşunu detaylarıyla anlattı.

8.06.2018Dünya
Aşk ve Mavinin yeni oyuncusu Melis Ünal kimdir

Aşk ve Mavi'nin yeni oyuncusu Melis Ünal kimdir?

Genç oyuncu Melis Ünal, sezon finali için gün sayan Aşk ve Mavi dizisinin kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmalarını aktif bir şekilde sürdüren Melis Ünal, Emrah Erdoğan ile Burcu Kıratlı'nın başrollerini paylaştığı, Ali ve Mavi'nin dillere destan aşkını konu alan Aşk ve Mavi'de Aydan karakterine hayat veriyor.

4.06.2018Televizyon
AfD liderinin Nazizm yorumuna sert tepki

AfD liderinin Nazizm yorumuna sert tepki

Almanya’da radikal sağcı Almanya için Alternatif Partisi’nin (AfD) liderlerinden Alexander Gauland’ın, Nazi rejiminin Alman tarihinde sadece bir kuş pisliği olduğu sözleri büyük tepki çekti.

3.06.2018Dünya
Gerçekten 1945te öldü

'Gerçekten 1945'te öldü'

Fransız bilim insanları, 2. Dünya Savaşı sırasında Nazi Almanya'sının lideri Adolf Hitler'in 1945'te öldüğünü kesin olarak kanıtladıklarını ileri sürdü.

21.05.2018Dünya
Almanya’da savaştan kalma sığınaklar satışa çıkartıldı

Almanya’da savaştan kalma sığınaklar satışa çıkartıldı

Almanyanın Kuzey Ren Vestfalya eyaletinde savaş döneminde yapılan 69 sığınak satışa çıkartıldı. Satışa çıkarılan sığınaklar kültür merkezi, eğlence mekanları gibi yerlere dönüştürülüyor.

22.04.2018Avrupa
Hitler’in doğum gününde belediye binasına Nazi bayrağı çektiler

Hitler’in doğum gününde belediye binasına Nazi bayrağı çektiler

Adolf Hitler’in doğum gününde başkent Stockholm’de belediye binası dahil 3 resmi binada, kimliği belirsiz kişiler tarafından Nazi bayrağı dalgalandırıldı

20.04.2018Avrupa
Son dakika... Operasyondan sonra gözler Rusyaya çevrildi. İlk açıklamada sert tepki var...

Son dakika... Operasyondan sonra gözler Rusya'ya çevrildi. İlk açıklamada sert tepki var...

Dünya Cumartesi gününe Suriye'ye operasyon haberi ile uyandı... ABD'nin İngiltere ve Fransa ile birlikte gerçekleştirdiği operasyondan sonra gözler Moskova'dan gelecek haberlere çevrildi. Açıklamalar gecikmedi, Rusya'dan peş peşe tepkiler geldi. Rusya'nın ABD Büyükelçisi Antanov 'Suriye'ye saldırı sonuçsuz kalmayacak' derken Parlamentonun alt kanadı Duma'nın Savunma Komitesi Başkanı Şerin ise, 'Rusya bu yaşananları saldırganlık eylemi olarak görmektedir' yorumunu yaptı. Rus Dışişleri de 'Şam barışçıl bir gelecek şansı elde ettiği anda saldırıya uğradı' açıklamasında bulundu.Rusya Savunma Bakanlığı da saldırı sırasında füzelerden hiçbirinin Tartus ve Hmeymim'de bulunan üslere isabet etmediğini duyurdu.

14.04.2018Dünya
Veliaht’tan İsrail’i tanıma sinyali

Veliaht’tan İsrail’i tanıma sinyali!

ABD’ye yaptığı üç haftalık ziyaretini sürdüren Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman (32), ‘Atlantic’ dergisinde dün yayınlanan söyleşinde, İsrail’in kendi topraklarına sahip olma hakkının bulunduğunu söyledi.

2.04.2018Dünya
Yahudisiz Kent: 1924 yapımı kayıp film Pariste bit pazarında bulundu

'Yahudisiz Kent': 1924 yapımı kayıp film Paris'te bit pazarında bulundu

Avusturya'da ekonomik kriz sırasında Yahudilerin ülkeden kovulmasını işleyen kurmaca film 94 yıl sonra Paris'teki bir bit pazarında bulundu.Restore edilip yeniden yayımlanan 1924 yapımı film, kurmaca da olsa Yahudi düşmanlığının gelecekte hangi boyutlara ulaşacağını göstermesi açısından da oldukça önemli bir yapım.Film çekildiği sırada Almanya'da Nazi Partisi yasaklı siyasi örgütler arasındaydı.Daha sonra 6 milyon Yahudi'nin öldürülmesine giden sürecini partinin lideri Adolf Hitler ise o dönemde başarısız darbe girişmi nedeniyle hapisteydi.

23.03.2018Haber
İngiltere: Putin Dünya Kupasını Nazi Olimpiyatlarına çevirecek

İngiltere: Putin Dünya Kupası'nı Nazi Olimpiyatları'na çevirecek

İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in bu yaz ülkesinde yapılacak 2018 FIFA Dünya Kupası'nı, "Nazi Olimpiyatları'na çevireceğini" öne sürdü.

22.03.2018Dünya
‘İngiliz taraftarların güvenliğini acilen konuşmalıyız’

‘İngiliz taraftarların güvenliğini acilen konuşmalıyız’

Dışişleri Bakanı Johnson, Rusya’da yapılacak Dünya Kupası’nı izlemeye gidecek İngilizlerin güvenliğinin sorun haline geldiğini söyledi: “Bu konuda acil bir görüşme yapmamız gerekiyor ve bunu kesinlikle yapacağız.”

22.03.2018Avrupa
Irkçı lider kapı dışarı edildi

Irkçı lider kapı dışarı edildi

Almanya’da İslam ve göçmen karşıtı PEGIDA hareketinin kurucusu Lutz Bachmann’ın İngiltere’ye girişine izin verilmedi. Londra’da konuşma yapmak üzere gece indiği Stansted Havalimanı’na gözaltına alınan Bachmann, sabah sınır dışı edildi.

19.03.2018Avrupa
Boykot çağrısından Kristal Gece’ye... Neredesiniz demokratlar, neredesiniz savcılar

Boykot çağrısından Kristal Gece’ye... Neredesiniz demokratlar, neredesiniz savcılar?

Almanya’da sağ popülist Almanya İçin Alternatif (AfD) ölçüyü gerçekten son dönemlerde iyice kaçırdı.AfD’li politikacılar, sığınmacı ve İslam düşmanlığının yanı sıra Türk düşmanlığının da dozunu artırdı.

24.02.2018Dünya
‘Dehşetin izi asla silinmeyecek’

‘Dehşetin izi asla silinmeyecek’

İtalya’nın doğusundaki Macerata’da cumartesi günü düzenlenen ırkçı saldırıda yaralananlar, ülkenin önde gelen gazetelerinden La Stampa’ya yaşadıklarını anlattı. Yaralananlardan 25 yaşındaki Azeke, “Yaşadığım dehşetin izi asla silinmeyecek” dedi.

5.02.2018Dünya
FPÖ adayı, ‘çekil’ çağrısını dinlemedi

FPÖ adayı, ‘çekil’ çağrısını dinlemedi

Avusturya’da aşırı sağcı ve göçmen karşıtı Özgürlük Partisi’nin (FPÖ) eyalet adayı Udo Landbauer, nazi içerikli şarkı sözlerinin derlendiği kitapları dağıtan bir grubun üyesi olduğu için eyalet meclisinden çekilmesini isteyen Cumhurbaşkanı Van der Bellen’i reddetti.

29.01.2018Dünya
AfD acı veriyor

AfD acı veriyor

Sovyet ordusu, 27 Ocak 1945 tarihinde, Polonya sınırları içinde bulunan Auschwitz’deki Nazilerin koplama kampındaki gaz odalarında yakılarak ölmeyi bekleyen Yahudileri kurtardı.

29.01.2018Dünya
Almanya’da ‘ırkçı tişört’lere polis baskını

Almanya’da ‘ırkçı tişört’lere polis baskını 

Almanya’nın Düsseldorf şehrinde polisin yaptığı baskınlarda nazi dönemini hatırlatan karakterlerde ‘sadakat, kan ve onur’ gibi anlamlar taşıyan tişörtlere el konuldu.  Tişörtlerin hangi amaçla basıldığı bilinmiyor.

