Yeşil Deniz 73. bölüm fragmanında neler oluyor?

Yeşil Deniz 73. bölüm fragmanında neler oluyor

TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi Yeşil Deniz Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazır. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Yeşil Deniz 73. bölümde neler olacak? İsmail ve Yakut sonsuza dek kopacak mı? Yeşil Deniz 73. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti haberimizde.

Yeşil Deniz dizisi bu hafta yayınlanacak yeni bölümü ile seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Dizinin son bölümünde, geçtiğimiz bölümlerde yaşanan yaralama olayından sonra silahlanmaya karar veren kahramanlarımızın hikayesi ekranlara getirildi. Silahlanıp köyde Feridun’un izini sürmeye başlayan gençler başarılı olabildi mi? İşte Yeşil Deniz son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

Haberin Devamı

 İsmail Yakut’u sonsuza dek yitirecek mi?

Ekranların en saf, en doğal, en organik dizisi Yeşil Deniz yine nefesleri kesecek bir bölümle ekrana geliyor. Başrollerini Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın ve İlker Aksum’un paylaştıkları dizide sezon finaline doğru yaklaşılırken sular bir türlü durulmak bilmiyor. Sadıçları tuzağa düşüren Feridun, Yakut’u da alarak kayıplara karışmıştır. İsmail ve arkadaşları ise eve geldiklerinde aileyi perişan halde bulurlar.  Feridun Yakut’u gözlerinin önünde kaçırmış ve hiçbiri bir müdahalede bulunamamıştır. İsmail geridekilere jandarmaya haber vermelerini söyleyerek hemen bir arabaya atlar. Sadıçlar ve Hicabi de dört bir yana dağılarak Feridun’un izini sürmeye başlarlar. Fakat Feridun her şeyi önceden ayarlamıştır. Amacı eski bir kamyonun kasasında jandarmayı atlatarak Elmalı koyuna, oradan da Yunanistan’a kaçmaktır. Sadıçlar dört bir yanda Feridun’u arayadursun Yakut da Feridun’un planını öğrenir öğrenmez geride İsmail’in kendisini bulması için bir takım ipuçları bırakmaya başlar. Fakat Yakut’un bıraktığı ipucunu çözebilmek o kadar kolay değildir. Sadıçlar geç olmadan Feridun’un izini bulabilecek midir? Yakut içinde bulunduğu durumdan kurtulabilecek midir? Neşe ve ailesi yaşananlardan sonra Yeşilova’yı terk etmeye karar verirken Süleman’ı finalde nasıl bir sürpriz bekleyecektir? Yeşil Deniz heyecan dolu yeni bölümüyle bu Pazartesi ve her Pazartesi 19.55’te TRT1’de…

YEŞİL DENİZ 73. BÖLÜM FRAGMANI

Haberin Devamı

YEŞİL DENİZ 72. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Biz de tüfeklencez!"

Yeşil Deniz’de geçtiğimiz hafta sadıçların Feridun’u yakalamak için giriştikleri mücadele anlatıldı. Ölümden dönen İsmail, Yakut’la birlikte jandarmaya detaylı bir ifade verir ancak yine de her ihtimale karşı Feridun’un İsmail’i vurduğunu ailelerinden saklarlar. Süleman, Emin ve Cemil ise vurulma hadisesinin detaylarını öğrenmişlerdir ve jandarmayı beklemeden bir şeyler yapmak gerektiğini düşünürler. İsmail de onlar gibi düşünmektedir aslında. Silahlanarak Feridun’un peşine düşmeye karar verirler.

Bu arada Üsen ve Semih de paraları bulma girişimleri başarısız olunca yeni bir yol denemeye karar verirler. Gece herkesin uyuduğu bir saatte gizlice kızların odasına sızacaklardır. Bulduğu ayakkabı tekinde bir detay fark eden Süleman ise Feridun’un nerede saklandığını çözer. Ancak gerçekleştirdiği başarısız bir girişim adeta Feridun’un ekmeğine yağ sürecektir. 

Haberin Devamı

YEŞİL DENİZ 72. BÖLÜM FRAGMANI