EKSTRA
MENÜ

Acı Aşk

Acı Aşk haberleri sayfasında güncel ve son dakika Acı Aşk hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.620 Acı Aşk haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Acı Aşk Haberleri

Altın bamya adayı Beren

Altın bamya adayı Beren

Türk sinemasındaki cinsiyet ayrımcılığına dikkat çekmek için düzenlenen Altın Bamya Ödül Töreni, 21 Mart’ta yapılacak. Beren Saat “Güz Sancısı”ndaki rolüyle ödüle aday...

2.03.2010Kelebek
Maalesef Bamyalar bu sene de sahiplerini buluyor

Maalesef Bamya'lar bu sene de sahiplerini buluyor

Türkiye sinemasındaki cinsiyetçiliğe dikkat çekmek ve bir sonraki yıl bu sembolik ödülü verecek aday bulamamak dileğiyle verilen Altın Bamya Ödülleri bu yıl da maalesef veriliyor.

2.03.2010Kelebek
Brezilya-Denizli hattında acı aşk

Brezilya-Denizli hattında acı aşk

Denizlili Zeliha Taner (27), internette chat yaparken tanıştığı Brezilyalı bilgisayar mühendisi Fabio Massalino’ya (31) aşık oldu. Gençler evlendi, ancak mutlulukları çok kısa sürdü.

22.02.2010Ege
Aşkta mazoşistim

Aşkta mazoşistim

Nihat Doğan, 1,5 yıl aradan sonra “1071” adını verdiği albümüyle sesini duyurdu, ama şarkılarından çok yeni imajıyla konuşuldu. Saç ve giyim tarzındaki sıra dışı değişim, kimilerince zamana ayak uydurmak olarak algılandı, kimilerince yarım yamalak bir özenti olarak eleştiri bombardımanına tutuldu. Biz de Doğan’la buluştuk, sivri imajından başlayıp “acı aşk”lara uzanan keyifli bir söyleşi yaptık.

29.01.2010Kelebek
Bu filmler SiYAD Ödülleri için yarışacak

Bu filmler SiYAD Ödülleri için yarışacak!

Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) üyeleri, 42. SİYAD Ödülleri adaylarını belirledi. Hayat Var, İki Dil Bir Bavul, Pandora’nın Kutusu, Süt ve Vavien En İyi Film dalında ödüle aday gösterildi.

26.01.2010Kelebek
11de 11 yaptı

11'de 11 yaptı

Taylan biraderlerin yönettiği 'Vavien', 11 dalda verilen SİYAD Ödülleri'nin tamamına aday gösterildi. Reha Erdem'in 'Hayat Var'ına sekiz adaylık çıkarken olumlu eleştiriler alan 'Neşeli Hayat' ve 'Nefes' sadece ikişer adaylık elde edebildi

14.01.2010Gündem
Vavien 11 ödülün 11ine de aday

'Vavien' 11 ödülün 11'ine de aday

Taylan biraderlerin yönettiği 'Vavien', 11 dalda verilen SİYAD Ödülleri'nin tamamına aday gösterildi. Reha Erdem'in 'Hayat Var'ına sekiz adaylık çıkarken olumlu eleştiriler alan 'Neşeli Hayat' ve 'Nefes' sadece ikişer adaylık elde edebildi

13.01.2010Gündem
Cansu galaya gidecek mi

Cansu galaya gidecek mi?

Dört yıllık sevgilisi Cansu Dere'den ayrılan Cem Yılmaz, eski aşkına verdiği bütün röportajlarda filmi üzerinden gönderme yapıyor.

30.12.2009Kelebek
Asla aldatmam

Asla aldatmam

Halit Ergenç, “Bergüzar’ı asla aldatmam” dedi.

29.12.2009Kelebek
Selinin gözü yükseklerde

Selin'in gözü yükseklerde

“Melekler Korusun”un Özgür’ü Selin Şekerci, gözünü yükseklere dikti.

29.12.2009Kelebek
Aşk neden acı olsun

Aşk neden acı olsun

Cem Yılmaz, yıllardır birlikte olduğu Cansu Dere'yi hayatından çıkardı ama aklından silemedi. Verdiği son iki röportajda da Dere'ye üstü kapalı mesajlar göndermesi, bu durumun kanıtı olarak algılandı.

28.12.2009Kelebek
Hiçbir kadın için ağlamam

Hiçbir kadın için ağlamam!

Cem Yılmaz, yıllardır birlikte olduğu Cansu Dere'yi hayatından çıkardı ama aklından silemedi. Ünlü komedyenin son iki röportajında da Dere'ye üstü kapalı mesajlar göndermesi, bu durumun kanıtı olarak algılandı.

28.12.2009Kelebek
Paranın kokusunu aldı göbek yaptı

Paranın kokusunu aldı göbek yaptı!

Son filmi Yahşi Batı'nın gişe tahminini yaparken '3 milyonun altında kalmaz' diyen Cem Yılmaz, filmin etkisinde kaldı. Rol gereği pehlivanlık yapan ünlü şovmenin göbeği de pehlivan gibi oldu.

28.12.2009Gündem
Kadın sevdiği adamı neden aldatır

Kadın sevdiği adamı neden aldatır

Halit Ergenç, Cansu Dere, Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu’nun başrol oynadığı “Acı Aşk” filmi izleyenleri şaşırtıyor. Üç kadını bir erkekle birleştiren kurgusuyla dikkat çeken film akıllara “Kadın sevdiği adamı neden aldatır” sorusunu getirdi. Ünlüler bu soruyu yanıtladı:

26.12.2009Kelebek
Ünlüler cevapladı: Kadınlar neden aldatır

Ünlüler cevapladı: Kadınlar neden aldatır?

Ünlüler, Acı Aşk ile gündeme gelen ‘Kadınlar neden aldatır' sorusunu cevapladı. İşte ünlülerin Kelebek’e verdikleri ilginç cevaplar:

25.12.2009Gündem
Sevişmeden de karşı cinsle ilişki kurabilirim

Sevişmeden de karşı cinsle ilişki kurabilirim

Şu sıralar "Ezel" dizisi ve "Acı Aşk" filmiyle gündemde olan Cansu Dere, Cumhuriyet gazetesine verdiği röportajda hakkında çıkan aşk haberlerindendert yandı: "Yanımda kimi görseler adımı onunla anıyorlar. Sonuçta yaşım 30'a geldi. Ben bir yetişkinim. Karşı cins ile sevişmeden de ilişki kurabilirim."

22.12.2009Gündem
Eyşanın babet hilesi griptenmiş

Eyşan'ın babet hilesi griptenmiş!

Önce Ezel dizisindeki babet-çizme hilesinin ortaya çıkması, sonra da hakkındaki aşk dedikoduları için yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündeme gelen Cansu Dere de domuz gribinden muzdaripmiş!

21.12.2009Gündem
Herkesle sevişmem

Herkesle sevişmem!

Ezel'in Eyşan'ı Cansu Dere'yi çileden çıkardılar. Kısa bir süre önce üç yıldır birlikte olduğu Cem Yılmaz'la ilişkisini noktalayan güzel yıldız, hakkındaki aşk iddialarına bakın nasıl isyan etti...

20.12.2009Gündem
Bu hafta keyif

Bu hafta keyif

Bu hafta için sinema sezonunun en dolu, en iyi haftası diyebilirim. Özellikle Acı Aşk, Başka Dilde Aşk, Avatar ve Vavien; dördü de izlenmeye değer filmler.

19.12.2009Seyahat
Bir erkeğin aç-kapa halleri

Bir erkeğin aç-kapa halleri

Bu hafta için sinema sezonunun en dolu, en iyi haftası diyebilirim. Özellikle Acı Aşk, Başka Dilde Aşk, Avatar ve Vavien; dördü de izlenmeye değer filmler.

19.12.2009Kelebek
Acı Aşk ilişkileri sorguluyor

'Acı Aşk' ilişkileri sorguluyor

Dün vizyona giren “Acı Aşk” sezonun en beğendiğim filmlerinden biri oldu. Onur Ünlü’nün sağ gösterip sol vuran, insan psikolojisinin derinliklerine inen ve en ilkel duygularımızı ortaya çıkaran sürprizli senaryosuna bayıldım. Üstelik filmin oyuncuları da senaryonun hakkını fazlasıyla vermişti. Songül Öden, Cansu Dere ve Halit Ergenç’i karşıma alıp “Acı Aşk” üzerinden ilişkileri konuşmak ise ayrı bir güzeldi.

18.12.2009Kelebek
Acı aşk gecesi

Acı aşk gecesi

Bugün vizyona giren “Acı Aşk” filminin galası, önceki akşam Beyoğlu Atlas Sineması’nda yapıldı.

17.12.2009Kelebek
Beyaz Show bu akşam Kanal Dde

Beyaz Show bu akşam Kanal D'de

'Acı Aşk' filmi oyuncuları 'Beyaz Show'da

17.12.2009Kelebek
Bu filmler kaçmaz

Bu filmler kaçmaz

18 Aralık itibariyle vizyona birbirinden güzel filmler giriyor.

17.12.2009Spor
Geçtiğimiz hafta Cansu’yla eğlendik

Geçtiğimiz hafta Cansu’yla eğlendik

A. Taner Elhan’ın yönettiği, başrollerini Halit Ergenç, Songül Öden, Cansu Dere ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı “Acı Aşk” filminin galası önceki akşam Beyoğlu Atlas Sineması’nda yapıldı.

16.12.2009Kelebek
Hamilelik imajı

Hamilelik imajı

Bir ay sonra bebeğini kucağına alacak olan Bergüzar Korel, kendisiyle bütünleşen siyah saçlarını kahverengiye boyattı.

16.12.2009Gündem
Fragmanı rekor kırdı

Fragmanı rekor kırdı

“Acı Aşk” filminin fragmanı, internette yayınlandı. Arap dünyasında büyük ilgi gören “Gümüş” dizisinin yıldızı Songül Öden’in başrol oynadığı filmin fragmanı, Ortadoğu’da tıklanma rekoru kırdı.

11.12.2009Kelebek
Bana şeytan diyorlar

Bana şeytan diyorlar

“Ezel” dizisinde sevdiği adamın hapse düşmesine neden olan Eyşan karakterini canlandıran Cansu Dere, “ılk bölümden sonra arkadaşlarım telefon edip, ‘şeytan’ dediler bana” diyor. Dere, aldığı tepkilere rağmen şu sıralar “Ezel”in yakaladığı başarının keyfini sürüyor.

4.12.2009Kelebek
Acı Aşkın afişi Nihat Odabaşından

'Acı Aşk'ın afişi Nihat Odabaşı'ndan

Bugüne kadar yerli, yabancı birçok yıldızı görüntüleyen, ünlülerin özel projeler öncesi mutlaka kapısını çaldığı fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı, “Acı Aşk” filminin afişine de imzasını attı. Halit Ergenç, Cansu Dere, Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu’nun yer aldığı bu ilginç çalışmanın perde arkasını Odabaşı’na sorduk.

3.12.2009Kelebek
Cesur sahneler

Cesur sahneler

'Acı Aşk' filmi, konusu kadar cesur sevişme sahneleriyle dikkat çekiyor.

1.12.2009Gündem
ACI AŞK

ACI AŞK

Onur Ünlü’nün senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini A. Taner Elhan’ın üstlendiği aşk, ihanet, intikam ve entrikalarla dolu “Acı Aşk” filmi 18 Aralık’ta sinemaseverlerle buluşacak.

1.12.2009Ekran
Heyecanla Acı Aşk’ı bekliyor

Heyecanla Acı Aşk’ı bekliyor

ÖNÜMÜZDEKİ günlerde gösterime girecek olan “Acı Aşk” filmini, kariyerindeki önemli dönemeçlerden biri olarak değerlendiren ünlü oyuncu Cansu Dere, Instyle dergisi için objektiflerin karşısına geçti.

28.11.2009Kelebek
Odabaşı’dan afiş

Odabaşı’dan afiş

Aralık ayında gösterime girecek olan “Acı Aşk” filminin afişini, ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı tasarlayıp çekti.

26.11.2009Kelebek
Apoyu da oynarım Hitleri de

Apo'yu da oynarım Hitler'i de

Halit Ergenç, 18 Aralık’ta vizyona girecek “Acı Aşkta” kadınlara karşı acımasız bir adamı canlandıracak. “Dersimiz Atatürk”te ise beyazperdenin son Atatürk’ü olarak izleyici karşısına çıkacak olan Ergenç, bu projelerle ilgili Esquire dergisinin sorularını yanıtladı.

25.11.2009Kelebek
Bebek arabası Cansudan

Bebek arabası Cansu'dan

Cansu Dere, Bergüzar Korel'e doğum hediyesi olarak bebek arabası aldı.Geçtiğimiz gece 7 aylık hamile eşi Bergüzar Korel ve rol arkadaşı Cansu Dere ile Nişantaşı’nda yemek yedi.

25.11.2009Kelebek
Cipine hasılat iddiası

Cipine hasılat iddiası

Çocuklarının dünyaya gelmesine 1,5 ay kalan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti öyle bir iddiaya tutuştular ki... Kaybeden diğerine cip alacak...

9.11.2009Gündem
Seni Yakacaklar

Seni Yakacaklar

A. Taner Elhan'ın yönettiği, polisiye-drama türündeki "Acı Aşk" filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

8.11.2009Gündem
Acı aşk

Acı aşk

Halit Ergenç, Cansu Dere, Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu’nun başrol oynadığı “Acı Aşk” adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı.

1.11.2009Gündem
Sinemanın yükselen yıldızları

Sinemanın yükselen yıldızları

Türk sinemasının son günlerdeki yükselişi, genç isimlere de fırsat tanıyor. Bir süredir reklam ya da dizilerde rastladığımız ama fazla göz önünde olmadıkları için yeteneklerinin farkına varamadığımız gençler, şimdi sinemada boy gösteriyor, rüştlerini ispatlıyor! Elele dergisi, o isimler arasındaki dört güzeli bir araya getirdi.

9.10.2009Kelebek
Bir erkek üç kadın

Bir erkek üç kadın

"Acı Aşk", ilk aşkı, karısı ve öğrencisi arasında kalan bir adamın yaşadığı çıkmazları konu alıyor.

24.08.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

Cahide Sirk’te Hande Yener, Demet Akalın düet yapacak...

Yılın en güzel partilerinden birine pazartesi günü Maçka Küçükçiftlik Parkı ev sahipliği yapacak.

25.12.2009

Her köşeden sinema çıkarsa

Bir zamanlar Hıncal Uluç’un sinema yazmasına takmışlardı.

21.12.2009

Şükür kavuşturana

Tarih 5 Ocak 2008’di sizlerden ayrılalı. Ben çooook özledim. Çoook seçici olduğum için de bu güne kadar bekledim.

18.12.2009

Emniyet sarsılıyor, gazete ve TV’ler haber atlıyor

Dünkü gazeteler, internet ve televizyonculara fena haber atlattı...

18.12.2009

Avatar; çevreci ve savaş karşıtı

Özlem sona erdi ve merakla beklenen Avatar’ı salı günü basın gösteriminde 3 boyutlu olarak izledik.

16.12.2009

İmar kirliliği yarattığından idamına!..

ADALET Bakanlığı, İsmailağa ve Fethullah Gülen cemaatlerine yönelik iki ayrı soruşturma açan Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı hakkında dava açtı.

4.12.2009

Başarısızlığın formülü belli

Yeni Kainat Güzeli’nin Venezuelalı Stefania Fernandez seçilmesine, Senem Kuyucuoğlu’nun finale bile kalamamasına şaşırdınız mı?

25.08.2009

Hollywood’un yerli versiyonu olmaz

Barcelona Barcelona filminin yerli versiyonu çekiliyormuş, geçen hafta da yerli Sex and The City için start verilmişti...

25.08.2009