GeriGündem TEGV gecesi 50 bin öğrenciye umut oldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TEGV gecesi 50 bin öğrenciye umut oldu!

TEGV gecesi 50 bin öğrenciye umut oldu!
Abone Olgoogle-news

Kanal D yayın akışında TEGV sürprizi dikkat çekti. Ünlü isimler, ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’e destek için sahneye çıktı. Toplanan bağış kapsamında 50 bin öğrencinin okul masrafları karşılanacak.

1995 yılında Suna Kıraç ve Semahat Arsel tarafından kurulan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), çocuklarımıza daha aydınlık bir gelecek sağlayabilmek için dün gece Kanal D ekranlarında Türkiye’nin en sevilen yüzlerini bir araya getirdi.

TEGV gecesi 50 bin öğrenciye umut oldu


Kanal D’nin katkılarıyla dün saat 23.00’de canlı yayınlanan bu sosyal sorumluluk gecesinde, gönderilen SMS ve bağışlarla binlerce çocuğumuza eğitim desteği verilmesi sağlandı.

TEGV gecesi 50 bin öğrenciye umut oldu

Sunuculuğunu Cem Davran ile Deniz Çakır’ın gerçekleştirdiği TEGV canlı yayınında; Ayça Bingöl, Ayta Sözeri, Birce Akalay, Can Gox, Celil Nalçakan, Demet Evgar, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Güven Murat Akpınar, Kanbolat Görkem Aslan, Miray Daner, Olgun Şimşek, Salih Bademci, Selim Bayraktar, Selin Şekerci, Serkan Keskin, Şebnem Hassanisoughi ve Zara katıldı.

TEGV gecesi 50 bin öğrenciye umut oldu


Proje tasarım ve koordinatörlüğünü Nice Bogdanovich’in yaptığı gecede sanatçılar, Sabri Tuluğ Tırpan yönetimindeki orkestra eşliğinde sevilen şarkıları seslendirdi.

TEGV gecesi 50 bin öğrenciye umut olduGece boyunca sosyal medyanın da gündemine oturan TEGV gecesi Twitter'da trend listesine işte böyle yansıdı:

TEGV gecesi 50 bin öğrenciye umut oldu


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle