GeriGündem Süper Loto sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı! İşte 20 Temmuz Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Süper Loto sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı! İşte 20 Temmuz Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı! İşte 20 Temmuz Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları için heyecan dolu bekleyiş bu akşam sona erdi. Sisal Şans tarafından gerçekleşen haftanın ilk Süper Loto çekilişinde 6 milyon 261 bin TL'lik meblağ sahibini aradı. Canlı çekiliş ile Süper Loto sonuçları ve ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline sorgulama ekranında erişime açıldı. 20 Temmuz Süper Loto çekiliş sonuçları ve sorgulamaları aynı ekran üzerinden gerçekleşecek. Peki, Süper Loto sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, heyecanla beklenen Süper Loto canlı çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama sayfası.

Süper Loto çekilişi bu akşam 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı. Süper Loto'nun heyecanla beklenen 20 Temmuz tarihli çekilişinde ikramiye devretti. Bu akşamki sonuçları aşağıdaki ekrandan sorgulayabilirsiniz.  Çekilişte şanslı numaralar şunlar oldu;

Süper Loto sonuçları millipiyangoonlineda açıklandı İşte 20 Temmuz Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto sonuçları millipiyangoonlineda açıklandı İşte 20 Temmuz Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı

Arkadaşlarınızla Ortak Bilet satın alabilirsiniz. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a girebilir, ister Milli Piyango uygulamasını kullanabilir, isterseniz de size en yakın satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False