EKSTRA
MENÜ

15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.431 haberi bulunmuştur.

15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi Haberleri

Camiyi vur demiş

'Camiyi vur' demiş

DARBE girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı bombalayan pilot olan Müslim Macit’e, ikinci kez alınan ifadesi sırasında, 15 Temmuz gecesi Yarbay Hakan Karakuş ile yaptıkları konuşmanın kayıtları dinletildi.

20.10.2016Gündem
İstanbul erken başladı koordinasyonu bozdu

'İstanbul erken başladı koordinasyonu bozdu'

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklu bulunan eski Binbaşı Mehmet Semih Üskaya'nın bir kez daha ifadesine başvurdu. Üsküya'nın ifadesinde 15 temmuz gecesine ait ilginç ayrıntılar yer alıyor...

18.10.2016Gündem
Whatsappcı albaylar tutuklandı

'Whatsapp'cı albaylar tutuklandı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında İstanbul'daki tüm koordinasyonu sağladıkları öne sürülen kurmay albaylar Nebi Gazneli ve Müslüm Kaya, sevk edildikleri nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

30.08.2016Gündem
15 Temmuz gazilerinin ağzından: En uzun gece

15 Temmuz gazilerinin ağzından: En uzun gece

ANKARALI gazeteci Eray Görgülü, darbe girişimini engellemek için verdikleri mücadele sırasında yaralanan gazilerle yaptığı röportajları bir kitapta topladı.

27.08.2016Gündem
Kim, nereye bomba attı

Kim, nereye bomba attı

15 Temmuz darbe girişimi gecesi aralarında Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve TBMM’nin de bulunduğu 6 kritik noktaya 13 bomba atıldığı belirlendi.

20.08.2016Gündem
FETÖye operasyon günlüğü

FETÖ'ye operasyon günlüğü

MUĞLA’nın Marmaris ilçesinde, darbe girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kaldığı otele saldırı düzenleyen askerlerden, 31 Temmuz’da yakalanan ve o günden beri gözaltında tutulan 11’i, dün Muğla Adliyesi’ne sevk edildi. Adliyeye çıkarılan darbeci askerler arasında Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda tabur komutanı olan Binbaşı Şükrü Seymen de bulunuyor.

17.08.2016Gündem
Havada 21 saat 24 dakika: Generallerin savaşı

'Hava'da 21 saat 24 dakika: Generallerin savaşı

15 Temmuz 2016 Cuma akşamı başlayıp, 16 Temmuz 2016 Cumartesi akşamına kadar süren darbe girişiminde, darbecilerin en büyük silahı hava gücü olmuştu. Kanlı saldırılardan çekinmeyen darbeciler, Hava Kuvvetleri’ne ait jetlerle TBMM’yi bombaladılar. Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal’ın hazırlattığı rapor, Genelkurmay Harekât Merkezi’nin “Bütün uçuşlar dursun” emri ile derdest edilen Havacı generallerin tamamen serbest kaldığı an arasında geçen 21 saat 24 dakikanın fotoğrafını çekti.

9.08.2016Gündem
Numan Kurtulmuş: 216 firari asker suikastler içerisine girebilir

Numan Kurtulmuş: 216 firari asker suikastler içerisine girebilir

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Şu anda 216 firari asker var. Onlar ve onlarla işbirlikçiler üzerinden birtakım ferdi eylemler, suikastler içerisine girebilirler. Siber saldırı teşebbüsünde bulunabilirler. Bundan sonra uyanık olmak lazım" dedi. Kurtulmuş, Fetullah Gülen'in iadesi konusunda ise 'ABD bu adamı Türkiye'ye vermek zorundadır' yorumunu yaptı.

9.08.2016Gündem
Hain Çıkrıkçı idolümüzdü

Hain Çıkrıkçı idolümüzdü

Kapatılan Kuleli Askeri Lisesi öğrencileriyle bir araya geldik. TSK’nın komuta kademesine hazırlanırken bir anda ortada kalan bu genç eski askeri liseliler, iki şeyi kabullenemiyorlar: Bir, Kuleli’nin kapatılmasını, iki, okul komutanları Albay Çıkrıkçı’nın ‘hain’ çıkmasını...

8.08.2016Gündem
Kulelilerin 62si serbest 7si halen cezaevinde

Kuleli'lerin 62'si serbest 7'si halen cezaevinde

“Okulda kokteyl var” diye çağırılarak darbe girişimi gecesi bazıları Çengelköy’e ve Boğaziçi Köprüsü’ne götürülen 62 Kuleli Askeri Lisesi öğrencisi 29 Temmuz’da serbest bırakıldı ama yedisi hâlâ cezaevinde.

8.08.2016Gündem
O şimdi tuğgeneral

O şimdi tuğgeneral

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otele saldıran darbeci timleri, 16 gün boyunca askerlerinin başında dağlarda arayan, darbecilerin yakalandığı operasyonları yöneten Jandarma Albay Semih Okyar, tuğgeneralliğe yükseltildi.

7.08.2016Gündem
Ağabeyim kahraman ben hain

Ağabeyim kahraman ben 'hain'

DARBE girişimine katıldığı gerekçesiyle gözaltına alınan ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan İncirlik 10. Tanker Üs Komutanlığı’nda görevli Yüzbaşı Ali S., ifadesinde, “Televizyonda bir tankın üzerinde ağabeyimi gördüm. Ağabeyim İstanbul Emniyeti Güvenlik Şube’de polistir. Televizyonda ağabeyimin bir tankın içerisinden birini çıkartmaya çalıştığını gördüm, eğildiğinde vurulduğunu zannettim. Ağabeyimin kahraman, benim hain olmamı kabul etmiyorum. Suçlamaları da kabul etmiyorum” dedi.

7.08.2016Gündem
3 senaryoda da BOP kazandı

3 senaryoda da BOP kazandı

2007-2010 yılları arasında Kara Harp Akademisi Komutanlığını yürüten emekli tümgeneral Ahmet Yavuz, görevdeyken Balyoz soruşturması kapsamında tutuklanmıştı. Sahte dijital delillerle tutuklanan diğer sanıklarla birlikte 2014 yılında beraat eden Yavuz’un cezaevinde meslektaşı İsmail Hakkı Pekin ile birlikte yazdığı ‘Asker ve Siyaset’ kitabının konusu sivil –asker ilişkileriydi. Son dönemde televizyonlardaki tartışma programların en popüler paşalarından biri. TSK’da yapısal reform ihtiyacını uzun zamandır savunuyor. Ve eleştiriyor: “Türkiye’de siyasal İslam’ın ilerletilmesinde Silahlı Kuvvetlerin çok büyük hataları olmuştur.” 15 Temmuz darbe girişimini, öncesini ve sonrasını emekli tümgeneral Ahmet Yavuz’la konuştuk. İşte sorular ve yanıtları…

7.08.2016Gündem
Kardeşim kimseye ateş etmedi

Kardeşim kimseye ateş etmedi

Darbe girişimi gecesi Boğaziçi Köprüsü üzerinde öldürülen Hava Harp Okulu öğrencisi Murat Tekin’in ablası, genç Harbiyelinin ‘Tatbikat’ denilerek buraya götürüldüğünü söyleyip isyan etti: Kardeşim kimseyi öldürmedi. Arkadaşına yardıma giderken öldürüldü!

6.08.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Medyayı takdir boynumun borcu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Medyayı takdir boynumun borcu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü’nde bir araya geldiği bir grup gazeteciye 15 Temmuz kanlı darbe girişimi ve bu girişimin püskürtülüp bastırılmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, “Medyamız gazeteleriyle, televizyonlarıyla, internet siteleriyle gerçekten sağlam ve kararlı bir duruş sergiledi. Dolayısıyla bu olumlu tavrı takdir etmek, bunu hem bizzat sizlere hem de kamuoyuna ifade etmek boynumun borcudur diye düşünüyorum” dedi.

6.08.2016Gündem
Akıncıyı bombalama talimatı verdim

Akıncı'yı bombalama talimatı verdim

DARBE girişiminden 4 gün sonra gözaltına alınıp tutuklanan Hava Kuvvetleri Kurmay Başkanı Korgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan, ifadesinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kaldığı otele saldıran suikast timinde bulunan ‘paşa’ lakaplı astsubay Zekeriya Kuzu’yu tanıdığını söyledi. Oğlu Göktuğ Demirarslan’ın 2013 yılında Atalay Filiz tarafından öldürülmesiyle gündeme gelen, darbecilerin hazırladığı sıkıyönetim listesinde Hava Kuvvetleri Komutanı olarak adı geçen Demirarslan ifadesinde özetle şöyle dedi:

6.08.2016Gündem
Kanat da koptu

Kanat da koptu

Emekli Orgeneral Bilgin Balanlı, Balyoz sanıkları arasında tek muvazzaftı. Hava Kuvvetleri Komutanı olması beklenirken 2011 Mayıs’ta tutuklandı, 2014 Haziran’da serbest kaldı. Balyoz davasında mahkemeye “Komplonun amacı, çirkin iftira kampanyası operasyonuyla 100’üncü kuruluş yılını kutlayan kartalın başının koparılmasıdır” demişti. Hürriyet’e “Darbe girişimiyle kartalın kanadı ve kuyruğu da kopmuştur” diyen Balanlı özetle şunları söyledi:

6.08.2016Gündem
Şehit düştüğü yerde ölümsüzleşecek

Şehit düştüğü yerde ölümsüzleşecek

Özel Kuvvetler Komutanlığı, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in düştüğü yeri ölümsüzleştirecek.

5.08.2016Gündem
Darbeciler prova bile yapmışlar

Darbeciler prova bile yapmışlar

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde darbe bildirisini okumak için Akıncı 4. Ana Jet Üssü'nde yaptıkları provaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

4.08.2016Gündem
Kor mor dinlemem

'Kor mor dinlemem'

DARBE soruşturmasında mağdur sıfatıyla ifade veren Kara Kuvvetleri Komutanlığı 4. Kolordu ve Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Metin Gürak, 15 Temmuz gecesi Genelkurmay Başkanlığı’nda yaşananları anlattı.

4.08.2016Gündem
Rektör Hüseyin Bağcı açığa alındı

Rektör Hüseyin Bağcı açığa alındı

Denizli’de, darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve ifadesinin ardından serbest bırakılan Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, YÖK tarafından açığa alındı. Yerine ise Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hüseyin Bağ, vekaleten atandı.

4.08.2016Gündem
Çiğli Üssü’nde darbe günü saniye saniye yaşananlar

Çiğli Üssü’nde darbe günü saniye saniye yaşananlar

FETÖ üyesi askerlerin darbe girişiminin en önemli merkezlerinden olan Çiğli 2. Ana Jet Üs Komutanlığı’nda, 15 Temmuz gecesi yaşananların görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Marmaris’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldığı otele saldırıda yaralanan ve üzerinden Fethullah Gülen duası çıkan SAT komandosu Yüzbaşı Haldun Gülmez’in helikopterden ambulansa alınma anlarının yanı sıra, üs komutanı amirallerin şortlu şekilde gözaltına alınıp Ankara’ya götürülmek üzere helikoptere bindirilmesi ve darbe karşıtı askerlerin silahlarını çekip helikopterin kalkışını engellediği anlar saniye saniye yer alıyor.

3.08.2016Gündem
Büyükada sorgusu

Büyükada sorgusu

15 Temmuz darbe girişiminde eski CIA yöneticilerinden Graham Fuller’ın da rol oynadığı, kendisinin darbe gecesi İstanbul’da olduğu yolundaki iddiaların hükümet tarafından da ciddiye alındığı ve bu iddiaların her yönüyle soruşturulması talimatının verildiği ortaya çıktı.

3.08.2016Gündem
Eşim sordu TBMMyi vurduğumu söylemedim

'Eşim sordu TBMM'yi vurduğumu söylemedim'

TBMM’yi bombaladığını itiraf eden Kurmay Yarbay Hasan Hüsnü Balıkçı’nın 5 sayfalık ifadesi, darbe gecesinde yaşananlara ışık tuttu. Yarbay Balıkçı, yerden kendilerine koordinat verildiğini, 1 adet LGB isimli lazerle işaretlenen noktaya giden bombayı bıraktığını belirterek, “Bir gecede vatan haini oldum” dedi. Akıncı Üssü’nde 143. Filo Komutanı olduğunu belirten Yarbay Balıkçı’nın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nda verdiği ifade özetle şöyle:

3.08.2016Gündem
56 firari hakim ve savcı için yakalama kararı

56 firari hakim ve savcı için yakalama kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen hakim ve savcılardan bulunamayan 56 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

3.08.2016Gündem
Bu okullara marş marş

Bu okullara marş marş

Kapatılan askeri liselerin öğrencilerinin hangi okullara gidebileceği belli oldu. Kapatılan 5 askeri lisedeki yaklaşık 5 bin öğrenci ya imam hatip ya meslek ya da Anadolu liselerine yerleştirilecek.

3.08.2016Gündem
Başbakan Yıldırım: Fidan cevap veremedi

Başbakan Yıldırım: Fidan cevap veremedi

Başbakan Binali Yıldırım, istihbaratın yapısının yenilenme ihtiyacını, “Bir dağınıklık var. Buradaki koordinasyonsuzluğu, dağınıklığı ortadan kaldırıp, bilgi kirliliğine meydan vermeden, görev tanımlarını yeniden yaparak sağlıklı işlemesini sağlamak” diye anlattı. Yıldırım, dün akşam reklam gelirlerinin 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na bağışlandığı ve CNN Türk, Kanal D, TV2, Euro D, CNN Türk Radyo ile Radyo D’den canlı yayınlanan programda, Hande Fırat’ın sorularına özetle şu yanıtları verdi

3.08.2016Gündem
Gülencilerin yer aldığına dair açıklama inandırıcı

'Gülencilerin yer aldığına dair açıklama inandırıcı'

İngiltere Büyükelçisi Richard Moore, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili olarak Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Hükümetin bu darbe girişiminde Gülencilerin yer aldığına ilişkin açıklamalarını kabul etmekte bir zorluk yaşamıyorum” diye konuştu.

29.07.2016Dünya
Dolandırıcılar örgüt değiştirdi

"Dolandırıcılar örgüt değiştirdi"

Tüketici Hak Arama Derneği Genel Başkanı Nihat Altay, "Daha önce terör örgütü PKK'nın, DAEŞ'in adını kullanan telefon dolandırıcıları örgüt değiştirdi. Dolandırıcılar ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı günleri dahi istismar ediyorlar." dedi.

29.07.2016Ekonomi
İlham kaynağı Kenan Evren

İlham kaynağı Kenan Evren

Darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı’nda ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki Başyaver Ali Yazıcı’nın odasında yapılan aramalarda, TRT’de silah zoruyla okutulan darbe bildirisinin taslağına ulaşıldı. Bildirinin, Kenan Evren’in 12 Eylül darbesinde okuduğu metinden esinlenerek yazıldığı belirlendi.

28.07.2016Gündem
Akıncılar artık hayalet üs

Akıncılar artık hayalet üs

TÜRK Silahlı Kuvvetleri’nde (TSK) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından önceki gece  1684 askerin ihraç edildiği büyük tasfiyeden en çok etkilenen kuvvetlerden biri, Hava Kuvvetleri Komutanlığı oldu.

28.07.2016Gündem
Şanlıurfada 63 asker gözaltına alındı

Şanlıurfa'da 63 asker gözaltına alındı

Şanlıurfa'da, FETÖ'nün darbe girişimine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı ile İl Jandarma Komutanlığında devam eden aramalarda 63 rütbeli asker gözaltına alındı.

28.07.2016Gündem
TRTyi yıkın canlı yayın yapın

TRT'yi yıkın canlı yayın yapın

İÇİŞLERİ Bakanı Efkan Ala, 15 Temmuz’daki darbe girişimi gecesinde yaşananları anlattı.

27.07.2016Gündem
TSKnın %1.5i darbeci

TSK'nın %1.5'i darbeci

GENELKURMAY Başkanlığı, darbe girişimine katılan personel ile kullandıkları devlet malı harp, silah, araç ve gereçleriyle ilgili ayrıntılı bilanço çıkardı.

27.07.2016Gündem
Baskını bizzat planlamış

Baskını bizzat planlamış

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele yönelik hazırlanan baskın planı toplantısına, Cumhurbaşkanlığı Başyaveri Ali Yazıcı başkanlık etmiş. İddia, Yazıcı’nın “Antalya’ya giderken aracıma biri bindi, tanımıyorum” dediği Özel Kuvvetler’de görevli Piyade Yarbay Emin Güven’e ait. Suikast hazırlığının Muhafız Alayı’nda, Marmaris’in uydu görüntüleriyle planlandığını söyleyen Güven, ifadesinde şunları anlattı:

27.07.2016Gündem
Embriyonu OHAL aldı

Embriyonu OHAL aldı

AL Jazeera Türk’ün haberine göre darbe girişimi sonrası kapatılan kurumlardan İstanbul Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi’ndeki hastalardan Ayşen Öztürk (35) birkaç gün sonra naklini beklediği embriyonlara ulaşamadı.

27.07.2016Gündem
Başbakandan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyasına destek çağrısı

Başbakan'dan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası'na destek çağrısı

Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında yaşananları anlatan bir video ile vatandaşlardan, "15 Temmuz Dayanışma Kampanyası"na destek olmaları çağrısında bulundu.

27.07.2016Gündem
Yazar Ali Bulaç ve Mümtazer Türköne gözaltına alındı

Yazar Ali Bulaç ve Mümtazer Türköne gözaltına alındı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin eski Zaman gazetesi çalışanlarına yönelik soruşturma çerçevesinde aranan yazar Ali Bulaç gözaltına alındı.

27.07.2016Gündem
Darbeci teğmen: Genelkurmay Başkanı’nı kurtarmaya gidiyoruz

Darbeci teğmen: Genelkurmay Başkanı’nı kurtarmaya gidiyoruz

15 Temmuz’da darbe girişimine katılan bir teğmen, linç edilmekten korktuğu için tankın üzerine çıkan ve darbe olduğunu söyleyen vatandaşlara "Darbe mi oluyor? Biz Genelkurmay Başkanını kurtarmaya gidiyoruz" dediği ortaya çıktı.

27.07.2016Gündem
Son dakika haberi: Darbe sonrası planları ortaya çıktı.. Şoke eden belgeler

Son dakika haberi: Darbe sonrası planları ortaya çıktı.. Şoke eden belgeler!

Darbe girişimi ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Genelkurmay’dan darbe girişimi gecesi bakanlıklara sıkıyönetim talimatı yollandığı ortaya çıktı. Darbe girişiminin ardından 16 Temmuz Cumartesi’nin ilk saatlerinde, Genel Kurmay Başkanlığı’nda darbe girişiminde bulunan askerler tarafından tüm bakanlıklara 20 maddeden oluşan sıkı yönetim direktifi gönderilmiş. Sıkı yönetim direktiflerinin altında e-imzalı olarak Yurtta Sulh Konseyi Başkanı yazısı bulunuyor.

27.07.2016Gündem
Bülent Mumay gözaltına alındı

Bülent Mumay gözaltına alındı

15 Temmuz darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gazeteci Bülent Mumay evinde gözaltına alındı.

26.07.2016Gündem
İşte darbecilerin sıkı yönetim planı

İşte darbecilerin 'sıkı yönetim' planı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri darbe girişimiyle ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında girişime kalkışan bazı askerlerin hazırladığı, 'sıkı yönetim' planı adı altında 3 sayfalık 4 eki bulunan bir belgeye ulaştı.

26.07.2016Gündem
Mehmet Dişlinin ifadesi ortaya çıktı

Mehmet Dişli'nin ifadesi ortaya çıktı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan Genelkurmay Başkanlığı Stratejik Dönüşüm Dairesi Başkanı Tümgeneral Mehmet Dişli, darbe girişimine ilişkin üzerine atılan suçlamaları kabul etmediğini belirterek "Bana, 'Sana güvenir, sen ikna edersin, yoksa ikinizi de paketleyip götüreceğiz' dediler. Bana uçakların havada olduğunu, sıkıyönetim emrinin yayımlandığını söylediler. Bütün komutanların bunun içinde olduğunu söylediler. 'Olmayanları şu anda alıyoruz. Zaten tutuklanıyorlar' dediler. Beni Komutan'ın (Orgeneral Akar) odasına soktular" dedi.

26.07.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Tarihe tanıklık etmek

İLERİDE Türkiye’nin tarihini yazacaklar, 15 Temmuz darbe teşebbüsüne uzun bir bölüm ayırmak durumundalar.

7.09.2016

Of anam of, öldüm ben!

Bizim hafta sonu ilave... Büyük bir gazetecilik işine imza attı.

6.09.2016

Ya olsaydı...

Darbe başarıya ulaşsaydı, Başbakan kim olacaktı?

6.09.2016

Adil Öksüz çift taraflı mı çalışıyor

ADİL Öksüz’ün etrafındaki sis perdesi artmaya, bir el tarafından korunup korunmadığı tartışılmaya başlandı.

31.08.2016

Avrupa'nın 'kalbi'ne yerleşti, 'darbe'yi dik durarak anlattı

MAKİNE ve Aksamları İhracatçıları Birliği ile Makine Tanıtım Grubu Başkanı Adnan Dalgakıran, 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişimi sonrasında başkanlığını yürüttüğü Makine Sanayi Dernekleri Federasyonu’na (MAKFED) üye 18 sektör derneğinin Avrupa’daki konumunu inceledi:

18.08.2016

Bir astsubayın kahreden çığlığı

ASTSUBAY Ferhat Daş’ı intihara sürükleyen dakikaların görüntüsünü izlediniz mi?

30.07.2016