GeriGündem Tatlıses'in doktorundan açıklama
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tatlıses'in doktorundan açıklama

Tatlıses'in doktorundan açıklama
refid:17305176 ilişkili resim dosyası

Silahlı saldırıda başından yaralanan İbrahim Tatlıses'in doktorundan yazılı açıklama geldi. Tatlıses'in fizik tedavi ve rehabilatasyon sürecinin başladığı açıklandı.

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Prof.  Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, uğradığı silahlı saldırıda yaralanan sanatçı İbrahim  Tatlıses'in dünden itibaren fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Prof. Dr.  Reyhan Çeliker'in yönetiminde fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecinin  başladığını bildirdi.

Çuhadaroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, silahlı saldırı sonucu yaralanma  sebebi ile 14 Mart'ta Acıbadem Maslak Hastanesine getirilen İbrahim Tatlıses'in  yapılan izleniminde gece boyunca hiçbir sorun olmadığını belirtti.

Çuhadaroğlu, beyin ve sinir cerrahisi uzmanı Prof. Dr. İlhan Elmacı'nın  başkanlığındaki tedavi ekibi tarafından bu sabah yapılan tıbbi değerlendirmesinde  de sanatçının sağlık durumunda olumsuz bir durumun gözlenmediğini ifade etti.

Çuhadaroğlu, sanatçının tedavisinin devam ettiğini ve dünden itibaren  Acıbadem Maslak Hastanesi fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Prof. Çeliker'in  yönetiminde fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecinin başladığını kaydetti.

Prof. Dr. Çuhadaroğlu; kaynağı Acıbadem Maslak Hastanesi doktorları olmadıkça, İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili bilgilere itibar edilmemesi gerektiğini tekrar vurguladı.

TATLISES'İN DOKTORUNDAN İYİ HABER / WEB TV 

İŞTE TATLISES'İN YARALI OLARAK İLK GÖRÜNTÜLERİ / FOTOGALERİ 

TATLISES HASTANEYE İŞTE BÖYLE GETİRİLDİ / WEB TV 


  

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False