GeriGündem Telekritik
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Telekritik

Abone Olgoogle-news

Başkanlara süre yetmedi

KANAL VİP'te Çarşamba gecesi Akın Önen'in hazırlayıp sunduğu ‘‘Bir Yılın Ardından’’ isimli tartışma programını izledim. Programa Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Kepez Belediye Başkanı Mehmet Atay ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kumbul'un katılacağı açıklanmasına rağmen, Kumbul'u programda görme şansım olmadı.

Bunun nedenini Kanal VİP yöneticileri daha iyi bilir. Program saat 09.00'da başlayıp sabaha karşı saat 02.20'de sona erdi. Yani başkanlar, tam 5 saat 20 dakika ekranda kalıp icraatlarını anlatıp, soruları cevapladılar. Bu kadar uzun bir süre bile 1 yılın değerlendirilmesine yetmedi. Program sokak röportajları ile süslendi, Akın Önen'in dengeli yönetimi ile seviyesini korumayı bildi.

Konuşmalardan edindiğim izlenim, başkanlar ilk yıllarını görevlerine ısınma turu ve yaşama geçirmeyi planladıkları projeleri oluşturma safhası olarak görüyorlar. Belediye Başkanları ile halk arasında köprü görevi gördüğü için Kanal VİP'i kutluyorum. Bu programların her ay bir başkanla sürdürülüp sorunların anında tespit edilmesini ve çözümünün kolaylaştırılmasını bekliyorum.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle