EKSTRA
MENÜ

Abdullah Gül Üniversitesi

Abdullah Gül Üniversitesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Abdullah Gül Üniversitesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.510 Abdullah Gül Üniversitesi haberi bulunmuştur.

Abdullah Gül Üniversitesi Haberleri

Potada zorlu haftanın programı açıklandı İşte fikstür...

Potada zorlu haftanın programı açıklandı! İşte fikstür...

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 9, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 8. hafta maçları yapılacak - Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 12. hafta karşılaşmaları oynanacak

1.12.2017Basketbol
Türkiye İsviçre Ekonomik Forumu İstanbulda toplanıyor

Türkiye İsviçre Ekonomik Forumu İstanbul'da toplanıyor

Bilim kurgu değil, gerçek... Gelişmiş ekonomilerde fabrikalar uydu interneti ile birbirine bağlı, üretim uzaktan kontrol ediliyor, pek çok fabrika tamamen “karanlıkta” ya da yakında şalteri indirecek. Nesneler birbiriyle konuşuyor,  hatalarından öğrenebilen insansı robotlar iş başı yapıyor.  “Akıllı” üretim maliyetleri düşürüyor, ülkeleri daha rekabetçi yapıya kavuşturuyor. Dünya, dördüncü endüstri devrimi yaşıyor. Türkiye gelişmeyi nasıl izliyor, kendini nerede konumlandırıyor? İsviçre modeli, Türkiye için dikkate alınacak bir model olabilir mi?

28.11.2017Teknoloji
Potada zorlu haftanın fikstürü belli oldu

Potada zorlu haftanın fikstürü belli oldu!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 7. hafta karşılaşmaları oynanacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 11. hafta müsabakaları yapılacak.

24.11.2017Basketbol
Potada zorlu haftanın programı belli oldu İşte fikstür...

Potada zorlu haftanın programı belli oldu! İşte fikstür...

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 7, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 6. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 9. hafta karşılaşmaları oynanacak.

17.11.2017Basketbol
Potada heyacan yarın başlıyor İşte fikstür

Potada heyacan yarın başlıyor! İşte fikstür

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 5. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 7. hafta karşılaşmaları oynanacak.

3.11.2017Basketbol
Abdullah Gül Üniversitesi zaferi 35 sayılık fark

Abdullah Gül Üniversitesi zaferi! 35 sayılık fark

Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Kupası E Grubu 4. hafta maçında Abdullah Gül Üniversitesi, sahasında İstanbul Üniversitesi'ni 99-64 yendi.

1.11.2017Basketbol
AGÜ Rektörü: Yabancı hoca kotası kaldırılsın

AGÜ Rektörü: Yabancı hoca kotası kaldırılsın

AB Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından organize edilen ‘Yükseköğretim Alanı Merkezi Projeler Bilgilendirme Toplantısı’ yapıldı.

30.10.2017Eğitim

Potada haftanın programı!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 3. hafta maçlarıyla devam edilecek.

20.10.2017Basketbol
Potada en zorlu hafta

Potada en zorlu hafta!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 2. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 3. hafta müsabakaları oynanacak.

13.10.2017Basketbol
Avrupa derbisinde kazanan İstanbul Üniversitesi

Avrupa derbisinde kazanan İstanbul Üniversitesi

FIBA Kadınlar Eurocup E Grubu'nun ilk haftasında iki Türk takımının mücadelesinde İstanbul Üniversitesi, sahasında Abdullah Gül Üniversitesi'ni 76-74 mağlup etti..

12.10.2017Basketbol
En fazla ödenek İstanbul Üniversitesi’ne

En fazla ödenek İstanbul Üniversitesi’ne

İstanbul Üniversitesi’ne gelecek yıl için öngörülen ödenek teklifi tavanı, Cumhurbaşkanlığı, TBMM ve çeşitli bakanlıkların ödenek tavanlarını geçerek 1 milyar 272 milyon lira oldu.

7.10.2017Eğitim
6 bin eğitimci İspanya’da yükseköğretim için buluştu

6 bin eğitimci İspanya’da yükseköğretim için buluştu

AGÜ Uluslararası Ofis ve Erasmus Ofisi temsilcileri, İspanya’nın Sevilla şehrinde düzenlenen EAIE 2017’ye katıldı. Konferansta, yeni işbirlikleri konusunda görüşmeler yapıldı. Konferansta 95 farklı ülkeden yaklaşık 6 bin katılımcı bir araya geldi.

29.09.2017Eğitim
Yeni üniversiteliler oryantasyon programında

Yeni üniversiteliler oryantasyon programında

AGÜ, üniversiteye bu yıl yeni katılan ve uluslararası öğrenciler için hem üniversiteye hem de Kayseri’ye kolay adapte olmalarını sağlamak amacıyla oryantasyon günleri düzenledi.

15.09.2017Eğitim
Erciyes Cupta Fenerbahçe, galibiyetlerini sürdürüyor

Erciyes Cup'ta Fenerbahçe, galibiyetlerini sürdürüyor

Basketbol Kadınlar Erciyes Kupası Fenerbahçe: 75 - Mersin Büyükşehir Belediyespor: 66

14.09.2017Basketbol