GeriGündem Süper Loto'da büyük ikramiye 1 kişiye çıktı! İşte 4 Mart Süper Loto sonuçları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Süper Loto'da büyük ikramiye 1 kişiye çıktı! İşte 4 Mart Süper Loto sonuçları

Süper Loto'da büyük ikramiye 1 kişiye çıktı! İşte 4 Mart Süper Loto sonuçları

Süper Loto'da haftanın ikinci çekilişi dün akşam gerçekleşti. Noter huzurunda Sisal Şans tarafından gerçekleşen çekilişin ardından, millipiyangoonline'da kazandıran numaralar ve Süper Loto sonuç sorgulama ekranı yayınlandı. Sonuçlara göre Süper Loto'da büyük ikramiye 1 kişiye çıktı. Peki, hangi numaralar kazandırdı? İşte 4 Mart Süper Loto sonuçları...

4 Mart tarihli Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 14, 19, 23, 29, 39 ve 59 oldu. 2 Mart tarihli Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretmişti. Bu akşamki çekilişte ise 6 bilen bir kişi dev ikramiyeyi almaya hak kazandı. Süper Loto sonuçlarınızı aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz. 

En çok tercih edilen bir diğer şans oyunu olan Süper Loto, Salı, Perşembe, Pazar günleri saat 21.30'da çekiliyor. Sonuçlar Millipiyangoonline.com üzerinden canlı izlenebiliyor ve sorgulanabiliyor

Süper Lotoda büyük ikramiye 1 kişiye çıktı İşte 4 Mart Süper Loto sonuçları

SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False