Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı millipiyangoonline'da: Süper Loto çekiliş sonuçları yayınlandı

Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı millipiyangoonlineda: Süper Loto çekiliş sonuçları yayınlandı

Süper Loto sonuçları heyecan dolu çekilişin ardından yayınlandı. Sisal Şans tarafından yapılan Süper Loto'nun yeni çekilişinde 2 milyon 422 bin TL'lik meblağ sahibini aradı. Noter huzurunda millipiyangoonline’da gerçekleşen çekilişte ikramiye kazandıran numaralar açıklandı. Süper Loto sonuç sorgulamaları bilet numarası girilerek online gerçekleşecek. Peki, Süper Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte 17 Ağustos Süper Loto sonuç sorgulama ekranı ve çekilişle ilgili ayrıntılı bilgiler.

Haberin Devamı

17 Ağustos Süper Loto çekilişi saat 21:30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar millipiyangoonline'da açıklandı. Süper Loto ikramiye ve sonuç sorgulamalarınızı aşağıda yer alan ekran üzerinden ve https://www.millipiyangoonline.com/ internet adresinden yapabilirsiniz.

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı millipiyangoonlineda: Süper Loto çekiliş sonuçları yayınlandı

 

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınızla Ortak Bilet satın alabilirsiniz. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Haberin Devamı

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a girebilir, ister Milli Piyango uygulamasını kullanabilir, isterseniz de size en yakın satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

Haberle ilgili daha fazlası: