EKSTRA
MENÜ
Etiketler
  • Adnan Oktar
  • Adnan Hoca
  • A9 TV
  • gazetehaberleri
  • operasyon
  • A9 TV, 21 Mart 2011 tarihinde yayına başlayan Türksat'tan yayın yapan televizyon kanalıdır. Türkiye'de Semerkand TV'den sonra geniş ekran yayın yapan 2. dini içerikli kanaldır. [kaynak belirtilmeli] Evrim ve Darwinizm karşıtı olup İslam aleminin birleşmesi için çağrılarda bulunan yayınlar yapar.

A9 TV

A9 TV haberleri sayfasında güncel ve son dakika A9 TV hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.583 A9 TV haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

A9 TV, 21 Mart 2011 tarihinde yayına başlayan Türksat'tan yayın yapan televizyon kanalıdır. Türkiye'de Semerkand TV'den sonra geniş ekran yayın yapan 2. dini içerikli kanaldır. [kaynak belirtilmeli] Evrim ve Darwinizm karşıtı olup İslam aleminin birleşmesi için çağrılarda bulunan yayınlar yapar.

A9 TV Haberleri

Ece Koç itirafçı oldu, örgütün iç yüzünü anlattı: Adnan Oktar sürekli eziyet ediyordu

Ece Koç itirafçı oldu, örgütün iç yüzünü anlattı: Adnan Oktar sürekli eziyet ediyordu

Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik, aralarında örgütün elebaşı Adnan Oktar'ın da bulunduğu 73'ü tutuklu 226 sanığın yargılandığı davanın 58. duruşmasında etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanan tutuksuz sanıkların savunmalarının alınmasına devam edildi. Tutuksuz sanık Ece Koç, "Örgütte bulunduğum her saniye için çok pişmanım. İnşallah maşallah Adnan Oktar'ın talimatı gereği söylenmeye başlandı'' dedi. Adnan Oktar'ın kadınlara sürekli eziyet ettiğini anlatan Koç, "Bana da yaptı. Çok şiddetli tokat atıyordu, tekme atıyordu, saç kesiyordu. Hayvan taklitleri yaptırırdı'' ifadelerini kullandı.

27.02.2020Gündem
Ayça Pars itirafçı oldu her şeyi anlattı

Ayça Pars itirafçı oldu her şeyi anlattı

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik açılan davanın 57. duruşması etkinlik pişmanlık hükmünden yararlanan tutuksuz sanıkların savunmalarıyla başladı. Etkin pişmanlıktan yararlanan Ayça Pars örgüt yapısını anlattı. Pars, Adnan Oktar’ın kendilerine “Bana itaat eden Allah’a itaat eder” dediğini, sorgulanmayacağını söylediğini, mini etek giyilmesini istediği gibi birçok detayı savunmasında ifade etti. “Adnan Oktar’dan habersiz ben saçıma toka bile alamam'' diyen Ayça Pars, ''Biz eskiden 'hocam' diyorduk, sonra 'Adnan' dememizi istedi. En son da 'aşkım' demeyen dayak yiyordu. Zoraki bir şekilde herkesi alıştırdı'' diye konuştu.

26.02.2020Gündem
Örgütte üç kriter: Güzel, zengin ve eğitimli

Örgütte üç kriter: Güzel, zengin ve eğitimli

İstanbul Başsavcılığı, ‘Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü’ne ilişkin iddianamesinde Adnan Hoca’nın üyelerde aradığı üç kriteri ‘güzel-yakışıklı, zengin ve eğitimli’ olarak özetledi. Örgütün 1990’lı yılların ikinci yarısında cinsel sömürüye başladığı belirtildi.

17.07.2019Gündem
Adnan Oktara kötü haber... Çözülme başladı, sıraya girdiler

Adnan Oktar'a kötü haber... Çözülme başladı, sıraya girdiler

Adnan Oktar Suç Örgütü’nün üst düzey yöneticileri çözülmeye başladı. Örgütün ‘İmam Bacılar’ ve ‘Avukatlar’ grubundan iki şüpheli 50 sayfalık ifade verdi. Diğerlerinin de etkin pişmanlıktan faydalanmak için sıraya girdiği öğrenildi.

15.09.2018Gündem
Yeni iğrençlikleri ortaya çıktı Toplu tecavüzün şifresi: Tatlı yiyecek miyiz

Yeni iğrençlikleri ortaya çıktı! Toplu tecavüzün şifresi: 'Tatlı yiyecek miyiz?'

Adnan Oktar ve grubuna yönelik yürütülen soruşturmada örgüt içinde küçük yaştaki kızlara nasıl cinsel istismarda bulunulduğu ve toplu tecavüz olarak adlandırılan ‘turnike’ faaliyetlerinin nasıl gerçekleştiğine dair iğrenç detaylar ortaya çıktı. Öte yandan Edirne F Tipi Cezaevi’ne gönderilen Adnan Oktar’ın gözlem odasına konulduğu öğrenildi. Bu odalar 7 gün 24 saat kameraya kaydediliyor.

22.07.2018Gündem
Ece Erkenden Adnan Oktar açıklaması

Ece Erken'den 'Adnan Oktar' açıklaması

Ece Erken,5 yıl önce Adnan Oktar'ın kanalı A9 TV'ye verdiği röportajın yeniden gündeme gelmesi üzerine bir açıklama yaptı.

19.07.2018Magazin
Savcılığın belgesinde şok sözler: Adnan Oktar istismarı izlerdi

Savcılığın belgesinde şok sözler: 'Adnan Oktar istismarı izlerdi'

Savcılığın ifadelerini alarak tutuklama talebi ile Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk ettiği şüpheliler için yazdığı sevk yazısında bazı müştekilerin de ifadeleri yer aldı. Müştekilerin anlattıkları örgütün karanlık yüzünü ortaya çıkardı.

19.07.2018Gündem
İlk kez konuştular: Yüksek ücret istedim, verdi

İlk kez konuştular: Yüksek ücret istedim, verdi

Emniyet Müdürlüğü’nün operasyonunda gözaltına alınan Adnan Oktar’ın düzenlediği gecelerde sahneye çıkan sanatçılar ilk kez konuştu.

18.07.2018Gündem
Kedicik nüleri

Kedicik nüleri

Adnan Oktar grubuna hafta sonu bir dizi operasyon daha yapıldı ve bazı kilit isimler yakalandı. A9 TV’nin program çekimlerinin yapıldığı Çengelköy’deki villaya yapılan operasyonda kedicik olarak bilinen kadın müritlerin yağlıboya nü tabloları bulundu.

16.07.2018Gündem
Lüks villadan Kediciklerin nü resimleri çıktı

Lüks villadan 'Kedicikler'in nü resimleri çıktı!

Adnan Oktar Grubuna yönelik operasyonda, A9 TV'nin çekimlerinin yapıldığı Çengelköy'deki villada yapılan aramada 'Kedicikler' olarak anılan kadınların yağlı boya nü tabloları bulundu.

16.07.2018Gündem
Adnan Oktar operasyonunda Özel Harekat Polisini çelik yelek kurtardı. İşte polisi vuran örgüt üyesi...

Adnan Oktar operasyonunda Özel Harekat Polisi'ni çelik yelek kurtardı. İşte polisi vuran örgüt üyesi...

Adnan Oktar'ın Çengelköy'deki görkemli villasına yapılan baskında Özel Harekat Polisi’ne ateş eden örgüt üyesinin kimliği ortaya çıktı. Operasyon sırasında polise ateş açtığı iddia edilen Mert Sucu'nun kadın imamların özel işlerinden ve finanstan sorumlu olduğu öne sürüldü. Mert Sucu'nun Adnan Oktar’ın yayın yaptığı A9 TV’nin de eski sahibi olduğu da belirtiliyor. Operasyon sırasında Özel Harekat Polisi çelik yelek sayesinde ölümden dönmüştü.

13.07.2018Gündem
‘Adnan hoca’ kaçamadı: Adnan Oktar ve grubuna yönelik yapılan şafak baskınında 172 gözaltı

‘Adnan hoca’ kaçamadı: Adnan Oktar ve grubuna yönelik yapılan şafak baskınında 172 gözaltı

Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, 172 kişi gözaltına alındı. Operasyonu öğrenince polisten kaçmaya çalışan Oktar, kovalamaca sonucu Sarıyer’de yakalandı. Şüphelilere organize suç örgütü kurmak, siyasi ve askeri casusluk, çocuk istismarının da dahil olduğu suçlamalar yöneltilen operasyonun ayrıntıları şöyle:

11.07.2018Gündem
Adnan Oktarın evinde ele geçirilenler emniyete getirildi

Adnan Oktar'ın evinde ele geçirilenler emniyete getirildi

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde operasyon başlattı. Başlatılan operasyon kapsamında 235 kişi hakkında gözaltı karar verildi. Operasyon kapsamında Adnan Oktar'ın evine, canlı yayınların yapıldığı A9 TV'ye baskınlar düzenlendi. Oktar Çengelköy'deki evinde gözaltına alındı. Başsavcılık, Adnan Oktar'ın kaçmaya çalışırken yakalandığını açıkladı. Polis helikopteri ve deniz polisi de operasyona destek veriyor. Adnan Oktar'ın mal varlıklarına el konurken şirketlerine kayyım atandı. Vatandaşlar sağlık kontrolü çıkışında Adnan Oktar'a büyük tepki gösterdi. Operasyon düzenlenen adreslerde yapılan aramalarda, çok sayıda silah ve mermi, çelik yelek ve bir zırhlı cip ele geçirildi.

11.07.2018Haber
Adnan Oktar sağlık kontrolünde

Adnan Oktar sağlık kontrolünde

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Adnan Oktar ve grubuna yönelik 5 ilde operasyon başlattı. Başlatılan operasyon kapsamında 235 kişi hakkında gözaltı karar verildi. Operasyon kapsamında Adnan Oktar'ın evine, canlı yayınların yapıldığı A9 TV'ye baskınlar düzenlendi. Oktar'ın Çengelköy'deki evinde gözaltına alındığı kaydedildi. Operasyon kapsamında ev ve iş yerlerindeki aramaların sürdüğü öğrenildi. Adnan Oktar’ın gözaltına alındığı Çengelköy’deki evde polis araması devam ediyor. Polis helikopteri de havadan destek veriyor.

11.07.2018Haber
Son dakika... Adnan Oktar gözaltına alındı, mal varlıklarına el konuldu

Son dakika... Adnan Oktar gözaltına alındı, mal varlıklarına el konuldu

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde operasyon başlattı. Başlatılan operasyon kapsamında 235 kişi hakkında gözaltı karar verildi. Operasyon kapsamında Adnan Oktar'ın evine, canlı yayınların yapıldığı A9 TV'ye baskınlar düzenlendi. Oktar Çengelköy'deki evinde gözaltına alındı. Başsavcılık, Adnan Oktar'ın kaçmaya çalışırken yakalandığını açıkladı. Adnan Oktar'ın mal varlıklarına el konurken şirketlerine kayyım atandı. Oktar'ın evinden birçok tarihi eser çıkarken garajdaki çoğu lüks 16 araca el konuldu. Vatandaşlar sağlık kontrolü çıkışında Adnan Oktar'a büyük tepki gösterdi. Oktar hakkında yaşları 11 ile 40 arasında değişen 70 kişinin şikâyetçi olduğu belirtildi. Öte yandan, avukatlarıyla görüşen Oktar'ın; meyve suyu, elbise ve çamaşır istediği ifade edildi

11.07.2018Gündem
Muazzez Ersoy Adnan Oktara övgü yağdırdı

Muazzez Ersoy Adnan Oktar'a övgü yağdırdı

A9 TV’nin 8. kuruluş yıldönümü gecesinde sahne alan Muazzez Ersoy, Adnan Oktar'a methiyeler düzdü. Ersoy ve Oktar'ın birbirine sarılması geceye damgasını vurdu. RTÜK bir süre önce Adnan Oktar'ın sahibi olduğu A9'a ceza kesmişti.

23.03.2018Haber
Muazzez Ersoy Adnan Oktara övgü yağdırdı

Muazzez Ersoy Adnan Oktar'a övgü yağdırdı

A9 TV’nin 8. kuruluş yıldönümü gecesinde sahne alan Muazzez Ersoy, Adnan Oktar'a methiyeler düzdü. Ersoy ve Oktar'ın birbirine sarılması geceye damgasını vurdu. RTÜK bir süre önce Adnan Oktar'ın sahibi olduğu A9'a ceza kesmişti.

23.03.2018Gündem
Son dakika... Adnan Oktar ve kediciklerine ceza geldi

Son dakika... Adnan Oktar ve kediciklerine ceza geldi

RTÜK, Adnan Oktar'ın sahibi olduğu A9 kanalına beş kez program durdurma ile en üst düzeyden idari para cezası verilmesini kararlaştırdı. RTÜK Üyesi İsmet Demirdöğen, yaptığı açıklamada bu cezanın televizyon yayınına kadın istismarından verildiğini belirterek, "Kadınların dans ettirilerek, oynatılarak aşağılandığı görüntüler nedeniyle ceza verildi" dedi.

6.02.2018Gündem
Diyanet Senden Adnan Oktara bir tepki daha...

Diyanet Sen'den Adnan Oktar'a bir tepki daha...

Diyanet-Sen'den Adnan Oktar'a tepkiler sürüyor...

6.02.2018Gündem
Adnan Oktara dansöz cezası

Adnan Oktar'a 'dansöz' cezası

Adnan Oktar, bu kez aldığı cezayla gündeme geldi. RTÜK, kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak tanınan Adnan Oktar'ın sahibi olduğu ve dini içeriği bulunduğu iddia edilen bir programda dansöz oynatılması nedeniyle A9 kanalına para cezası kesildi.

30.03.2017Gündem
Adnan Oktara kötü haber

Adnan Oktar'a kötü haber

RTÜK, DEAŞ'ı masum göstermeye çalışan yayını nedeniyle Adnan Oktar'ın A9 TV kanalına müeyyide uygulanmasına karar verdi.

15.12.2016Gündem
RTÜK Adnan Oktarın A9 TVsine ceza yağdırdı

RTÜK Adnan Oktar'ın A9 TV'sine ceza yağdırdı

RTÜK, Adnan Oktar'ın sahibi olduğu A9 TV kanalına ceza yağdırdı. RTÜK'ün bugün yapılan toplantısında kanalda yayınlanan ve bizzat Adnan Oktar'ın yer aldığı iki programa ceza verilmesi oy birliğiyle karara bağlandı.

26.06.2014Gündem
‘Dünya’nın yuvarlak olduğunu inkâr etmek kadar komik’

‘Dünya’nın yuvarlak olduğunu inkâr etmek kadar komik’

Milyonları peşlerinden sürükleyen influencer’lar zaman zaman eleştiri oklarına da maruz kalıyor. Kendilerini eleştirenlerin yine sosyal medyada gündem olmaya çalıştığını düşünen influencer’lar “Bizi eleştirenler maalesef o eski televizyon dünyasının içinde hapsolmuş, günümüze adapte olamamış isimler” diyor...

10.10.2021Hürriyet Pazar
Evlilik Hakkında Her Şey son bölümde Songülü şoke eden gerçek Evlilik Hakkında Her Şey 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Evlilik Hakkında Her Şey son bölümde Songül'ü şoke eden gerçek! Evlilik Hakkında Her Şey 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey'in 5 Ekim tarihli bölümünde Songül'ün Elçin'den çocuğu olduğunu öğrenmesi şok etkisi yarattı. Sergen gerçek yüzünü gören Yıldırım’a kendini ispat etmek için yeni stratejiler geliştirirken Ceylan'ın kocası tarafından bıçaklanması kadın cinayetlerine vurgu yaptı. İşte, Evlilik Hakkında Her Şey 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

6.10.2021Televizyon
Aşk Mantık İntikam 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Aşk Mantık İntikam son bölümde Esraya ne oldu

Aşk Mantık İntikam 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Aşk Mantık İntikam son bölümde Esra'ya ne oldu?

Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Cuma akşamları seyirci karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam'ın 1 Ekim tarihli son bölümünde Çağla’nın tehdidine daha fazla boyun eğmek istemeyen Esra'nın Ozan'la konuşmak istemesi dikkat çekti. Final anında ise Çağla'nın Esra'yı düşürerek yaralaması Aşk Mantık İntikam 15. son bölüme damga vurdu. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

1.10.2021Televizyon
Acun Ilıcalı Alper Baycın’ı unutmadı… Alper Baycın kimdir Saldırıda hayatını kaybetmişti

Acun Ilıcalı Alper Baycın’ı unutmadı… Alper Baycın kimdir? Saldırıda hayatını kaybetmişti

Antalya’da, Muratpaşa Belediyesi’nin Survivor çekimleri için bulunduğu Dominik Cumhuriyeti’nde uğradığı saldırıda hayatını kaybeden kameraman Alper Balcın’ın adını verdiği park törenle açıldı. Acun Ilıcalı da çalışanı Alper Baycın için yapılan parkın açılışına katıldı. Törene katılan Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

30.09.2021Magazin
Steve Jobs olamadı çünkü... Kıymeti bilinmemiş bir dahi Clive Sinclair

Steve Jobs olamadı çünkü... Kıymeti bilinmemiş bir dahi Clive Sinclair

20'nci yüzyılın en üstün zekâlı insanlarından biri, geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız aramızdan ayrıldı. Birkaç hamleyi doğru yapsa bugün teknoloji denince akla ilk gelecek isimlerden biri olabilecek Sör Clive Sinclair'i biraz daha yakından tanımak istemez misiniz?

26.09.2021Dünya
Almanyada kıran kırana

Almanya'da kıran kırana

Almanya’da bugün sandık başı. 16 yıl boyunca Almanya ve AB’ye bugünkü şeklini veren Şansölye Angela Merkel’in halefinin kim olacağı belli oluyor. SPD’nin adayı Olaf Scholz, başbakanlığa daha yakın gözüküyor. Ancak CDU/CSU’nun adayı Armin Laschet’in farkı kapatması sıkı bir yarış olacağına işaret ediyor.

26.09.2021Dünya
Evlilik Hakkında Her Şey 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölümde şoke eden misafir

Evlilik Hakkında Her Şey 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölümde şoke eden misafir!

Evlilik Hakkında Her Şey son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 Eylül akşamı yayın hayatına başladı. Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının hayatlarının anlatıldığı Evlilik Hakkında Her Şey 1. bölüme geçmişten gelen misafir damga vurdu. Dizinin yayınlanan 2. yeni bölüm fragmanında ise Azra'nın eşiyle arasında geçen konuşma dikkat çekti. İşte, Evlilik Hakkında Her Şey 2. bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

22.09.2021Televizyon
Red Bull Flick heyecanı İzmir ve Adana’yı ele geçirecek

Red Bull Flick heyecanı İzmir ve Adana’yı ele geçirecek

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick’te kıyasıya rekabet başladı. ‘Yükselmeye hazır ol’ teması ve 8 yeni haritası ile gelecek şampiyonunu arayan Red Bull Flick 2021’de elemeler devam ediyor. Toplamda 5 çevrim içi, 11 şehir elemesi olmak üzere 16 elemeden başarıyla ayrılacak 16 takımın play-off turuna kalacağı turnuvada son olarak cat9, Fellina, ZEROZONE 3 takımları üst tura adını yazdırdı. İstanbul ve Konya şehir elemelerinin ardından bu hafta Red Bull Flick heyecanı İzmir ve Adana’da yaşanacak.

21.09.2021eSpor
Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş Dortmund maçı saat kaçta, hangi kanalda

Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş Dortmund maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Beşiktaş Dortmund maçı için nefesler tutuldu. UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş Borussia Dortmund'u konuk edecek. UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda temsilcimiz Alman ekibini yenmek için performans gösterecek. Sergen Yalçın en iyi ilk 11 kadrosunu sahaya çıkaracak. Diğer yandan Beşiktaş Dortmund Şampiyonlar Ligi maçı öncesi Sergen Yalçın'ın yaptığı 'şifresiz yayınlansın' çağrısına Acun Ilıcalı'dan yanıt geldi. Peki, Beşiktaş Dortmund maçı şifresiz mi? Beşiktaş Dortmund maçı saat kaçta hangi kanalda canlı yayınlanacak ne zaman? İşte, ayrıntılar.

15.09.2021Spor Arena
WhatsApp, Telegram ve Viber kullananlar kimlik avı saldırısına dikkat Bu mesajlarla kandırıyorlar....

WhatsApp, Telegram ve Viber kullananlar 'kimlik avı saldırısı'na dikkat! Bu mesajlarla kandırıyorlar....

