GeriSpor Günün Programı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Günün Programı

Futbol 2.lig: Yusuf Ziya Öniş Stadı: 14.00 Sarıyer-Kilimli Bld., Zeytinburnu Stadı: 14.00 Zeytinburnu-Bakırköy, Kartal Stadı: 14.00 Kartal-Çorlu, İzmir Atatürk Stadı: 14.00 Karşıyaka-Eskişehir, Aktepe Stadı: 14.00 Ankara BŞ-Kasımpaşa, Cebeci İnönü Stadı: 12.00 Ankara DS-Fırat Ün. DİĞER ŞEHİRLER: 12.00 Elazığ-Malatya, Ağrı-Van, D.Bakır-Batman Pet., Ş.Urfa-Adıyaman, 13.00 G.Doğan-Erzincan, A.Hopa-Şeker, Ç.Rize-Ordu, 13.30 Mersin İY-Adana DS, Hatay-Konya, Sanko-İstanbul BŞ, Zonguldak-Pendik, Amasya-Bolu, Y.Yozgat-Giresun, 14.00 Aydın-İzmir, S.Linyit-Marmaris, Kuşadası-Göztepe.

3.LİG: Beykoz Stadı: 14.00 Beykoz-B.Merinos, Selimiye Stadı: 14.00 Ü.Anadolu-S.Cedit, Paşabahçe Stadı: 14.00 A.Hisarı-M.Kemalpaşa, Güngören Stadı: 14.00 Güngören Bld.-Eyüp, Küçükköy Stadı: 14.00 Küçükköy-Gönen, Eyüp Stadı: 14.00 B.Altıntepsi-Kırklareli, Metin Oktay Stadı: 14.00 K.Çekmece-Vefa, Darıca Stadı: 14.00 Darıca-Maltepe, Kocaeli Eski Stat: 14.00 Bekirpaşa-Gebze, Buca Stadı: 14.00 Gaziemir-Muğla, Selçuk Stadı: 14.00 S.Efes-Petkim. DİĞER ŞEHİRLER: 11.00 Bingöl-Bitlis KH, Batman Bld.-B.Birlik, Hakkari-Mardin, Cizre-Silopi Bld., Nusaybin DS-D.Bakır KH, Siirt KH-Yüksekova Bld., D.Bakır BŞ-G.Telekom, 13.00 Bulancak-D.Beyazıt, Çarşamba Bld.-Fatsa, Pazar-Ardeşen, Bayburt-Turhal, Ünye-Terme, Pütürge Bld.-Tarsus İY, 13.30 Tokat-Çorum, Merzifon-Of, İslahiye-Niğde, Kilis Bld.-Melikgazi Bld., Silifke-Malatya Bld., K.Maraş-GASKİ, Ceyhan Bld.-İskenderun, Kocasinan Bld.-Siverek Bld., Kastamonu-Düzce, Kdz.Ereğli-Kırıkkale, Akçakoca-Beypazarı Bld., Çankırı Bld.-Mudurnu, Çubuk-Bartın, Kırıkkale Bld.-Erdemir, E.Aksaray-Kemer, Karaman-Nevşehir, Selçuk Ün.-Side, Esk.Şeker-Afyon, 14.00 Bilecik-Türk Telekom, Genpa-Isparta, A.Şeker-Esk.Demir, Alanya-ASAŞ, Y.Nazilli-S.Eynal, Y.Milas-Uşak, Yeşilova-Bergama Bld., Manisa-Akhisar, Ayvalıkgücü-Y.Turgutlu, Aliağa Bld.-Torbalı Bld., İnegöl-Sapanca, Gölcük-Beylerbeyi, Kestel-Yalova, Tekirdağ-Nişantaşı, Bandırma-Lüleburgaz, Çan-Ç.Profilo, Biga Bld.-Ayazağa.

BASKETBOL Abdi İpekçi Salonu: 17.30 F.Bahçe-Kuşadası, Ahmet Fetgeri Salonu: 15.00 Beşiktaş-Ülker, İzmir Atatürk Salonu: 17.00 Tuborg-M.Kolejliler, Bursa Atatürk Salonu: 18.00 O.Renault-Kombassan Konya, Ankara Atatürk Salonu: 16.00 MTA-F.Bahçe (Bayan) VOLEYBOL Burhan Felek Salonu: 13.00 G.Sigorta-ANH İnter Farma (Bn. A1), 14.30 Beşiktaş-Ankara SSK (Erk. A1), Selim Sırrı Tarcan Salonu: 14.00 P.Ofisi-Marmara Koleji (Erk. A1), 16.00 Ziraat Bankası-F.Bahçe (Erk. A1)

HENTBOL Bayrampaşa Spor Salonu: 12.00 İstanbul-Trb. 24 Şubat (Erk 1.Lig), 13.45 Beşiktaş-Trabzon BŞ.Bld (Erk 1.Lig), Ankara Sincan Spor Salonu: 11.00 TMO-Sümer Holding (Bn 1.Lig), 12.45 Türk Telekom-Üsküdar Bld.(Bn 1.Lig), 14.30 ASKİ-Kılıçoğlu Toprak (Erk 1.Lig), 16.15 Çankaya Bld.-Diyarbakır Polisgücü (Erk 1.Lig), 18.00 Türk Telekom-Milli Piyango (Erk 1.Lig), , Aydın Atatürk Spor Salonu: 15.00 Aydın Köprülü-İzmir BŞ Bld. (Bn 1.Lig)

SUTOPU Ataköy Yüzme Havuzu: 10.00 Heybeliada-ESTİ, 11.00 ENKA-ODTÜ, 12.00 G.Saray-Bursa Bld., 13.00 İYİK-Konya Gençlik.

ATLETİZM Büyük Erkekler Atatürk Koşusu saat 10.00'da Taksim Atatürk Anıtı önünde verilecek startla başlayacak.

KİCK-BOKS Tozkoparan Salonu: 10.00 Atatürk'ü Anma Kupası Kicks-Boks Müsabakaları.

MASA TENİSİ Kartal Spor Salonu: 10.00 Veteranlar Türkiye 75. Yıl Kupası Masa Tenisi Müsabakaları.

TEKVANDOGüngören Spor Salonu: 09.30 Minik ve Yıldızlar Mehmet Akif Kupası Tekvando Müsabakaları.

YELKEN Kalamış-F.Bahçe Caddebostan Parkuru: 10.00 Kış Kupası Yelken Yarışları. YÜZME Burhan Felek Yüzme Şampiyonası: 10.00 Türkiye Yüzme Şampiyonası Baraj Geçme Müsabakaları.



False