GeriSpor Günün programı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Günün programı

Futbol: 2.LİG:

Z.Burnu Stadı, 14.00: Zeytinburnu- Sarıyer, Şenlikköy Stadı, 14.00: Bakırköy- Konya, Pendik Stadı, 14.00: Pendik- Göztepe, Kasımpaşa Stadı, 14.00: Kasımpaşa- Edirne.

DİĞER MAÇLAR:

12.00: D.Bakır- Adıyaman, 13.00: Ağrı- Ank.Demir, Malatya- Fırat Ü., A.Hopa- Ordu, Erzincan- Şeker, G.Doğan- Amasya, Giresun- Bolu, 13.30: Kayseri- Çorlu, Ankara Bld- Kuşadası, Zonguldak- Kartal, Eskişehir- İzmir, Hatay- İst.BŞ Bld., Mersin İY- Sanko, Ad.Demir- Kilimli Bld, 14.00: S.Linyit- Aydın, Marmaris- Y.Salihli.

3.LİG:

Eyüp Stadı, 14.00: Nişantaşı- Küçükköy, Bayrampaşa Stadı, 14.00: Altıntepsi- G.O.Paşa, Güngören Çim Saha, 14.00: Güngören Bld.- Tekirdağ, Tepecik Stadı, 14.00: Tepecik- Eyüp, Maltepe Stadı, 14.00: Maltepe- Merinos.

DİĞER MAÇLAR:

11.00: Siirt KH- Nusaybin, D.Bakır Bld- Cizre, Ergani- D.Bakır Telekom, Genç Telekom- Hakkari, Yüksekova Bld- Batman Bld, Silopi Bld- Bitlis KH, 13.00: Ünye- Bayburt, Of- Çarşamba Bld, 13.30: Merzifon- Pazar, Sıvas- Tokat, Terme- A.Sebat, Turhal- Bulancak, Ardeşen- Doğu Beyazıt, Çorum- Trb.Telekom, Ceyhan Bld- Pötürge Bld, Siverek Bld- İskenderun DÇ, Tarsus İY- İslahiye, Kırıkkale Bld- Çubuk, Çaycuma- Akçakoca, Türk Telekom- Kdz.Ereğli, Erdemir- ASKİ, Bartın- Kastamonu, Mudurnu- Düzce, Beypazarı- Keçiörengücü, Endüstri- EGO, Y.Anamur- EGSAŞ, Nevşehir- Isparta, 14.00: Bilecik- Çankırı Bld, Afyon- Alanya, Side- Afyon Şeker, Kütahya- Genpa, Gaziemir- Ayvalıkgücü, Aliağa Bld- Manisa, Fethiye- Yeşilova, Torbalı Bld- Y.Milas, Muğla- S.Efes, Y.Turgutlu- Y.Nazilli, Akhisar- S.Eynal, Bergama Bld- Petkim, Bekirpaşa Bld- A.Hisarı, Kestel- Anadolu, Balıkesir- Darıca, Yalova- Gölcük, Gebze- Beykoz, M.K.Paşa- İnegöl, Ç.Profilo- Bandırma, Çan- K.Çekmece, L.Burgaz- Ayazağa, Biga Bld- Kırklareli.

BASKETBOL:

Abdi İpekçi Salonu, 15.00: Ülker- Tofaş, Ayhan Şahenk Salonu, 17.00: D.Şafaka- Pınar Karşıyaka, Bursa Atatürk Salonu, 17.00: Oyak Renault- Fenerbahçe, Ankara Atatürk Salonu, 14.00: Arı Koleji- Beşiktaş.

VOLEYBOL:

Burhan Felek Spor Sitesi Salonu, 15.00: Beşiktaş-Eczacıbaşı (Bn), Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu, 16.00: Ank.Demir-Bursa (Bn), İzmir Atatürk Spor Salonu, 15.00: Göztepe-Yeşilyurt (Bn).

ATICILIK:

İstinye Atış Poligonu, 10.00: Atatürk'ü Anma Kupası

BOKS:

Sarıyer Salonu, 10.00: Cumhuriyet Kupası

BİSİKLET- MOTORSİKLET:

Aksaray, Vakıf Guraba Hastanesi önü, 12.30: Cumhuriyet Kupası Bisiklet- Motorsiklet müsabakaları

ATLETİZM:

Caddebostan Migros önü, 10.00: Nike Koşusu

MASA TENİSİ:

Akatlar Salonu, 09.00: Süper Lig ve 1.Lig müsabakaları

YÜZME:

Burhan Felek Yüzme Havuzu, 09.30: 75.Yıl müsabakaları

YELKEN:

Fenerbahçe, 10.00: Ata'yı Anma Yelken Kupası



False