GeriTelevizyon Zuhal Topal'la Sofrada kazananı bu hafta kim oldu? İşte 14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zuhal Topal'la Sofrada kazananı bu hafta kim oldu? İşte 14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu!

Zuhal Topal'la Sofrada kazananı bu hafta kim oldu? İşte 14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu!

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma akşamı final anında belli oldu. Bayram özel haftasında gelin ve kayınvalideler yerine, ilk kez damatlar ile kayınvalidelerin yarıştığı programda, en yüksek puanı alan iki damat 15 bin TL'yi almaya hak kazandı. İddialı menüleri hazırlamak için hünerli damatların mutfağa girdiği haftada hararetli tartışmalar da yine eksik olmadı. Haftanın finalinde puanları açıklayan sunucu Zuhal Topal, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. İşte, 14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puanları.

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bir final günü daha geldi çattı Bu hafta ilk kez damat ve kaynanaların yarıştığı programda gelinler de yorumlarıyla eşlerine zor anlar yaşattı. Hünerli damatların mutfağa girdiği Zuhal Topal'la Sofrada'nın 14 Mayıs tarihli final bölümünde Sezgin Bey 31 puan alarak büyük ödüle veda eden ilk yarışmacı oldu. Özer ve Serdal Bey ise 37 puan alarak haftanın birinciliğini paylaştı. Büyük ödülü alan 2 yarışmacı hayallerine kavuşurken, diğer yarışmacılar da kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Zuhal Topal bir haftanın toplam puanlarını final anında tek tek açıkladı. Bayrama özel haftada damatların mücadele ettiği Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın birincisini belirlemede, sunucu Zuhal Topal'ın da oyları etkili oldu. 

Damatların yarıştığı ve renkli anların yaşandığı yarışmada bu hafta Sezgin Bey toplamda 31 puan alarak haftanın beşincisi oldu.

Kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan toplamda 32 puan alan Akın Bey ve Mertcan Bey ise eşit puanlarla üçüncülüğü paylaştı.

Kayınvalidelerden 28, Zuhal Topal'dan ise 9 puan alan Özer Bey ise toplamda 37 puan alarak birinci oldu. Rakibi ise aynı puanı alan Serdar Bey de birinciliği paylaştı. Serdal Bey ise kayınvalidelerden 29, Zuhal Topal'dan 8 puan aldı. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA DÖRDÜNCÜ GÜNÜN PUANLARI

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında 13 Mayıs Perşembe günü Akın Bey yarışmıştı. Akın Bey kayınvalidelerden toplamda 24 puan almıştı. Akın Bey'e verilen puanlar şöyleydi;

Fadime Danışman: 3

Birsel Ürkmez: 6

Gülay Aksu: 6

Serpil Sarmış: 9

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False