GeriGündem Yılın düellosu bu akşam
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yılın düellosu bu akşam

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu akşam Uğur Dündar’ın yöneteceği Star TV’nin ana haber bülteninde karşı karşıya geliyor.

Gökçek’in "yolsuzluk düellosu"nda Kılıçdaroğlu karşısındaki performansının yerel seçimlerde dördüncü kez adaylığında etkili olması bekleniyor. Gökçek ve Kılıçdaroğlu, Ankara DMC’deki stüdyoda karşı karşıya gelecekler. Programda, Kılıçdaroğlu’nun, bir süre önce yine Uğur Dündar’ın yönettiği Arena Programı’nda dile getirdiği Ankara’daki doğalgaz fiyatları ve doğalgaz sayacında yolsuzluklar yapıldığı iddiaları tartışılacak. Saat 19.00’da başlayacak haber bülteni içinde yer alacak "yüzleşme"nin yarım saat sürmesi programlandı. Gökçek’e, "Kendisine tavsiyem dersine iyi çalışsın, çalışarak gelsin" diyen Kılıçdaroğlu, "Peki siz iyi çalıştınız mı dersinize?" sorumuza, "Elbette. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. İzleyenlere ’vay be’ dedirtecek yeni belgeler açıklayacağım" dedi.
İşte pes edenler

Kılıçdaroğlu, AKP Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli’nin, bir arsanın imar değişikliği karşılığı 1 milyon dolar aldığı savını gündeme getirmiş ve Dişli istifa etmişti. Kılıçdaroğlu, AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat’ın eski şirketi Menas’ın hayali ihracat yaptığını, şirketin tırında eroin yakalandığını iddia etti. Fırat bir süre sonra istifa etti. Kılıçdaroğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak’ın yolsuzluk dosyasını açacağını duyurdu. Durak, AKP’yi bıraktı.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False