Akıllı telefon kullanımı sonsuz faydalarının yanı sıra ciddi dezavantajları da beraberinde getirdi. Bunların başında da özellikle pandemi döneminde sık sık gündeme gelen siber güvenlik sorunları geliyor. Son araştırmalar kötü amaçlı kimlik avı saldırılarında mesajlaşma uygulamalarının çok büyük pay sahibi olduğunu gösteriyor. Peki bu saldırılar nasıl gerçekleşiyor? Hangi bilgiler ele geçiriliyor? Korunmak için neler yapmalıyız? Uzmanlar hepsini hurriyet.com.tr’ye anlattı.

15.09.2021Gündem
Muzo karakteri Camdaki Kız dizisinden ayrılacak mı Soru işareti bıraktı

Muzo karakteri Camdaki Kız dizisinden ayrılacak mı? Soru işareti bıraktı

Camdaki Kız dizisinin yeni sezon fragmanı ardından Muzo’nun akıbeti merak konusu oldu. Dizinin 2. Sezonun ilk bölümüne dair ipuçları veren fragmana Muzaffer'in "Gidiyorum." sözleri fragmana damga vurdu. Dizinin takipçileri Muzo'nun ekipte yer alıp almayacağını merak ediyor. Peki, Muzo Camdaki Kız dizisinden ayrılacak mı?

9.09.2021Televizyon
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlıyor  Yeni sezon tanıtımı yayınlandı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlıyor? Yeni sezon tanıtımı yayınlandı

Zuhal Topal Yemekteyiz programı ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl FOX ekranlarında izleyiciyle buluşan Zuhal Topal, yeni sezon için TV 8 ile anlaşmıştı. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlıyor?

8.09.2021Televizyon
Tartışılan maçta gözden kaçan nokta: Oyun zaten başlamıştı

Tartışılan maçta gözden kaçan nokta: Oyun zaten başlamıştı

Hürriyet yazarlarından Murat Fevzi Tanırlı, Beşiktaş-Fatih Karagümrük maçında yaşanan yabancı-yerli tartışmasını değerlendirdi.

3.09.2021Futbol
Tahir Kıran: Bu parayı almadan Oğulcan Çağlayanı oynatmam Galatasaray Haberleri

Tahir Kıran: 'Bu parayı almadan Oğulcan Çağlayan'ı oynatmam' Galatasaray Haberleri

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Galatasaray - Oğulcan Çağlayan gündemiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Kıran, Galatasaray'ın parayı vermemesi durumunda Oğulcan Çağlayan'ı Galatasaray'da oynatmayacağını söyledi.

31.08.2021Futbol
Xiaomi 2021in 2. çeyreğinde beklentileri aştı

Xiaomi 2021'in 2. çeyreğinde beklentileri aştı

Merkezinde Nesnelerin İnterneti (IoT) platformu ile birbirine bağlı akıllı telefonlar ve akıllı donanımlar bulunan bir tüketici elektroniği ve akıllı üretim şirketi olan Xiaomi Corporation, 30 Haziran 2021 tarihinde sona eren 2021 yılının ilk altı ayını içeren denetlenmemiş konsolide sonuçlarını açıkladı.

26.08.2021Teknoloji
Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi grupları için sahada Rakip Helsinki...

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi grupları için sahada! Rakip Helsinki...

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanşında yarın Finlandiya'nın HJK Helsinki takımıyla deplasmanda karşılaşacak.

25.08.2021Futbol
Avrupada ilk 15 basamak aşkına Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Sivasspor...

Avrupa'da ilk 15 basamak aşkına! Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Sivasspor...

Temsilcilerimiz, Avrupa’da 5 takımla temsil edilmeyi sürdürmek için mücadele edecek. Hedef şu an 16. sırada olan Güney Kıbrıs’ı geride bırakmak. Avrupa Ligi’nde G.Saray, saat 20.00’de Randers deplasmanına çıkıyor. Konferans Ligi’nde Sivas, 21.00’de Kopenhag’ı ağırlıyor. Mevcut durumda 17. basamaktaki ay yıldızlıların önünde yer alan iki takım olan Güney Kıbrıs ve İsviçre’nin başlangıçtaki 4 takımından 2’si elendi ve yola 2’şer ekiple devam ediyorlar. Bugün Avrupa Ligi’ndeki diğer ekibimiz F.Bahçe, saat 21.45’te Helsinki’yi ağırlayacak. Konferans Ligi’ndeki Trabzon da 20.30’da Roma’yı konuk edecek.

19.08.2021Futbol
Son dakika haberi Afganistanda son durum... Kaçışın tek adresi ABD askerleri havaya ateş açtı

Son dakika haberi! Afganistan'da son durum... Kaçışın tek adresi! ABD askerleri havaya ateş açtı!

Son dakika haberi... Afganistan'dan son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. ABD öncülüğünde NATO gücünün Afganistan'dan çekilmesine paralel olarak günbegün ülkedeki varlığını artıran ve son haftada kontrolü neredeyse tamamen ele geçiren Taliban, pek direnişle karşılaşmadan başkent Kabil'e de girdi. Afganistan'dan ayrılmak isteyen binlerce kişi, Hamid Karzai Havalimanı'na akın etti. ABD askerleri Kabil'deki havalimanında izdihamı durdurmak için havaya ateş açtı, ilk belirlemelere göre 5 sivil hayatını kaybetti. Öte yandan kenti terk etmek için kendisini ABD uçağının tekerine bağlayan iki kişinin uçaktan düşerek öldüğü iddia edildi. Tehran Times tarafından yayınlanan görüntüler kısa sürede gündeme oturdu.

16.08.2021Dünya
Randers Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda

Randers Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

UEFA Avrupa Ligi'nde Play Off mücadelesine çıkacak olan temsilcimiz Galatasaray, Randers ile mücadele edecek. Rövanşlı olarak gerçekleşecek mücadelelerin ilkine deplasmanda çıkacak olan Galatasaray, Randers karşısında önemli bir mücadele verecek. Peki, Randers Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? İşte, karşılaşma hakkında bazı bilgiler

16.08.2021Spor Arena
Son Dakika: Galatasarayda Fatih Terim her şeyi tek tek açıkladı Gelecekler, gidecekler, Morutan ve Haaland...

Son Dakika: Galatasaray'da Fatih Terim her şeyi tek tek açıkladı! Gelecekler, gidecekler, Morutan ve Haaland...

Son dakika haberi... Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sarı-kırmızılı takımın son durumu ve transferle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Morutan transferine dair detaylı ifadeler kullanan Terim, Erling Haaland itirafında bulundu. Tecrübeli teknik adam ayrıca, takımdan ayrılması beklenen Falcao, Diagne ve Feghouli'nin geleceğiyle ilgili dikkat çeken sözler sarf etti.

1.08.2021Futbol
Aşk Mantık İntikam 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Aşk Mantık İntikam yeni bölümde Çınardan bomba itiraf

Aşk Mantık İntikam 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Aşk Mantık İntikam yeni bölümde Çınar'dan bomba itiraf!

Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bir haftalık aranın ardından cuma akşamı izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Aşk Mantık İntikam'ın 6. yeni bölüm fragmanına Çınar'ın Esra'ya aşık olduğunu söylemesi damga vurdu. Şirkette Ozan'ın Esra'yı kurtarmak için kendisini feda etmesi dikkat çekerken Çağla ile yakınlaşması da çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı. İşte, Aşk Mantık İntikam 6. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacakların özeti.

28.07.2021Televizyon
Ferdi Eğilmez: İyi yönetmen filmini uzaydan bile çeker

Ferdi Eğilmez: İyi yönetmen filmini uzaydan bile çeker

Bayram vesilesiyle Ferdi Eğilmez’le buluştuk, dünden bugüne sinemayı, projelerini, hayatını ve son sürprizi otelciliğini konuştuk. Ders niteliğinde bir röportaja, bayram anılarına, bir dönem tanıklığına hazır olun!

22.07.2021Magazin
Alişan kimdir, kaç yaşında Alişan nereli

Alişan kimdir, kaç yaşında? Alişan nereli?

Alişan, kardeşini kaybetmesinin ardından araştırılan isim olmaya başladı. Koronavirüse yakalanan ve uzun süredir tedavi gören kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan, üzüntüsünü dostları ve ailesi ile paylaştı. Peki, Alişan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

21.07.2021Hayat

Yazar Sonuçları

Hababam’ı yüzümüze gözümüze bulaştırdık

Bayram vesilesiyle Ferdi Eğilmez’le buluştuk, dünden bugüne sinemayı, projelerini, hayatını ve son sürprizi otelciliğini konuştuk. Ders niteliğinde bir röportaja, bayram anılarına, bir dönem tanıklığına hazır olun!

22.07.2021