GeriGündem Titan çıldırttı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Titan çıldırttı

Titan saadet zincirine 7500 mark kaptıran 28 yaşındaki Hasan Kadınşah, ruh sağlığını kaybederek Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırıldı.

İzmir'de, Yaşar Holding'de işçi olarak çalışan evli ve bir çocuk babası Hasan Kadınşah, kısa sürede zengin olma hayalleri kurup 25 günde Titan'a 7500 mark (Yaklaşık 893 milyon lira) yatırdı. Yeni ortak bulamayınca bu parayı kaybetti. 8 yılda alın teriyle sağladığı birikimini kaybeden Kadınşah, rahatsızlandı. Çiğli Evka 2 Konutları'nda oturan genç işçi, eşi Nurdane Kadınşah tarafından önce Tepecik SSK Hastanesi Psikiyatri Kliniği'ne götürüldü. Oradan da Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne sevkedildi.

Psikiyatrist Nail Sarıoğlu, ‘‘Hasta, ilk geldiğinde, bana ve diğer doktorlara 'Titan'a para yatırın, kısa zamanda trilyoner olun' dedi. Affektif bozukluk teşhisi koyduk. Bu kişiler aşırı neşeli, aşırı coşkulu, olduğu yerde duramayan, şarkılar söyleyen, aşırı bonkör kişilerdir. Bunlar bir apartmanı 100 milyona bile satarlar. Bu hastaları hemen vasi altına alırız. Kolay kandırılırlar. Hastamız da aynı durumda. Ailesi 7 bin 500 markı, Titan'da kaybettiğini söylüyor. Böyle bir olay, bu tip rahatsızlığın ortaya çıkmasına yol açar, tetikçisidir’’ dedi.


Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False