Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı: 29 Temmuz Süper Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline'da! İşte kazandıran numaralar...

Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı: 29 Temmuz Süper Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonlineda İşte kazandıran numaralar...

Süper Loto sonuçları belli oldu. Sisal Şans tarafından Milli Piyango TV Youtube kanalından noter huzurunda canlı olarak yayınlanan 29 Temmuz Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar, kamuoyuna duyuruldu. Heyecanla takip edilen canlı Süper Loto çekilişi sonrası sorgulama ekranı aracılığı ile millipiyangoonline’da açıklanan şanslı rakamlar şans oyunu tutkunlarını zengin olmaya bir adım daha yaklaştırdı. Bu akşamki çekilişte 10 milyon 955 bin TL'lik meblağ sahibini aradı. İşte, Süper Loto canlı çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı.

Haberin Devamı

Süper Loto çekilişi saat 21:30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 6, 10, 20, 21, 24 ve 45 oldu. Çekilişte 12.466.092,19 TL devretti. Süper Loto ikramiye ve sonuç sorgulamalarınızı aşağıda yer alan ekran üzerinden ve https://www.millipiyangoonline.com/ internet adresinden yapabilirsiniz.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü çekiliyor.

Süper Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı: 29 Temmuz Süper Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonlineda İşte kazandıran numaralar...

SÜPER LOTO SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Haberin Devamı

Arkadaşlarınızla Ortak Bilet satın alabilirsiniz. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a girebilir, ister Milli Piyango uygulamasını kullanabilir, isterseniz de size en yakın satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

Haberle ilgili daha fazlası: