EKSTRA
MENÜ

Abb

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 608 haberi bulunmuştur.

Abb Haberleri

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle - Hekimoğlu 11. bölümde Ateş Vahapa yeniliyor

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle - Hekimoğlu 11. bölümde Ateş Vahap'a yeniliyor

Salı akşamları ekranlara gelen Hekimoğlu'nun merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu'nun izleyici karşısına çıkan 11. bölüm fragmanında Ateş Hekimoğlu'nun kuralları yıkarak yıllar sonra beyaz önlük giymesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Vahap Hekimoğlu hastaneden kovacak mı? Yeni bölümde neler olacak? İşte, Hekimoğlu 11. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

9.03.2020Televizyon
Hekimoğlu son bölüm izle - Hekimoğlu 10. bölüm tam ve kesintisiz izle

Hekimoğlu son bölüm izle - Hekimoğlu 10. bölüm tam ve kesintisiz izle

Kanal D ekranlarında salı akşamları yayınlanan Hekimoğlu son bölümü ile ekranlara damga vurdu. Hekimoğlu'nun 3 Mart tarihinde izleyici karşısına çıkan 10. bölümünde Ateş'in kalp nakli bekleyen hastası için söylediği yalanla kariyer hayatının bitip bitmeyeceği heyecanlı gelişmeler arasında yer aldı. Dizinin son bölümünü takip edemeyen izleyiciler Hekimoğlu 10. bölümünü izlemek için araştırmalarına başladı. İşte, Hekimoğlu 10. son bölüm izleme linki.

3.03.2020Televizyon
Ankaralılar telaffuzda zorlanıyordu O isimle ilgili yeni gelişme...

Ankaralılar telaffuzda zorlanıyordu! O isimle ilgili yeni gelişme...

Ankara’da bir bulvara ismi verilen ve telaffuzu nedeniyle ünlü hale gelen Bangladeş’in ilk Başbakanı Banga Bandhu Şeyh Mucibur Rahman’ın büstü, adını taşıyan bulvar ile Eskişehir Yolu kesişimine dikilecek. Büste karşılık Mustafa Kemal Atatürk’ün heykeli de Bangladeş’in başkenti Dakka’da bir yere yapılacak.

16.02.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Dolmuş yönetmeliğine güncelleme geliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME), kent içi ve dış ilçelerdeki ticari taksilerle ilgili hazırladığı “Ticari Taksi Yönergesi”nin ardından...

13.01.2020