GeriHaberler “Hayatın İçinden” serisi hızla devam ediyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Hayatın İçinden” serisi hızla devam ediyor

“Hayatın İçinden” serisi hızla devam ediyor
Abone Olgoogle-news

Yayına başladığı günden bugüne okuyucu deneyimini artıracak her yeniliğe ayak uydurma misyonuyla hareket eden Hürriyet, bu kez popüler kültürün yükselen trendlerinden Podcast yayınıyla okuyucunun karşısına çıkıyor.

Türkiye ve Dünya gündemini Web’de Cepte Tablette hızlı ve güvenilir şekilde okuyucusuna ulaştıran Hürriyet, ilk podcast serisi Hayatın İçinden ile yayına başladı. Hürriyet Podcast yayınları Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts ve Soundcloud üzerinden dinlenebilir.

Hayatın İçinden:

Hayatın İçinden serisinin üçüncü bölümünde kadınların iş yaşamına katılımı ve global olarak dünyadaki bakış açısını değerlendiriyoruz. Çevre Mühendisi ve Sürdürülebilirlik Uzmanı Serkan Soyuer dünya ekonomisinde iş gücünün oluşumunu erkek popülasyonuna endekslemenin ne kadar doğru olduğunu değerlendiriyor.

Hayatın İçinden: Avustralya Yangınları

Hayatın İçinden serisinin ikinci bölümünün konusu Avustralya yangınları ve yangınlar sebebiyle gündemimize oturan iklim krizi. 8 milyon hektar ormanın yok olduğu, binlerce insanın evsiz kaldığı ve milyonlarca canlının hayatını kaybettiği Avustralya yangınlarını Çevre Mühendisi ve Sürdürülebilirlik Uzmanı Serkan Soyuer anlattı. Soyuer, Avustralya yangınları sonucu farkındalığın arttığı sorumsuz tüketim alışkanlıklarını ve kampanyaların önemini Hürriyet dinleyicileri için açıkladı.

Hayatın İçinden: Plastik Tüketimi ve Geri Dönüşüm

Hayatın İçinden podcast serisinin ilk bölümünün konusu ise plastik tüketimi. Sadece maddi kaybın yıllık 80-120 milyar dolar civarında olduğunu dile getiren Çevre Mühendisi ve Sürdürülebilirlik Uzmanı Serkan Soyuer, tüketim bilincinden geri dönüşüme plastik tüketimi ile ilgili önemli bilgiler verdi.

Ülkemizi ve dünyamızı ilgilendiren önemli konular ve konuklar ile yayına devam edeceğiz. Hürriyet Hayatın İçinden Podcast serilerinde buluşalım.

Hürriyet Podcast kanalımızı Spotify üzerinden de takip edebilirsin...

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle