GeriGündem Süper Loto sonuçları açıklandı! 24 Ocak Süper Loto sonuçları sorgulama millipiyangoonline’da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Süper Loto sonuçları açıklandı! 24 Ocak Süper Loto sonuçları sorgulama millipiyangoonline’da!

Süper Loto sonuçları açıklandı! 24 Ocak Süper Loto sonuçları sorgulama millipiyangoonline’da!
Abone Olgoogle-news

Süper Loto sonuçları dün yapılan çekilişin ardından belli oldu. Süper Loto çekilişi salı, perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da yapılıyor. Dün akşamki çekiliş sona erdi ve kazandıran numaralar açıklandı. İşte Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı...

Süper Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı. Kazandıran numaralar 9-11-13-26-29-32- oldu. Aşağıdaki link üzerinden kazandıran numaralara ulaşabilir ve sorgulamanızı yapabilirsiniz...

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI-TIKLAYINIZ

Süper Loto sonuçları açıklandı 24 Ocak Süper Loto sonuçları sorgulama millipiyangoonline’da

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınızla Ortak Bilet satın alabilirsiniz. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a girebilir, ister Milli Piyango uygulamasını kullanabilir, isterseniz de size en yakın satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

False