GeriGündem Starbucks çalışma saatleri 2021 – Starbucks saat kaçta kapanıyor ve saat kaçta açılıyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Starbucks çalışma saatleri 2021 – Starbucks saat kaçta kapanıyor ve saat kaçta açılıyor?

Starbucks çalışma saatleri 2021 – Starbucks saat kaçta kapanıyor ve saat kaçta açılıyor?

Stabucks çalışma saatleri, dünyaca ünlü kahve zincirini ziyaret etmek isteyen vatandaşların gündemini meşgul ediyor. Starbucks saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor sorusuna alacakları yanıta göre ünü kahve zincirini ziyaret edecek olan vatandaşlar, internet üzerinden detayları sorguluyor. Peki, Starbucks saat kaçta kapanıyor ve saat kaçta açılıyor? İşte, 2021 Starbucks çalışma saatleri

Starbucks, ABD'li kahve dükkânları zinciridir. Adını Moby Dick'teki ‘’Starbuck’’ adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır. Merkezi Seattle, Washington'dadır. Günümüzde kahveleri oldukça sevilen Starbucks'ın kaçta açılıp saat kaçta kapandığı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte Starbucks 2021 çalışma satleri bilgisi.

STARBUCKS SAAT KAÇTA AÇILIYOR VE SAAT KAÇTA KAPANIYOR? 

Starbucks, 13 Nisan 2021 Salı günü alınan kararlar doğrultusunda, oturmasız olarak Gel Al, Paket Servis ve CarHop uygulamalarıyla hizmet vermeye devam ediyor. 

Hafta içi gel-al servisleri 07.00-19.00 saatleri arasında hizmet verirken, çalışma saatleri mağazalara göre farklılık gösterebiliyor.

30 Nisan – 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında tam kapanma kuralları dahilinde paket servisi devam ediyor olacaktır.

CarHop çalışma saatleri de mağazalara göre değişmektedir.

STARBUCKS ÇALIŞMA SAATLERİ 2021

Starbucks, 13 Nisan 2021 Salı günü alınan kararlar doğrultusunda, Starbucks kafeleri hizmet verememektedir. 

Hafta içi gel-al servisleri: 07.00-19.00

Paket servis: hafta içi ve hafta sonu devam ediyor.

Starbucks çalışma saatleri 2021 – Starbucks saat kaçta kapanıyor ve saat kaçta açılıyor

Starbucks’ın ilk mağazası 1971 yılında, öğretmen olan Jerry Baldwin, tarih öğretmeni Gordon Bowker ve yazar olan Zev Siegel tarafından Pike Place Market adıyla bilinen bir yerde açıldı.

1982 yılında yatırımcı Howard Schultz da ortaklığa katıldı ve İtalyan barlarından etkilenerek 1985 yılında II Giornale kahve dükkânları zincirini kurdu. Birkaç yıl sonra Starbucks'ın ilk sahipleri başka bir mağaza satın alınca Starbucks'ı Shultz'a devrettiler. Böylece Shultz'un kahve dükkânları, Starbucks adını alarak hizmet vermeye devam etti.

Starbucks, ilk mağazalarını Vancouver, Britanya Kolumbiyası ve Şikago, Illinois'de açtı. Kuzey Amerika dışındaki ilk mağazası ise 1996 yılında Tokyo’da açıldı.

Starbucks çalışma saatleri 2021 – Starbucks saat kaçta kapanıyor ve saat kaçta açılıyor

28 Haziran 2015 tarihi itibarıyla Starbucks 65 ülkede toplam 22.519 mağazasıyla, kahve satın alınması ve kavrulmasında dünyanın önde gelen şirketlerinden birisidir.

Starbucks Türkiye Genel Müdürlüğü, Saray Mahallesi Site Yolu Sokak, Anel Plaza No: 5/4, Zemin Kat, Pk: 34768, Ümraniye/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Ayrıca 444 4749 numaralı telefon veya (0216) 999 7200 numaralı faks ile de ulaşabilirsiniz.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False