EKSTRA
MENÜ

Acun Medya

Acun Medya haberleri sayfasında güncel ve son dakika Acun Medya hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 837 Acun Medya haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Acun Medya 20 Aralık 2004 tarihinde kurulmuş, medya sektöründe hizmet veren şirket. Şirketin sahibi aynı zamanda şirketin bünyesindeki televizyon programlarının çoğunun da sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı'dır. Şirket, tv8'i de bünyesinde bulundurmaktadır.

Acun Medya'nın gerçekleştirdiği program türü genellikle yarışma programları olmuştur ve Show Tv'de yayınlanmıştır. Fear Factor, Survivor, Devler Ligi, Var Mısın Yok Musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye programlarının sunuculuğunu aynı zamanda şirketin sahibi de olan Acun Ilıcalı yapmıştır. Ayrıca Uğur Dündar'ın sunduğu Yoksa Rüya mı? ve Behzat Uygur'un sunduğu Söyle Söyleyebilirsen gibi programların yapımları da Acun Medya tarafından gerçekleştirilmiştir.

Acun Medya Haberleri

Acun Ilıcalı: Şeyma nafaka almayı bıraktı

Acun Ilıcalı: Şeyma nafaka almayı bıraktı

Acun Ilıcalı’yla röportaj yapmak için sözleşmiştik ama günü kararlaştırmamıştık. Her gün tetikte bekledim. Durup durup telefona baktım. Çünkü Ilıcalı her an “Hadi” diyebilirdi. Öyle de oldu. Geçen hafta telefonuma bir mesaj geldi. Aynen şöyle yazıyordu: “Gece Çeşme’ye gidiyorum, orada buluşabiliriz.” Hemen hazırlandım ve gecenin bir yarısı Ilıcalı’nın yeni uçağıyla İzmir’e uçtuk. Son dönemde özel hayatında çok mutlu Acun Ilıcalı. Yüzü gülüyor. Bu da haliyle iş hayatına yansıyor. E biz de hem özel hayatını hem iş hayatını konuştuk.

20.07.2021Magazin
MasterChef şampiyonu Serhat otomobilini aldı mı Barbaros detayı...

MasterChef şampiyonu Serhat otomobilini aldı mı? Barbaros detayı...

Geçtiğimiz sezon MasterChef yarışmasını kazanan Serhat Doğramacı'dan araba itirafı geldi.

10.07.2021Televizyon
Survivor basketbol maçını kim kazandı 15 Mayıs Survivor ödül ve basket maçının kazananı yemeği aldı

Survivor basketbol maçını kim kazandı? 15 Mayıs Survivor ödül ve basket maçının kazananı yemeği aldı!

Survivor basketbol maçını kazanan takım son bölümde belli oldu. Yeni bir ödül oyunu mücadelesinin yaşandığı Survivor 2021'in 15 Mayıs tarihli 93. bölümünde avantajın sahibi olan mavi takım yarışmacı seçme şansını elde ederken; basketbol maçında Poyraz, Merve, Dora, Steven, Berkay, Ayşe ve Kostas Acun Medya'ya karşı forma giydi. Parkurda en iyi performansı sergileyen takım ultra lüks bir villada akşam yemeği yeme fırsatı yakaladı. Basketbol maçı mücadelesinin yaşandığı geceye Poyraz ve Berkay arasında yaşanan tartışma damga vurdu. Peki, Survivor basketbol maçını kim kazandı? İşte, Survivor basket maçını kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

15.05.2021Televizyon
Survivor Hanzade kimdir Survivordan elenen Hanzadenin hastalığı neydi Milyonların önünde gözyaşları içinde açıkladı

Survivor Hanzade kimdir? Survivor'dan elenen Hanzade'nin hastalığı neydi? Milyonların önünde gözyaşları içinde açıkladı

Survivor Hanzade hayatı ile gündeme geldi. Son bölümde adaya veda eden Hanzade Ofluoğlu konseyde veda konuşması sırasında gözyaşları içinde hastalığı ile ilgili açıklama yaptı. Gönüllüler'de yarışmacı arkadaşları ile girdiği diyaloglar ile dikkat çeken Hanzade, geçmişte obsesif kompülsif bozukluk ile mücadele ettiğini ve hastanede tedavi görerek iyileştiğini söyledi. Bir dönem Acun Medya çalışanı olan Hanzade'nin hayatı açıklamasının ardından merak konusu oldu. Peki, Survivor Hanzade kimdir ve hastalığı ne? İşte, Survivor Hanzade'nin hayatı ile ilgili merak edilenler.

14.04.2021Televizyon
Survivorda geceye damga vuran maç Marko Jaric ve Çağrı...

Survivor'da geceye damga vuran maç! Marko Jaric ve Çağrı...

Survivor 2021 yarışmacıları ve Acun Medya ekibi arasında basketbol müsabakası oynanan gecede ortaya koyulan mücadele nefesleri kesti. Özellikle Marko Jaric ile Çağrı'nın ikili mücadelesinde ortaya renkli görüntüler çıktı...

6.04.2021Futbol
Acun Ilıcalının açıklamaları merak uyandırdı: Survivorda üzücü bir gelişme yaşandı

Acun Ilıcalı'nın açıklamaları merak uyandırdı: Survivor'da üzücü bir gelişme yaşandı

Survivor’da dün akşam ödül oyunu ve basketbol derbisi için kıran kırana mücadeleler gerçekleşti. 5 Nisan’da yayınlanan bölümde Ünlüler ve Gönüllüler önce ödül oyunu için parkurda yarıştılar. Bu yarışın ardından ise Acun Medya ve Survivor 2021 arasında basketbol maçı gerçekleşti. NBA eski oyuncusu olan Marko Jaric'in Acun Medya takımında yer aldı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

6.04.2021 Magazin
Survivorda dün akşam ödül oyununu kim kazandı Survivor basketbol derbisi sonucu ve son bölümde yaşananlar

Survivor'da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? Survivor basketbol derbisi sonucu ve son bölümde yaşananlar

Survivor’da dün akşam ödül oyunu ve basketbol derbisi için kıran kırana mücadeleler gerçekleşti. 5 Nisan’da yayınlanan bölümde Ünlüler ve Gönüllüler önce ödül oyunu için parkurda yarıştılar. Bu yarışın ardından ise Acun Medya ve Survivor 2021 arasında basketbol maçı gerçekleşti. NBA eski oyuncusu olan Marko Jaric'in Acun Medya takımında yer aldı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

6.04.2021Televizyon
Marco Jaric Survivor basketbol yarışmasında oynayacak: Marco Jaric kimdir Adriana Lima ile evliydi

Marco Jaric Survivor basketbol yarışmasında oynayacak: Marco Jaric kimdir? Adriana Lima ile evliydi

Acun Ilıcalı, Marco Jaric'in Survivor basketbol yarışmasında oynayacağını duyurdu.Acun Medya takımında oynayacak olan Marko Jaric, 5 Nisan tarihli bölümde görülecek. Marko Jaric basketbolculuğunun yanı sıra, ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı evlilikle de gündemden düşmemişti. Peki, Marco Jaric kimdir?

5.04.2021Televizyon
Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında Hanzade Ofluoğlu hastalığı hakkında açıklama yaptı

Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında? Hanzade Ofluoğlu hastalığı hakkında açıklama yaptı

Survivor 2021 yarışmacılarından olan Hanzade merak edilen isimlerden biri. Bu hafta eleme potasında olan Hanzede Ofluoğlu’nun kaç yaşında olduğu araştırılıyor. İşte 1988 İzmir doğumlu olan ve daha önce Survivor’da sunuculuk yapan Hanzade hakkında bilgiler

16.03.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 1 Mart Survivor voleybol maçını kazanan takım ve son bölümde yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 1 Mart Survivor voleybol maçını kazanan takım ve son bölümde yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım, son bölümde belli oldu. Voleybol maçı ve ödül oyunu mücadelesinin yaşandığı Survivor Ünlüler Gönüllüler'de, yarışmacılar yemek ödülünü almak için parkurda karşı karşıya geldi. Zorlu parkurda en iyi performansı sergileyen takım gecenin sonunda Survivor ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuştururken, kaybeden takım kamp alanına eli boş dönmenin üzüntüsünü yaşadı. Sezonun ilk voleybol derbi maçının oynandığı Survivor 2021'in 1 Mart tarihli 38. bölümünde galip gelen takım Acun Medya ekibi oldu. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

2.03.2021Televizyon
Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında ve eşi kim Survivor yarışmacısı Hanzade Ofluoğlunun hayatı ve biyografisi

Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında ve eşi kim? Survivor yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu'nun hayatı ve biyografisi

Survivor Hanzade hayatı ve biyografisi ile yarışmanın takipçileri tarafından merak konusu oldu. Gönüllüler takımında yer alan Hanzade Ofluoğlu, Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de yarışmacı arkadaşları ile girdiği diyaloglar ile de dikkat çekiyor. Bir dönem obsesif kompülsif bozukluk ile mücadele eden ve son bölümde eşi ile yaptığı açıklama ile gündem olan Survivor Hanzade, 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla adını duyurdu. Survivor Hanzade zaman zaman oyunlardaki performansı ile eleştirilerin de hedefi oluyor. İşte, Survivor Hanzade'nin hayatı ve biyografisi.

23.02.2021Televizyon
Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında ve nereli Survivor yarışmacısı Hanzade Ofluoğlunun hayatı hakkında bilgiler

Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu'nun hayatı hakkında bilgiler

Survivor Hanzade'nin hayatı, yarışmanın son bölümünde merak uyandırdı. Bir dönem obsesif kompülsif bozukluk ile mücadele eden ve geçirdiği hastalıkla ilgili gündeme gelen Hanzade Ofluoğlu, Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de adından söz ettirmeye devam ediyor. 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla adını duyuran Survivor Hanzade'nin şampiyonluk yolunda adadaki akıbeti ise ilerleyen bölümlerde belli olacak. Peki, Survivor Hanzade kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte, o isimle ilgili merak edilen bilgiler.

6.02.2021Televizyon
Survivor Hanzade kimdir nereli kaç yaşında Geçirdiği hastalık hakkında açıklama yaptı.

Survivor Hanzade kimdir nereli kaç yaşında? Geçirdiği hastalık hakkında açıklama yaptı.

Survivor Hanzade Ofluoğlu, yarışmanın araştırılan isimleri arasında yer almaya devam ediyor. Bir dönem obsesif kompülsif bozukluk ile mücadele eden Survivor Hanzade, bu sorunun üstesinden gelebilmek için ciddi mücadeleler vermiş ve kendisini spora adamıştır. Survivor Hanzade bir dönem Var Mısın Yok Musun yarışmasında da mücadele etmiştir. Peki, Survivor Hanzade kimdir nereli kaç yaşında? işte, o isim hakkında bazı bilgiler

28.01.2021Televizyon
Hanzade Ofluoğlu hastalığı hakkında konuştu Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında

Hanzade Ofluoğlu hastalığı hakkında konuştu! Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında?

Hanzade Ofluoğlu, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Hanzade Ofluoğlu geçirdiği hastalık ile ilgili açıklama yaptı. Bir dönem obsesif kompülsif bozukluk ile mücadele eden Hanzade, 2,5 yılda normale dönebildiğini anlattı.

26.01.2021Televizyon
Survivor yarışmacısı Hanzade kimdir, kaç yaşında Hanzade Ofluoğlu hakkında merak edilenler

Survivor yarışmacısı Hanzade kimdir, kaç yaşında? Hanzade Ofluoğlu hakkında merak edilenler

Survivor 2021 kadrosunda yer alan Hanzade Ofluoğlu yarışmada eskiden sunuculuk yapan isimlerden biri. Survivor Hanzade’nin kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte 1988 doğumlu olan Hanzade Ofluoğlu hakkında bilgiler

12.01.2021Televizyon
Acun Ilıcalı kimdir, kaç yaşında, nereli Acun Ilıcalı ve çocukları hakkında bilgiler

Acun Ilıcalı kimdir, kaç yaşında, nereli? Acun Ilıcalı ve çocukları hakkında bilgiler

Acun Ilıcalı Survivor’ın yeni sezonu ile ekranlarda yer alacak. Ünlü sunucu, yapımcı ve girişimci Acun Ilıcalı’nın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Kariyeri ile dikkat çeken ünlü isim aslen Erzurumlu. Ilıcalı Erzurumspor’a verdiği destekler ile sık sık gündem oluyor. İşte Acun Ilıcalı’nın kariyeri ve özel hayatı hakkında merak edilenler

9.01.2021Magazin
Survivor Hanzade kaç yaşında, kimdir Survivor sunucusu Hanzade Ofluoğlu yeni yarışmacı oldu

Survivor Hanzade kaç yaşında, kimdir? Survivor sunucusu Hanzade Ofluoğlu yeni yarışmacı oldu

Survivor 2021 kadrosunda Hanzade Ofluoğlu da yer alıyor. 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla adını duyuran Ofluoğlu, bir süre 'Yok Böyle Dans'ta sunuculuk yapmış, ardından Survivor’da da aynı görevi üstlenmişti.

8.01.2021Televizyon
Mehmet Şeften Serhatın paylaşımına cevap

Mehmet Şef'ten Serhat'ın paylaşımına cevap!

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasında, Barbaros Yoloğlu'nun yenerek şampiyonluk ipini göğüsleyen Serhat Doğramacı'dan yeni açıklama geldi. Şef Mehmet Yalçınkaya'dan cevap gecikmedi.

5.01.2021Magazin
MasterChef şampiyonu  Serhat Doğramacı: Basit bir şekilde şampiyon olacağım dedim ukalalık sandılar

MasterChef şampiyonu Serhat Doğramacı: 'Basit bir şekilde şampiyon olacağım' dedim 'ukalalık' sandılar

Dün akşam MasterChef Türkiye 2020'nin şampiyonu belli oldu. Finalde rakibi Barbaros Yoloğlu'nu yenen Serhat Doğramacı şampiyonluk kupasını kazandı.

4.01.2021Magazin
Up 2 Top Summit’e büyük ilgi

Up 2 Top Summit’e büyük ilgi

Özyeğin Öğrenci Kulübü'nün Quick Sigorta sponsorluğundaki zirvenin sürprizi Acun Ilıcalı oldu.

29.12.2020Sigorta
Acun Ilıcalıdan açıklama: Exxen için servet harcadık

Acun Ilıcalı'dan açıklama: Exxen için servet harcadık!

Acun Medya'nın patronu Acun Ilıcalı, 2021 yılında yayın hayatına başlayacak olan yeni platformu 'Exxen' hakkında açıklamalarda bulundu. 'MasterChef Türkiye 2020' ve Survivor 2021' ile gündemden düşmeyen Acun, yeni içerikler ve 'Exxen'in yıllık maliyetini açıkladı.

9.12.2020Magazin
O Ses Türkiye Rap jürileri kimler olacak

O Ses Türkiye Rap jürileri kimler olacak?

O Ses Türkiye Rap jürileri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yeni dönemde O Ses Türkiye'den vazgeçen ve O Ses Türkiye Rap versiyonu için düğmeye basan Acun Medya başvuruları almaya devam ediyor. Peki, O Ses Türkiye Rap jürileri kim olacak? İşte, yarışma hakkında bazı bilgiler

9.12.2020Televizyon
MasterChef Uğur diskalifiye edildi...Gözyaşlarını tutamadı

MasterChef Uğur diskalifiye edildi...Gözyaşlarını tutamadı

Twitter paylaşımları nedeniyle MasterChef'ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, pazar günü Ayyüce'nin elenmesiyle son sekize kalan isimler arasında yer almıştı.

30.11.2020Magazin
MasterChef Junior ne zaman başlayacak MasterChef Junior başvurusu nasıl yapılır İşte MasterChef Junior başvuru şartları

MasterChef Junior ne zaman başlayacak? MasterChef Junior başvurusu nasıl yapılır? İşte MasterChef Junior başvuru şartları

MasterChef Junior başvuruları başladı. Acun Medya’nın hazırladığı programlardan O Ses Türkiye’de yapılan çocuklar versiyonu MasterChef için de uygulanacak. MasterChef Junior için başvurular online sistem üzerinden alınacak.Peki, MasterChef Junior ne zaman başlayacak? MasterChef Junior başvurusu nasıl yapılır? İşte MasterChef Junior başvuru şartları

26.11.2020Televizyon
Türkiye Rapçisini Arıyor jüri üyeleri kimler, ne zaman başlayacak Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması tanıtımı yayınlandı

Türkiye Rapçisini Arıyor jüri üyeleri kimler, ne zaman başlayacak? Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması tanıtımı yayınlandı!

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışması Tv8 tarafından duyuruldu. Yakında ekranlarda başlayacak olan Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasında Türkiye'nin en yetenekli rap yıldızı aranacak. Jürilerin karşısında en iyi performansı gösterip birinci çıkan isim Türkiye'nin yeni yıldızı seçilecek. Rap müzik yarışmasının duyurusunun yayınlanmasının ardından jüride oturacak olan isimler şimdiden merak konusu oldu. Peki, Türkiye Rapçisini Arıyor jüri üyeleri kimler? İşte, yarışmayla ilgili ayrıntılar...

26.09.2020Televizyon
Exatlon Challenge Türkiye 1. sezon bölümleri ile ekrana geldi

Exatlon Challenge Türkiye 1. sezon bölümleri ile ekrana geldi!

Fenomen isimlerin yarıştığı Exatlon Challenge Türkiye, ilk sezon bölümleri ile izleyicilerin erişimine açıldı. Toplam 15 bölümden oluşan Exatlon Challenge Türkiye ilk sezonu Netflix üzerinden takip edilebilecek. İlk sezonun çekimini tamamlayıp önceki gün toplu halde yayımlayan Acun Medya'nın ikinci sezon çekimlerini ne zaman yapacağı ve hangi tarihte yayımlanacağı ise İlerki günlerde belli olacak. İşte, Exatlon

3.07.2020Televizyon
Acundan Survivordan elenen Mert Öcal ve Ersin Korkuta jet jest

Acun'dan Survivor'dan elenen Mert Öcal ve Ersin Korkut'a jet jest!

Acun Ilıcalı'dan Survivor'da elenen ve ailelerini çok özleyen Mert Öcal ve Ersin Korkut için büyük bir jest geldi.

25.06.2020Magazin
Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler hakkında bilgiler

Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında? Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler hakkında bilgiler

BKM Mutfak ekibiyle tanınan Komedyen Eser Yenenler, eşi Berfu Yenenler ile çektiği eğlenceli videoların yanı sıra konuk olarak katıldığı programlarla da adından söz ettiriyor.ser Yenenler, 2019 yılında Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız ile nikah masasına oturmuştu. Peki, Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında? Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler hakkında bilgiler

17.06.2020Televizyon
Gökhan Özdemir kimdir nereli Survivor Ekstra ile dikkat çeken Gökhan Özdemir boyu kaç

Gökhan Özdemir kimdir nereli? Survivor Ekstra ile dikkat çeken Gökhan Özdemir boyu kaç?

Acun Medya çalışanları arasında yer alan Gökhan Özdemir, Survivor Ekstra programında belirli dönemlerde yorumcu olarak ekrana çıkıyor. Bir dönem Var Mısın Yok Musun isimli yarışma programında da ekran karşısına çıkan Gökhan Özdemir, Acun Medya ekibi için çalışmalarına devam ediyor. Peki, Gökhan Özdemir kimdir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

7.06.2020Hayat
Survivorda ayak tenisi maçı ve anlat bakalım oyununu kim kazandı Survivor 90. son bölüm özeti (28 Mayıs)

Survivor'da ayak tenisi maçı ve anlat bakalım oyununu kim kazandı? Survivor 90. son bölüm özeti (28 Mayıs)

Şampiyonluk yarışının giderek kızıştığı Survivor 2020 28 Mayıs akşamı 90. bölümü ile ekranlara geldi. Her hafta mücadele ve rekabetin giderek arttığı Survivor Ünlüler Gönüllüler'in yeni bölümünde, ayak tenisi ve anlat bakalım ödül oyunu oynandı. Ayak tenisi maçında Survivor Sercan'ın performansı göz doldururken, anlat bakalım oyununda da keyifli anlar yaşandı. Birbirlerine meydan okuyan Survivor yarışmacıları, anlat bakalım mücadelesinde kendilerine sorulan sorulara doğru yanıt vermeye çalıştı. Peki, Survivor'da ayak tenisi ve anlat bakalım oyununu kim kazandı? Ödülü hangi takım aldı?

28.05.2020Televizyon
Survivorda Sercan Yıldırım ayak tenisinde şov yaptı, Acun Medya ekibi yenildi

Survivor'da Sercan Yıldırım ayak tenisinde şov yaptı, Acun Medya ekibi yenildi!

Survivor 2020'de ayak tenisi maçı büyük heyecana sahne oldu. Karşılaşmaya Sercan Yıldırım damgasını vurdu.

28.05.2020Futbol
İrem Kanan kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir

İrem Kanan kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir?

İrem Kanan son dönemde Survivor yarışmacıları ile oynanan voleybol ve futbol maçlarında gösterdiği performans ile dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın iddialı karşılaşmalardaki takım arkadaşı olan İrem Kanan'ın şahsi bilgileri de vatandaşlar tarafından da merak ediliyor. Peki İrem Kanan kimdir, kaç yaşında?

26.05.2020Televizyon
Herkes dondu kaldı Survivorda neler oldu

Herkes dondu kaldı! Survivor'da neler oldu?

Survivor 2020 dün akşam ‘Bayram Özel’ bölümüyle ekranlara geldi. İlk olarak Acun Medya ekibiyle Survivor yarışmacılar maç yaptı. Daha sonra ünlü isimlerin de yer aldığı Anlat Bakalım oyunu ekran başındakilere keyifli anlar yaşattı.Enis Arıkan'dan Hadise'ye birçok ünlü isimin yarıştığı programda Ezgi Mola ve Cemal Can birinci oldu. İşte ‘Survivor Bayram Özel’ programında yaşananlar.

25.05.2020Magazin
Survivorda futbol maçını hangi takım kazandı Anlat Bakalım oyununu kim kazandı

Survivor'da futbol maçını hangi takım kazandı? Anlat Bakalım oyununu kim kazandı?

Survivor 2020'de bugün bayram özel programı vardı. Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Survivor'da yarışmacılar ile Acun Medya ekibi arasında oynanan futbol derbisinin rövanşı vardı. Öte yandan Survivor 2020 yarışmacıları ile eşleşen 11 ünlü isim Anlat Bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Peki, Survivor'da futbol maçını hangi takım kazandı? Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı?

24.05.2020Televizyon
Survivor Aycan Yanaç kaç yaşında Aycan Yanaç kimdir, nereli İşte oynadığı futbol takımları

Survivor Aycan Yanaç kaç yaşında? Aycan Yanaç kimdir, nereli? İşte oynadığı futbol takımları

Aycan Yanaş kimdir, kaç yaşında soruları Survivor izleyicileri tarafından merak ediliyor. Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşanıyor. Ünlüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aycan Yanaç başarılı performansı ile dikkat çekiyor. Peki Ayçan Yanaç nereli? İşte 21 Kasım 1998 yılında Almanya Nünberg'de dünyaya gelen Survivor Aycan ile ilgili merak edilenler…

24.05.2020Televizyon
İrem Kanan kimdir, kaç yaşında, mesleği ne, eşi kim Acun Ilıcalının yakın arkadaşı İrem Kanan hakkında bilgiler

İrem Kanan kimdir, kaç yaşında, mesleği ne, eşi kim? Acun Ilıcalı'nın yakın arkadaşı İrem Kanan hakkında bilgiler

İrem Kanan, Survivor 2020 yarışmadaki karşılaşmalarla dikkatleri üzerine çekti. Voleybol, basketbol ve futbol oyunlarında Acun Medya takımında yer akan İrem Kanan performansıyla adından söz ettiriyor. Peki, İrem Kanan kimdir, kaç yaşında, mesleği ne, eşi kim? İşte Acun Ilıcalı'nın yakın arkadaşı İrem Kanan hakkında bilgiler...

24.05.2020Televizyon
Ersin Korkut, takipçilerinden yardım istedi

Ersin Korkut, takipçilerinden yardım istedi

Survivor'a sakatlığı nedeniyle veda eden Ersin Korkut, köpeğinin öldüğünü öğrenince yıkılmıştı. Arkadaşları, Ersin Korkut'u biraz olsun teselli edebilmek için Mess ile aynı cins bir yavru köpek hediye etmişti.

20.05.2020Magazin
Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında ve nereli Survivor Evrim Keklik sözleri sosyal medyaya damga vurdu

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor Evrim Keklik sözleri sosyal medyaya damga vurdu

Survivor Evrim kimdir? sorusu, yarışmanın ekranlara gelen yeni bölümüyle beraber yanıtı araştırılan konularından oldu. Survivor son bölümde basketbol oyunu öncesinde Yasin ve Evrim arasında kamplarında büyük bir tartışma yaşandı.Bir anda sertleşen diyaloglar sosyal medyanın da en çok konuşulan konusu oldu. Çileden çıkan Evrim'in "Şu saatten sonra seni yerden çekip kaldırmıyorum. Kendini kurnaz zanneden ama kurnaz olamayan insan" dedi. Survivor Evrim'in hayatı son bölümün ardından merak konusu oldu. Peki ,Survivor Evrim kaç yaşında ve nereli? İşte, Survivor Evrim Keklik'in hayatı...

15.05.2020Televizyon
Survivorda basketbol maçı ve anlat bakalımı kim kazandı Survivor Ünlüler Gönüllüler ödülü kazanan takım ve 76. son bölüm özeti

Survivor'da basketbol maçı ve anlat bakalımı kim kazandı? Survivor Ünlüler Gönüllüler ödülü kazanan takım ve 76. son bölüm özeti

Survivor'un 14 Mayıs tarihli 76. bölümünde basketbol maçı ve anlat bakalım heyecanı yaşandı. Büyük finale haftalar kala rekabetin arttığı Survivor'da Acun Ilıcalı'nın ekibine karşı Survivor yarışmacılarından Barış, Ardahan, Berkan ve Yasin'in maçtaki mücadelesi nefes kesti. Basketbol maçından önce oynanan anlat bakalım oyununda ünlüler takımı ile gönüllüler takımının sorulan sorular karşısında yanlış cevaplar vermesi keyifli anları ekranlara getirdi. Peki, Survivor'da basketbol ve anlat bakalımı kim kazandı? İşte, Survivor ödülü kazanan takım ve 76. son bölüm özeti...

14.05.2020Televizyon
Survivor Barış kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne Survivor Barış Murat Yağcının hayatı

Survivor Barış kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne? Survivor Barış Murat Yağcı'nın hayatı

Survivor Barış kimdir? sorusu Survivor izleyenlerinin yanıt aradığı başlıca konulardan. Survivor'da finale doğru rekabet artarken, performansıyla büyük beğeni toplayan Survivor Barış'ın biyografisi bu kapsamda sorgulanıyor. İlgi gören yarışmanın yeni bölümünde Survivor Barış basketbol maçı oyununda dikkatleri üzerine çekti. Peki, Survivor Barış kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne? İşte, Survivor Barış'ın biyografisi ve hayatıyla ilgili merak edilenler...

14.05.2020Televizyon
İrem Kanan kimdir nereli

İrem Kanan kimdir nereli?

MasterChef ve Survivor gibi yapımların önemli isimlerinden birisi olan İrem Kanan, aynı zamanda Acun Medya'nın reklam işbirliği bölümünde de yetkili isimdir. Genellikle kamera önünde yer almayı pek fazla tercih etmeyen İrem Kanan, son haftalarda Survivor voleybol, çift kale maç ve ayak tenisi etkinliklerinde dikkat çekmişti. Peki, İrem Kanan kimdir ve nereli? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

13.05.2020Televizyon
İrem Kanan kimdir, kaç yaşında Survivorda voleybol oyununda eşlik eden İrem Kananın hayatı

İrem Kanan kimdir, kaç yaşında? Survivor'da voleybol oyununda eşlik eden İrem Kanan'ın hayatı

İrem Kanan, Survivor 2020 sezonuyla birlikte en çok merak edilen isimlerden biri oldu. Son günlerde Survivor yarışmacılarıyla yaptığı düellolarla gündeme gelen İrem Kanan’ın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, İrem Kanan kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne? İşte, Acun Ilıcalı'ya voleybol oyununda eşlik eden İrem Kanan'ın biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler

7.05.2020Televizyon
Survivor voleybol maçı ve anlat bakalımı kim kazandı Survivor 69. bölüm özeti ödülü kazananlar

Survivor voleybol maçı ve anlat bakalımı kim kazandı? Survivor 69. bölüm özeti ödülü kazananlar

Survivor'ın 7 Mayıs tarihli 69. bölümünde anlat bakalım ve voleybol maçı oynandı. Büyük finale haftalar kala giderek rekabetin arttığı Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Nisa ve Evrim'e karşı Acun Ilıcalı'nın takımı voleybol maçında mücadele verdi. Heyecanlı maç öncesinde ise Survivor anlat bakalım ödül oyunu keyifli anları ekranlara getirdi. Survivor 2020'de anlat bakalımı kazanan takım gecenin sonunda yiyecek ödülünü aldı. Peki, Survivor voleybol maçı ve anlat bakalım kim kazandı? İşte, Survivor 2020 69. bölüm özeti ve Survivor'un son bölümünde kazananlar.

7.05.2020Televizyon
Alp Kırşan Survivordan neden ayrıldı Alp Kırşan ‘Survivor’da neden yok sorularına yanıt verdi

Alp Kırşan Survivor'dan neden ayrıldı? Alp Kırşan ‘Survivor’da neden yok?' sorularına yanıt verdi!

Acun Ilıcalı ile iyi ilişkileri olduğu bilinen Alp Kırşan, Survivor'dan ayrılması ile birlikte pek çok kişinin kafasında soru işaretleri oluşturdu. Oyuncu-sunucu Alp Kırşan, 2012 yılından beri Survivor'u sunuyordu. Geçtiğimiz yıl Acun Medya ile yollarını ayıran Alp Kırşan merak edilenlerini ve bilinmeyenlerini anlattı. İşte, kendi ağzından Alp Kırşan Survivor'da neden yok sorusunun cevabı

Fotoğraflar: Instagram

3.05.2020Magazin
Survivorda voleybol oyununu dün kim kazandı Survivor anlat bakalım ödülünü kim aldı

Survivor'da voleybol oyununu dün kim kazandı? Survivor anlat bakalım ödülünü kim aldı?

Survivor'da şampiyonluk için geri sayım devam ederken, yarışmanın ekranlara gelen 62. bölümünde anlat bakalım ve voleybol maçı oynandı. Eğlenceli anların yaşandığı Survivor son bölümünde yaşanan Anlat Bakalım oyunu ardından Evrim ve Nisa Acun Medya ile voleybol oyunu oynadı. Peki, Survivor'da voleybol oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyununda neler yaşandı? İşte Survivor son bölümde yaşananların kısa bir özeti...

1.05.2020Televizyon
Survivor’da yeni iddia Acun Ilıcalı büyük ödülü açıkladı

Survivor’da yeni iddia! Acun Ilıcalı büyük ödülü açıkladı

TV8'de yayınlanan 'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasında; Acun Ilıcalı, Nisa Bölükbaşı ve Evrim Keklik'in sözleri üzerine yeniden voleybol maçı iddiasına girdi. Rakibe meydan okuyan ünlü yapımcı, merak edilen büyük ödülü de açıkladı.

25.04.2020Televizyon

Yazar Sonuçları

Şeyma nafaka almayı bıraktı

Acun Ilıcalı’yla röportaj yapmak için sözleşmiştik ama günü kararlaştırmamıştık. Her gün tetikte bekledim. Durup durup telefona baktım. Çünkü Ilıcalı her an “Hadi” diyebilirdi. Öyle de oldu. Geçen hafta telefonuma bir mesaj geldi. Aynen şöyle yazıyordu: “Gece Çeşme’ye gidiyorum, orada buluşabiliriz.” Hemen hazırlandım ve gecenin bir yarısı Ilıcalı’nın yeni uçağıyla İzmir’e uçtuk. Son dönemde özel hayatında çok mutlu Acun Ilıcalı. Yüzü gülüyor. Bu da haliyle iş hayatına yansıyor. E biz de hem özel hayatını hem iş hayatını konuştuk.

20.07.2021

Acun Ilıcalı geri sayımı başlattı

Durmak bilmiyor.Enerjisi hiç bitmiyor.Dominik’ten geliyor, “MasterChef” stüdyosundan çıkıyor.

8.09.2020

Turgut Çıngı’dan Nefis Bir ‘Trenler’ Yorumu

Turgut Çıngı ‘O Ses Türkiye’de benim favori adayımdı. Bugüne kadar bu tip yarışmalarda benim favori adaylarım hep son anda birinci olmayı kaçırmış olsalar da sonradan çok başarılı oluyor ve isimlerini geniş kitlelere duyuruyorlar. Ben de ‘Biliyorum ben bu işi’ diyerek kendime bir pay çıkarıyorum. Turgut Çıngı ismini de daha çok duyacağımızı ve onun şarkıları bir üst seviyeye çıkaran yorumunun da çok sevileceğini düşünüyorum.

28.05.2020

Dominik harekâtı

İnat etti. İşi biten ekibini Türkiye’ye götürmeye karar verdi. Bayram öncesi ailelerine kavuşturmak istedi. Acun Ilıcalı şirketinden ödediği paralarla Karayipler’de değişik adalarda çalışanlarımızı da memlekete getirdi. Organizasyon için ciddi bir savaş verdi. Ilıcalı, COVID-19’un yarattığı engelleri bir bir aştı.

20.05.2020