GeriGündem Yasemin'ce
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yasemin'ce

1998 hayatınızı değiştirecek

Onları neler bekliyor?

Jüpiter, şubat ayında Balık Burcuna giriyor. Balık Burcunun ikinci yönetici gezegeni olan Jüpiter, 1998'de etkilerini güçlü bir biçimde açığa çıkaracak. İdealizm, duygusallık ve hayal gücünü zenginleştirecek. Yardımsever dernek ve kuruluşların en hareketli yılı olacak. Toprak ve denizle ilgili yatırımların artacağı bu yıl içinde bol bol seyahatler yapılabilir. Haziran ayında Boğa Burcuna giren Satürn ise, yatırım alanındaki faaliyetlerin disiplinli bir biçimde sürdürülmesine yardımcı olacak.

MESUT YILMAZ...

Jüpiter'in etkisiyle olumlu kararlar alacağı şanslı bir yıl. Ancak, bu kararları bozmaya çalışanlar yüzünden zor durumda kalabilir. Güneş'i Akrep, Ay'ı Aslan ve yükselen burcu Kova. Ve bütün bu burçların hepsi oldukça yoğun etkiler altında bulunuyorlar. Ancak, Güneş, Ay ve yükselen burcun durduğu dereceler oldukça ileride olduğu için Mesut Yılmaz, ne Uranüs, ne de Pluton'dan henüz etkilenmiyor. Güneş ise, bu yıl Jüpiter'in olumlu etkilerini alacak. Bu demektir ki, çok daha olumlu yaklaşımlar içine girecek ve gelişmelerin farkına varacak. Yani, yeni atılımlar yapmak için şanslı bir döneme giriyor. Tabii ortaklıklar açısından da başarı veriyor. Ilımlı ve olumlu bir tutum içinde bulunacağı için, ekip çalışmalarında başarılı olacağı söylenebilir. Jüpiter'in bu konumu aynı zamanda aşk hayatına da kolaylık sağlayacak. Böylece eşiyle ilişkileri çok daha güçlü olacağı gibi, eşinin desteğini de alabileceğini söyleyebilirim. Alınacak kararlar ve anlaşmalar konusunda tedbirli davranması gerekiyor. Çünkü, Merkür Uranüs'ün sert etkilerini alacak. Bu durum, zihinsel karışıklıklara neden olabilecek olayları gösteriyor. Tabii, Yılmaz'ın sözlerine ve beyanatlarına çok dikkat etmesi gerek. Konuşmalar, haberleşmeler ve insan ilişkilerinden kaynaklanabilecek karışıklıkların ve anlaşmazlıkların olabileceğini söylemek mümkün.

TARKAN:

Değişim rüzgârları bu yıl Tarkan'ın üzerinde kuvvetle esecek. Son derece şaşırtıcı ve alışılmışın dışında bir Tarkan görebilirsiniz. Umulmadık kişilerle yaşayacağı yıldırım aşklarıyla sansasyon yaratabilir. Duygularını ve isteklerini fütursuzca ortaya koyabilir. Tarkan bir Terazi ve burcunun bütün özelliklerini taşıyor. Hem sanat hem de duygusal hayatındaki beklenmedik değişikliklerin nedeni olan Uranüs'ün etkisi bu yıl çok daha belirgin olacak. Çünkü bu yıl, Uranüs, Ay'ının tam üzerine geliyor. Ve bilinçaltının tamamen açığa çıkmasına neden oluyor. Son derece yüksek bir enerjiyle inanılmaz bir performans sergileyecek ve sanatının çok farklı boyutlarına ulaşacak. Yabancı ülkelerde yapacağı çalışmalarla bambaşka bir Tarkan izleyebilirsiniz. Uranüs ve Mars'ın enerjisini, istekleri doğrultusunda kullanmayı başarabilir ve geçen yıl yapamadıklarını bu yıl gerçekleştirebilir.

HAKAN ŞüKüR:.

