GeriSpor Günün programı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Günün programı

Abone Olgoogle-news

Futbol

2.Lig: Atatürk Stadı: 12.00 Elazığ-Sarıyer, Adnan Menderes Stadı: 12.00 Aydın-Göztepe, Atatürk Stadı: 17.00 Denizli-Kayseri, Şenlikköy Stadı: 14.30 Bakırköy-Kilimli Bld., Z.Burnu Stadı: 14.30 Z.Burnu-SANKO, Kartal Stadı: 14.30 Kartal-Çorlu, Pendik Stadı: 14.30 Pendik-Kasımpaşa DİĞER ŞEHİRLER: 14.30 Adana DS-Konya, Mersin İY-Hatay, S.Linyit-P.Ofisi, Y.Salihli-Eskişehir, Buca-Marmaris, Zonguldak-Edirne, Kuşadası-Ankara BŞ, Erzincan-G.Doğan, Y.Yozgat-Amasya, Ordu-Bolu, A.Hopa-Giresun, Adıyaman-Ağrı, D.Bakır-Fırat Üniv., Ankara DS-B.Petrol, Ş.Urfa-Malatya

3.Lig: Spor Akademisi: 14.30 A.Hisarı-Balıkesir, Selimiye Stadı: 14.30 Sahrayı Cedit-Beykoz, Beylerbeyi Stadı: 14.30 Beylerbeyi-Sapanca, G.O.Paşa Stadı: 14.30 G.O.Paşa-Çerkezköy Bld., Eyüp Stadı: 14.30 Eyüp-Lüleburgaz, Küçükköy Stadı: 14.30 Küçükköy-Vefa, Bayrampaşa Bld. Stadı: 14.30 B.Altıntepsi-Güngören Bld. DİĞER ŞEHİRLER: 12.30 Siirt KH-D.Bakır BŞ Bld., Nusaybin DS-Ergani, Cizre-G.Telekom, Hakkari-D.Bakır KH, Batman Bld.-Silopi Bld., Bingöl-Kurtalan, Bitlis KH-Mardin 14.30 Ünye-Merzifon, ayburt-Sivas, Pazar-Of, Tokat-Terme, Çarşamba Bld.-Turhal, Bulancak-Çorum, D.Beyazıt-Fatsa, Ceyhan Bld.-Kocasinan Bld., Pütürge Bld.-Elazığ Bld, K.Maraş-Siverek Bld., Silifke-İskenderun, İskenderun DÇ-Tarsus İY, Kilis Bld.-GASKİ, İslahiye-Malatya Bld., Niğde-Kozan, Kırıkkale Bld.-Bilecik, Çubuk-Çaycuma, Çankırı Bld.-Türk Telekom, Akçakoca-Erdemir, Kdz.Ereğli Bld.-Bartın, ASKİ-Mudurnu, Kastamonu-Beypazarı Bld., Düzce-Kırıkkale, Selçuk Üniv.-Esk.Şeker, Karaman-Afyon, E.Aksaray-Side, Alanya-Kütahya, Afyon Şeker-Nevşehir, Isparta-ASAŞ, Gaziemir-Aliağa Bld, Ayvalıkgücü-Fethiye, Manisa-Torbalı Bld., Yeşilova-Muğla, Y.Milas-Y.Turgutlu, S.Efes-Akhisar, Y.Nazilli-Bergama Bld., S.Eynal-Uşak, Bekirpaşa Bld-Kestel, Darıca-Gebze, Gölcük-M.K.Paşa, İnegöl-Maltepe, Biga Bld.-T.Fıratpen, Bandırma-Nişantaşı, Tekirdağ-Çan, Gönen-Ayazağa, Kırıkkale-K.Çekmece

VOLEYBOL:

Burhan Felek Spor Salonu: 12.00 Beşiktaş-G.Saray (Bn), 14.30 ENKA-İnterfarma (Bn) 16.00 G.Sigorta-Karşıyaka (Bn) Selim Sırrı Tarcan Salonu: 13.00 SSK-ziratbank, P.Ofisi-Netaş, Bursa Atatürk Salonu: 13.00 Bursaspor-F.Bahçe, İzmir Atatürk Salonu: 13.00 Söke-Maltepe

ATLETİZM:

Valilik Kupası Büyükler Atletizm Yarışları 10.00. Taksim Atatürk Anıtı

JUDO:

Kartal Spor Salonu 12.00, İl Birinciliği Judo Müsabakaları

YELKEN:

Kalamış Parkuru 10.00, Açılış Kupası 2.Ayak tüm sınıflara açık yelken yarışları.



False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle