GeriGündem Yeni jenerasyon dizüstüler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni jenerasyon dizüstüler

Yeni jenerasyon dizüstüler
refid:6887015 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

LG Electronics, kablosuz bağlantıda 5 kat daha hızlı yeni Santa Rosa dizüstü platformu ile kullanıcıları kendine hayran bırakıyor. Gelişen uluslararası laptop endüstri’sinin lider markası LG, Intel’in yeni jenerasyonu Centrino’ya sahip yeni dizüstü platformu Santa Rosa’yı kullanıcının beğenisine sunuyor.

15.4 inç’e sahip R500/E500, 14.1 inç’lik R405 ve 12 inç R200 serisi ile toplam dört modelin yeraldığı Santa Rosa ile LG, tüketicisine üstün performans ve tasarımın en güzel örneklerini sergiliyor.

 

LG Gulf FZE Başkanı C. H. Lee açıklamasında, LG’nin teknoloji liderliğini bu eşsiz tasarımlarla birkez daha gözler önüne sererken,amaçlarının üründe teknik özelliklerin yanı sıra dizayna da öncelik veren kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu dile getirdi. C. H. Lee, LG’ nin sektörde Santa Rosa dizisini çıkaran ilk marka olduğunu da vurguladı.

 

Intel Core 2 Duo işlemcili, mobil chip ve güncel kablosuz LAN, turbo hafızaya sahip Santa Rosa platformu üstün performans ve internet’e kablosuz hızlı bağlantı sağlıyor.

 

Seri arasında Intel Core Duo T7100 CPU işlemciye sahip, 2 GB dual kanal hafızalı E500 modeli de, 160GB HDD’li turbo hafızasıyla dikkat çekiyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle