GeriGündem Tunceli'de cenaze töreninde olay
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tunceli'de cenaze töreninde olay

Sarhoş polis memurunun öldürdüğü şoförün cenazesinin Tunceli'ye getirilmesi sırasında olaylar çıktı.

Apo lehine slogan atan grup polis araçlarını taşladı.

 

Tunceli'de alkollü olduğu iddia edilen bir polis memuru tarafından silahla vurularak öldürülen taksi şoförünün cenazesi, kente getirildi.

 

Cenaze törenine katılmak üzere Mameki Köprüsü yakınında toplanan bir grup, polis araçları ve güvenlik kontrol kulübelerini taşlayarak tahrip etti.

  

Atatürk Mahallesi'nde, alkollü olduğu iddia edilen polis memuru R.L. tarafından dün silahla vurularak ağır yaralanan ve askeri helikopterle kaldırıldığı Elazığ Araştırma Hastanesi'nde ölen taksi şoförü Hasan Akdağ'ın cenazesi, Tunceli'ye getirildi.

  

Kent girişindeki Pertek yol ayrımında kalabalık bir grup tarafından alınan cenaze, Hacı Bektaş Veli Cemevi morguna konuldu.

  

Bu sırada kent merkezindeki Mameki Köprüsü yakınında, Cemevi'ne gitmek üzere toplanan ve terör örgütü PKKlideri Abdullah Öcalan lehine slogan atan başka bir grup, 4 polis aracı ve polis güvenlik kontrol kulübelerini taşlayarak kullanılmaz hale getirdi.

  

Olaylar sırasında bazı vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin, polis aracı ve güvenlik kulübelerini taşlayanlara karşı tepki gösterdikleri ve göstericileri yatıştırmaya çalıştıkları gözlendi.

  

Çıkan olayların ardından, güvenlik güçleri kentte geniş önlem aldı.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False