26.01.2018Dünya
Hitler’in makam aracı açık artırma ile satılacak

Hitler’in makam aracı açık artırma ile satılacak

TARİHİN en korkunç diktatörlerinden biri olan Hitler’in makam araçlarından biri ocak ayında açık artırmayla satılacak. Aslında eski sahibi ünlü olan bu tip otomobillerin açık artırmayla satışını duyduğumuzda genelde aklımıza hep film yıldızları, müzisyenler veya yarış pilotları gelir. Kimsenin aklına diktatör ki en kötüsü olan Adolf Hitler gelmez diye düşünüyorum.

21.12.2017Ekonomi
Bir sanatçının yasaklanmış kitaplarla inşa ettiği devasa partenon

Bir sanatçının yasaklanmış kitaplarla inşa ettiği devasa partenon

74 yaşındaki Arjantinli sanatçı Marta Minujín yasaklanmış kitaplara dikkat çekme amacıyla inanılmaz bir işe imza attı. Marta Minujín yasaklanmış kitapların 100.000 kopyası ile Partenon'un devasa bir kopyasını üretti. İşte devasa Partenon…

2.12.2017Seyahat
TIME ve Trump arasında Yılın Kişisi atışması

TIME ve Trump arasında 'Yılın Kişisi' atışması

ABD Başkanı Donald Trump'ın TIME dergisinin kendisini bu yıl da 'büyük ihtimalle Yılın Kişisi seçileceği' yönünde bilgilendirdiğini ancak röportaj ve fotoğraf çekimini kabul etmeyeceğini duyurdu. TIME dergisi ise Trump'ın 'yanıldığını' belirterek "Başkan yanılıyor. TIME, seçim konusunda yayımlanana kadar yorum yapmaz" açıklamasını yaptı.

25.11.2017Dünya
Gözaltındakilerin yüzde 95’i anlaşmayı kabul etti

Gözaltındakilerin yüzde 95’i anlaşmayı kabul etti

Suudi Arabistan’ın Veliaht Prensi Prens Muhammed bin Selman, ABD’nin önde gelen gazetelerinden New York Times’ın Ortadoğu konusundaki uzman köşe yazarı Thomas Friedman’a konuştu. Friedman, Prens Muhammed bin Selman ile Riyad’daki kraliyet saraylarından birinde gece bir araya geldi. Friedman’ın ilk sorusu başkentteki Ritz-Carlton Oteli’nde yolsuzluk gerekçesiyle tutulan prensler ve eski bakanların durumu oldu.

24.11.2017Dünya
Plakadaki 88 rakamına 6 ay hapis

Plakadaki 88 rakamına 6 ay hapis

Avusturya’nın Salzburg kentinde, Nazi literatüründe Hitler selamı anlamına gelen ‘88’ rakamını kasten aracının plakasında kullandığı ve bu eylemiyle anti-nazi yasasına muhalefet ettiği gerekçesiyle Alman vatandaşı, altı ay hapis cezasına çarptırıldı.

17.11.2017Dünya
Almanyada korkunç tablo Aşırı sağcılar silahlandı...

Almanya'da korkunç tablo! Aşırı sağcılar silahlandı...

Alman Süddeutsche Zeitung gazetesi, Alman polisinin Çekya'da askerî eğitim alan aşırı sağcı Combat 18 grubunun 12 üyesi ülkeye dönüşte ele geçirdiğini duyurdu. Almanya'da bilinenden çok daha fazla aktif olduğu tahmin edilen Combat 18 grubu üyelerinin Almanya'da parlamento seçimlerinin gerçekleştiği 24 Ekim'de yakalandığı ancak kamuoyundan saklandığı belirtiliyor. Örgütün internet sitesindeki ise Combat 18 üyelerinin görev tanımı kısmında "Şerefle yaşamak, bir kişinin onursuz olmaktansa ölmeye hazıırlanması anlamına gelir. Nasyonel Sosyalistler olarak görevlerimiz ve zorunluluklarımız bulunuyor. Nasyonal Sosyalizm amacının kendisi ve ırkımız için savaşma görevimiz var" ifadeleri yer alıyor.

4.11.2017Dünya
‘NSU için araştırma komisyonu kurarız’

‘NSU için araştırma komisyonu kurarız’

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya’da Türklere yönelik ırkçı cinayetler konusunda, “Almanya Şansölyesi Merkel’in verdiği, ‘NSU olayı tüm boyutlarıyla aydınlanacak’ sözü yerine getirilmezse, kurumsal ırkçılıkla da söz verildiği gibi mücadele edilmezse, bu konuyla ilgili araştırma komisyonu kurulmasını Meclise önereceğim” dedi.

3.11.2017Dünya
En izleyici dostu bienal

En izleyici dostu bienal

Sanatçı ikili Elmgreen & Dragset’in küratörlüğünde ‘İyi Bir Komşu’ temasıyla düzenlenen 15. İstanbul Bienali, pekâlâ tarihe, bugüne kadar yapılmış en izleyici dostu, gezmesi basit, idraki hızlı, olumlu light bienal olarak geçebilir... Ağır felsefi metin göndermeleri yok. Alabildiğine izleyici yanında. Alabildiğine izleyicinin kendisi hatta. Sanat eleştirmeni Ayşegül Sönmez, bienalden 11 eser seçti.

14.09.2017Kitap Sanat
Hitler çanına bilirkişi raporu karar verecek

Hitler çanına bilirkişi raporu karar verecek

Almanya’nın Rheinland Pfalz Eyaleti’nin sınırları içinde kalan 700 nüfuslu Herxheim beldesindeki kilisede bulunan ‘Hitler çanı’nın akibetine bilirkişi karar verecek.

29.08.2017Dünya
‘Hitler selamı’ yüzünden, ömür boyu stadlara giremeyecek

‘Hitler selamı’ yüzünden, ömür boyu stadlara giremeyecek

Avusturya’nın önemli futbol kulüplerinden Rapid Wien taraftarı bir kişinin maç sırasında ‘Hitler selamı’ verdiği ve sosyal medya hesabı üzerinden nazi propagandası yaptığı suçlamasıyla 18 ay hapis cezasına çarptırıldığı belirtildi.

22.08.2017Dünya
4 ton altın bulundu Değeri tam 100 milyon sterlin

4 ton altın bulundu! Değeri tam 100 milyon sterlin

Hazine avcıları, 1938’de Güney Amerika’dan Almanya’ya 4 ton altın taşırken kuzey Atlantik’te batan Alman kargo gemisinin yerini belirledi

25.07.2017Dünya
“FETÖ, DEAŞ’ın takım elbise giymiş, traş olmuş halidir”

“FETÖ, DEAŞ’ın takım elbise giymiş, traş olmuş halidir”

Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olan Müdürü Fatih Eryılmaz, “Karşımızda tehlikeli örgüt var” dediği için uyuşturucu kullanmak, ticaretini yapmak, organize suç örgütü, Ergenekon terör örgütü ve son olarak da İBDA-C örgütü üyesi olduğu iddiasıyla sistematik olarak suçlandı. Tüm soruşturma ve davalarda aklandı. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan saldırılar sırasında tanklardan açılan ateşle yaralandı. Aylarca yaşam mücadelesi verdi. Hayata tutunan, mesleğine geri dönen Fatih Eryılmaz geçen hafta emeklilik dilekçesi verdi, çok sevdiği mesleğinden kopma kararı aldı.

14.07.2017Gündem
Kiel Kanalı nerededir

Kiel Kanalı nerededir?

Kiel Kanalı (Almanca: Nord-Ostsee-Kanal, NOK, Kuzey Denizi-Baltık Denizi Kanalı), 1948'e kadarki adıyla Kayzer Wilhelm Kanalı (Almanca: Kaiser-Wilhelm-Kanal), Almanya'nın kuzeyinde bulunur.

10.06.2017Gündem
Almanyayı sarsan saldırıda sürpriz gelişme

Almanya'yı sarsan saldırıda sürpriz gelişme

Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde Borussia Dortmund takım otobüsü yakınında patlayan bombalar konusunda şüpheler, DEAŞ'tan neo-Nazilere döndü... Hitler'e atıfta bulunan bir mektupta saldırı üstlenildi, 22 Nisan için yeni saldırı uyarısı yapıldı.

15.04.2017Dünya
Trump’ın sözcüsü Nazi benzetmesi için özür diledi

Trump’ın sözcüsü Nazi benzetmesi için özür diledi

BEYAZ Saray Sözcüsü Sean Spicer, “Hitler bile kimyasal silahlar kullanacak kadar alçalmamıştı” sözleri nedeniyle özür diledi.

12.04.2017Dünya
Beyaz Saray Sözcüsünün bu sözleri olay oldu

Beyaz Saray Sözcüsü'nün bu sözleri olay oldu

Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, Suriye’yle ilgili iyi bir anlaşmanın sağlanmaması durumunda Rusya’nın tecrit edilebileceğini söyledi. Spicer, Suriye'de rejim güçlerinin gerçekleştirdiği kimyasal saldırıya ilişkin, "Adolf Hitler bile kimyasal silah kullanmadı" dedi. ​Spicer, açıklamasından saatler sonra "Soykırıma duyarsız şekilde atıf yaptığı için" özür diledi.

11.04.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Onbaşıdan Führer’e Hitler’in ‘ölüm’ü

1933 yılında Birinci Cihan Harbi’nde yenilen ve imparatorluğu lağvederek Weimar’da cumhuriyeti ilan eden Almanya hâlâ parlamenter rejimi karışıklık içinde yürütmeye çalışıyordu.

28.04.2018

Çamura batmış hayatlar

Dört dalda (‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’, ‘En İyi Uyarlama Senaryo’, ‘En İyi Görüntü Yönetmeni’ ve ‘En İyi Özgün Şarkı’) Oscar’a aday olan ‘Savaştan Sonra’, 2. Dünya Savaşı dönemi Mississippi’de yolları kesişen beyaz ve siyahi iki ailenin öyküleri üzerinden ‘ırkçılık’ denen illete göz atıyor.

2.03.2018

Ne kadar uyku lazım

Uyku sorunları yeni bin yılın en mühim sağlık tehditlerinden biri ve bu yeni tehdit de en az obezite salgını kadar önemli. Önemli çünkü eğer dinlendirici ve verimli bir uykunuz yoksa sağlıklı kalabilmeniz mümkün değil. Böyle bir durumda kilo problemleri, yorgunluk, depresyon, bellek bozukluğu, kalp damar hastalığı gibi sorunlar sizi bekliyor. Peki uykunun ne kadarı sağlıklı? Süre konusunda net ve açık bir cevap olmasa da elimizde uykuya ilişkin pek çok detay var. O detaylar ve diğer “uyku bilgileri” için buyurun...

26.11.2017

Varşova Stadı'ndaki haykırış Arakan'da da duyulsun

Çocuklugunda iki büyük sevdası vardı. Piyanosu ve Constantia Gladowska’sı.. Piyanosuyla dünyayı selamladığında henüz  12’sindeydi.  İlk bestesini Gladkowska için yaptığında ise 16 yaşına yeni basmıştı. Ah işte o savaşlar yok mu.. Savaş onu 20 yaşında yurdundan etti.

8.09.2017

Chopin’in Varşovası’ndan Arakan’a..

Çocuklugunda iki büyük sevdası vardı. Piyanosu ve Constantia Gladowska’sı.. Piyanosuyla dünyayı selamladığında henüz  12’sindeydi.  İlk bestesini Gladkowska için yaptığında ise 16 yaşına yeni basmıştı. Ah işte o savaşlar yok mu... Savaş onu 20 yaşında yurdundan etti.

7.09.2017

Sinan Erdem ve olimpiyat

Basketbolla biraz haşır neşir olan herkesin adını sıkça duyduğu Sinan Erdem Spor Salonuna adını veren, büyük spor adamı Sinan Erdem’i önümüzdeki Pazar günü 14.defa, aramızdan ayrılışının yıl dönümünde anacağız.

19.07.2017

Adalet mitingi

TÜRKİYE’de her dönemde yargı ve adalet sorunları yaşandı fakat ilk defa “adalet” konusunda böyle bir yürüyüş ve böyle yüz binlerin katıldığı bir miting yapıldı.

10.07.2017