GeriGündem TRT öyle bir isim seçti ki
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TRT öyle bir isim seçti ki

TRT öyle bir isim seçti ki
refid:19639476 ilişkili resim dosyası

Azerbaycan'da gerçekleştirilecek Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi Can Bonomo temsil edecek. TRT, resmi açıklamayı ana haber bülteninde yaptı.

Bonomo, ana haber bülteninde yaptığı açıklamada, çok heyecanlı olduğunu dile getirerek, "Bu haber bizim için de büyük süpriz oldu. Şarkının hangi dilde olacağına daha karar vermedik, ancak hem Türkçe hem İngilizce olabilir" dedi.

İŞTE 2012 EUROVISION TEMSİLCİMİZ / WEB TV

DÜNDEN BUGÜNE EUROVISION'DA TÜRKİYE

İŞTE CAN BONOMO'NUN EN SEVİLEN ŞARKISI / WEB TV

TRT'nin uzun tartışmaların ardından Eurovision'da Türkiye'yi Can Bonomo'nun temsil etmesine karar verdi.  Daha önce Eurovision için Kıraç, Atiye, Sıla ve Hande Yener'in adı geçmişti.  TRT'nin bu seçimi müzik dünyasında olumlu karşılanırken, bazı ünlü isimler Can Bonomo'yu ilk kez duyduğunu itiraf etti. 

CAN BONOMO'YU BİLMEMEK BENİM AYIBIM

TRT'nin Hadise'den sonra tercihini hep erkek solistlerden yana kullanması sanal alemde en çok konuşulan konularından biri oldu.

CAN BONOMO KİMDİR?

İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü’nde okudu. Üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101’de radyoculuk yaptı. Daha sonra, televizyona geçerek Number One TV ve MTV’de televizyon programları hazırladı. Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı.

TRT öyle bir isim seçti ki

Aldığı Ödüller;

- 8. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri 2011 'En İyi ÇıkışYapan Sanatçı'

- 38. Altın Kelebek Televizyon Ödülleri 2011  'En İyi ÇıkışYapan Solist'


 

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False