Burcu Başak. Kritikçi, kuşkulu ve uzun vadeli planların adamı... Beklenmedik değişikliklerle karşılaşabileceği bir yıl. Pluton enerjisini nasıl kullanacağı tamamen kendisine bağlı. Cinsel gücü yükselirken, istekleri de artacak. Tabii bu isteklerin yaratacağı gerilim, spor hayatında büyük başarılar kazanmasına neden olabileceği gibi, tam tersi de olabilir. Hatta, başka ülkelere aniden gidebilir. Gökyüzü Hakan için, aşk hayatında fırtınalı bir dönemin başlayabileceğini söylüyor. Yıldırım aşkları yaşayabilir. Hatta yaşadığı aşk evlilikle noktalanabilir.

MUSTAFA SANDAL:

Evlilik, ortaklıklar ve yatırımlar yılı. Üzerinde hissettiği baskılardan bu yıl tamamen kurtulacak ve terk etmesi, ayrılması gereken ne varsa, bunların hepsini bir kenara atacak. Yaratıcılığının şahikalarına tırmanacağı bir yıl. Son derece verimli ve başarılı çalışmalar yapacak. Hayatının çalışmasını ortaya koyabilir ve inanılmaz derecede bol besteler ve kasetler üretebilir. Köklü ve büyük değişimler içinde bulunduğu bir yıl... Ay'ı Balık Burcu'nda ve tam üzerinden Pluton geçiyor. Böylece hem duygusal hem de sanat hayatının bir dönüm noktasında bulunduğunu söyleyebiliriz. Üstelik Jüpiter de aynı zamanda üzerine geliyor. Böylece etki çok daha büyümüş olacak. Beklenmedik çıkışlar yapabilir.

HÜLYA AVŞAR:

Doğum anında hem Güneş, hem de Yükselen Burcu Terazi olduğu için, Hülya Avşar'ın tam bir Terazi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca Güneş birinci evde durduğu için, yöneticilik ve organizasyon yapabilme gücü yüksek. Bu konum aynı zamanda güçlü ve sağlıklı bir bünyeye sahip olacağını da gösteriyor. Gökyüzü, Avşar için genel olarak kararlı ve sakin bir yıl geçireceğini söylüyor. Ancak yükselen burcu, Uranüs'ten aldığı etki sonucu görüntüsünü değiştirmesine neden olabilir. Tabii davranışlarında da beklenmedik sıradışı değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter, Yengeç Burcu'nda duran Ay'ına olumlu etkiler gönderecek ve dikkatini ev ve aile hayatına yöneltecek. İyimser duygular içine gireceği ve geleceğe yönelik yeni yatırımlar planlayacağı bir yıl olacağı söylenebilir.

TANSU ÇİLLER:

Çiller için, köklü değişimler dönemi, bu yıl da devam ediyor. Zaten, Pluton çok ağır hareket eden bir gezegen olduğu için, Tansu Çiller'in bir değişimler süreci içinde bulunduğunu söyleyebiliriz. Ve bu yıl Jüpiter'in sert etkisi, hem bilinçaltını ortaya çıkartmasına hem de sorgulamaların artmasına neden olacak. Tabii bu sorgulamalar kişinin kendi kendisini sorgulama biçiminde olabileceği gibi, yasal sorgulamalara da maruz kalabilir. Düşüncelerini ve yaşantısını tamamen değiştirebilecek olaylarla beklenmedik bir biçimde karşı karşıya gelmesi mümkün. İstekleri güçlü olduğu sürece Pluton enerjisini olumlu yönde kullanabilir. Ancak, Jüpiter'in etkisiyle karamsar duygular içine girmesi ve bunun sonucunda hem Pluton'un, hem de Uranüs'ün güçlü enerjisiyle sert bir biçimde karşılaşması mümkün. Tabii bunun sonucunda Çiller'in bulunduğu konumdan tamamen uzaklaşacağını, hatta yaşadığı şehri veya ülkeyi değiştirebileceğini söyleyebilirim.Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False