GeriSpor Günün programı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Günün programı

Abone Olgoogle-news

4 FUTBOL 2. LİG YÜKSELME GRUBU: Yusuf Ziya Öniş Stadı: 16.30 Sarıyer-Göztepe, Ali Sami Yen Stadı: 16.30 İstanbul BŞ.Bld.-Kayseri, Cebeci İnönü Stadı: 16.30 Şeker-Ç.Rize, Elazığ Atatürk Stadı: 16.30 Elazığ-Denizli, Vali Mahmut Yılbaş Stadı: 16.30 Van-Aydın.

2. LİG KLASMAN GRUPLARI: Kasımpaşa Stadı: 15.30 Kasımpaşa-Kuşadası, Pendik Stadı: 15.30 Pendik-Kartal. DİĞER ŞEHİRLER: 15.30 Kilimli Bld.-SANKO, Konya-Mersin İY, Adana DS-Zeytinburnu, Hatay-Bakırköy, Eskişehir-Buca, Y.Salihli-S.Linyit, Marmaris-Karşıyaka, Edirne-Çorlu, Kasımpaşa-Kuşadası, BŞ.Ankara-Zonguldak, G.Doğan-Amasya, Bolu-A.Hopa, Ordu-Y.Yozgat, Giresun-Erzincan.

3.LİG: Spor Akademisi: 15.30 A.Hisarı-S.Cedit, Selimiye Stadı: 15.30 Ü.Anadolu-Maltepe, Beylerbeyi Stadı: 15.30 Beylerbeyi-Darıca G.B., Beykoz Stadı: 15.30 Beykoz-Sapanca, Mimar Yahya Baş Stadı: 15.30 Güngören Bld.-Çerkezköy Bld., G.Osmanpaşa Stadı: 15.30 G.Osmanpaşa-Vefa, K.Çekmece Stadı: 15.30 K.Çekmece-Lüleburgaz, Bayrampaşa Belediye Stadı: 15.30 B.Altıntepsi-Nişantaşı, Küçükköy Stadı: 15.30 Küçükköy-Eyüp. DİĞER ŞEHİRLER: 11.00 D.Bakır BŞ-Yüksekova Bld., 13.30 Ergani-G.Telekom, Siirt KH-D.Bakır KH, Nusaybin DS-Silopi Bld., Cizre- Kurtalan, D.Bakır Telekom-Mardin, Hakkari-B.Birlik, Batman Bld.-Bitlis KH, 15.30 Sivas-Of, Merzifon-Terme, Ünye-Turhal, Bayburt-Ardeşen, Pazar-Çorum, Tokat-Fatsa, Çarşamba Bld.-Trb.Telekom, A.Sebat-D.Beyazıt, Kocasinan Bld.-İskenderun, Ceyhan Bld.-Tarsus İY, K.Maraş-Malatya Bld., İskenderun DÇ-Melikgazi Bld., Çaycuma-Türk Telekom, Bilecik-Erdemir, Kırıkkale Bld.-Bartın, Çubuk-Mudurnu, Çankırı Bld.-Beypazarı Bld., Akçakoca-Kırıkkale, Kdz.Ereğli Bld.-K.Örengücü, ASKİ-Düzce, Y.Anamur-Afyon, Kemer-Karaman, Alanya-Esk.Demir, A.Şeker-Isparta, Fethiye-Torbalı Bld., Aliağa Bld.-Muğla, Gaziemir-Y.Turgutlu, Ayvalıkgücü-Akhisar, Manisa-Bergama Bld., Yeşilova-Uşak, Y.Milas-Petkim, S.Efes-S.Eynal, Balıkesir-Yalova, Kestel-Gebze, Bekirpaşa Bld.-M.Kemalpaşa, Gölcük-B.Merinos, Kırklareli-Çan, Biga Bld.-Gönen, Bandırma-Ayazağa, Tekirdağ-T.Fıratpen.

4 BASKETBOL

Çanakkale 18 Mart Salonu: 14.00 Kuşadası-Altay, 16.00 İTÜ-Kombassan (play-out)

4 VOLEYBOL

Burhan Felek Salonu: 14.30 G.Sigorta-G.Saray (bayan), İzmir Fuar Salonu: 14.00 Söke-İst.BŞ.Bld., Selim Sırrı Tarcan Salonu: 15.00 Emlakbank-Bursaspor (bayan)

4 ATLETİZM

Validebağ Koşu Parkuru: 10.00 Selim Sırrı Tarcan Koşusu Atletizm Yarışları.

Burhan Felek Ekrem Koçak Sahası: 09.30 Naili Moran Yaş Grupları Bölge Takım Seçmeleri ve Büyükler Ferdi Türkiye Şampiyonası.

4 KARATE

Sarıyer Salonu: 11.00 Ümitler İl Birinciliği Karate Müsabakaları

4 MASA TENİSİ

Tozkoparan Salonu: 10.00 Gençler İl Birinciliği Masa Tenisi Müsabakaları

4 ESKRİM

TED: 13.00 Büyükler Ferdi İl Birinciliği Eskrim Müsabakaları

OTOMOBİL

Tuzla Karting Pisti: 10.00 Türkiye Karting Şampiyonası 1. Ayağı.

4 YÜZME

Ataköy Yüzme Havuzu: 10.00 Baraj Geçme Yüzme Müsabakaları

4 CİMNASTİK

Bağlarbaşı Salonu: 09.00 2. Etap Kulüplerarası Ritmik Cimnastik Minikler ve Gençler Cimnastik Turnuvası.



False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle