GeriGündem Striptiz davasında 5 dakikada boşanma
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Striptiz davasında 5 dakikada boşanma

ANTALYA'da oturan ve 3 günlük evliliklerinin ardından açtıkları boşanma davasında stripriz fotoğraflarıyla gündeme gelen hostes Z.İ. ile kabin memuru eşi S.İ. karşılıklı suçlama ve taleplerinden vazgeçince, 5 dakikada boşandı.

Özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak 7 yıldır çalışan 27 yaşındaki S.İ., aynı firmada işe başlayan 24 yaşındaki hostes Z.B. ile kısa süren flörtün ardından 22 Nisan 2009 tarihinde evlendi. Evliliğinin 3'üncü gününde kavga eden çift ayrı yaşamaya başladı. Boşanma davası açan S.İ., “Karım son derece iffetsiz bir yaşam tarzı sürüyor” diyerek eşinin striptiz yaparken çekilmiş fotoğraflarını mahkemeye sundu. Eşinin kendisine Human Papilloma Virüsü (HPV) bulaştırdığını ve genital bölgesinde siğiller çıktığını belirterek karşı dava açan Z.İ. de 30 bin lira tazminat ve aylık 500 lira nafaka talep etti. Genç kadın, “Bu cinsel hastalık rahim kanserine kadar ilerleyebilir” dedi.

Her iki dava Antalya 4'üncü Aile Mahkemesi'nde birleştirilerek geçen günlerde görüldü. Kabin memuru ve hostes eşi, gazetelere haber konusu olan suçlamalarını geri çekti. S.İ., avukatı İsmail Attila aracılığı ile mahkemeye verdiği dilekçesinde eşi hakkındaki tüm suçlamalardan vazgeçerken, Z.İ. de tüm taleplerinden vazgeçtiğini mahkemeye bildirdi.

Anlaşmalı olarak boşanma talebiyle Antalya 4'üncü Aile Mahkemesi'ne başvuran çifti, hakim 5 dakika süren duruşma sonunda boşadı.

HUMAN PAPİLLOMA VİRÜSÜ (HPV)

Hem kadında hem de erkekte genital bölgede Human Papilloma Virus (HPV) enfeksiyonu sonucu gelişen karnıbahar görünümündeki siğillerdir. Bazen tek bir bölgede, bazen birkaç bölgede, bazen topluiğne başı kadar ufak, bazen de 5 cm çapına (ender durumlarda 15-20 cm çaplı olabilir) erişebilen ağrısız kitlelerdir. Ülkemizde de giderek artan sıklıkta görülen bu cinsel yolla bulaşan enfeksiyonun hem erkekte hem de kadında, ancak özellikle kadında yaratması muhtemel sağlık sorunları nedeniyle her bireyin bu enfeksiyon hakkında bilgi sahibi olması ve kendisinde ya da eşinde bu enfeksiyondan şüphelendiğinde doktora başvurması gerekir. HPV enfeksiyonu cinsel yolla bulaşan hastalıklar grubunda yer alır. Özellikle çok sayıda cinsel eşi olan (veya öncesinde olmuş olan) bireyler ve bu bireylerin eşlerinde yaygındır. Virüsün bulaşması başka bir bireyin cinsel temasıyla olur.


 

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False