Yine cep telefonu krizi

Okan Bayülgen ve Deniz Akkaya'nın ilişkisi krizlerle anılır oldu. İstanbul'da alışveriş merkezinde, herkesin gözü önünde yaşanan kavganın ardından bu kez İzmir'de cep telefonundan kavga etti iki aşık. Havalimanındaki Akkaya, kavga sırasında ve sonrasında yine gözyaşlarını tutamadı.

AKMER-KEZ'de geçtiğimiz günlerde sinir krizi geçirerek gözyaşı döken, sevgilisi Okan Bayülgen'i tokatlayan manken Deniz Akkaya, bu kez de İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda dakikalarca ağladı.

Aşkları ve kavgalarıyla magazin basınının gözde isimlerinden manken Deniz Akkaya ile oyuncu, şovmen Okan Bayülgen'in ilişkileri bir dargın bir barışık sürüyor.

Deniz Akkaya, manken Sertaç Boztepe'yle birlikte İzmir'deki katalog çekimlerine katıldı. Akkaya ve çekim ekibi, firma sahiplerinin davetlisi olarak gittiği restoranda günün ilk ışıklarına kadar eğlendi.

OKAN'LA İLGİSİ YOK

Pazar günü İstanbul'a dönmek için havaalanına gelinceye kadar son derece keyifli görünen Deniz Akkaya, uçağı beklerken cep telefonuyla konuşmaya başladı. Telefon konuşması uzadıkça gerginleşen ve bağırmaya başlayan Akkaya, sonunda ağlamaya başladı. Bir yandan ağlayan Akkaya'nın telefonda, ‘‘Beni niye bütün gün aramadın, telefonun niye kapalı’’ diye bağıran sesi İç Hatlar Terminali'nde yankılandı. Tam 45 dakika süren konuşma sonrasında DHA muhabirinin niye ağladığını sorması üzerine Akkaya, ‘‘Ağlamam için illa Okan'la kavga etmemiz mi gerekir. Canım sıkıldı ağladım. Okan'la alakası yok. Özel hayatımla ilgili soruları cevaplamak zorunda değilim’’ dedi.

Sertaç Boztepe, Deniz Akkaya'yı gazetecilerden uzaklaştırarak sakinleştirmeye çalıştı.

Sibel Can-Hakan Ural Onlar da kavga etmişti

Cep telefonları ayrılmaz bir biçimde yaşamın içine girince, telefonda ‘‘aile kavgaları’’ da ortalıklarda görülür olmaya başlandı. Sibel Can'la yolları ayrılan Hakan Ural, cep telefonu yüzünden eşiyle kavga ettiğini açıklamıştı. Hakan Ural, ‘‘Bütün gün arıyorum, ulaşamıyorum. Sık sık ve özellikle saat 21.00-24.00 arası telefonu kapalı. Üstelik bu konuda bana mantıklı bir açıklama da getiremedi’’ demişti. Sibel Can ise Ural'ın kendisine ulaşamadığını söylediği saatlerde arkadaşıyla sinemaya gittiğini, telefonunun bu yüzden kapalı olduğunu söylemişti.

Haberle ilgili daha fazlası: