GeriGündem "Spice Girl" Victoria kocasını dövmüş
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Spice Girl" Victoria kocasını dövmüş

Spice Girl grubunun elemanlarından Victoria Beckham bir kadını öptüğü yolundaki haberlere kızıp kocası David Beckham'a yumruk attığını itiraf etti. Şarkıcının biyografisini kaleme aldığı Victoria'nın Sırları adlı kitaptan alıntı yapan Daily Mail gazetesinin haberine göre Victoria Beckham, kocasına öyle şiddetli vurmuş ki David'in ağzının içinin yarılmasına neden olmuş.

Spice Girls'ün üyelerinden Victoria Beckham, bir keresinde, bir kadını öptüğü yolunda haberler çıkmasından sonra kocasına vurduğunu açıkladı.

Beckham'ın 13 Eylül'de yayınlanacak ''Victoria'nın Sırları'' adlı otobiyografisinden alıntılar yayınlayan Daily Mail'deki habere göre, Victoria anılarında ''Patlamıştım ve David'in yüzüne bir yumruk attım.Ona öyle şiddetli vurmuşum ki, ağızının içi yarıldı'' diye yazdı. 

 
Gazetelerde, İngiliz futbol starı David Beckam'ın, Victoria hamile ve Spice Girls'le bir turnedeyken, bir kadını öptüğü yolunda haberler çıkmıştı. Victoria, bu haberlerin evliliklerinde büyük sarsıntı yarattığını, hatta ikisinin intiharı bile düşündüğünü söyledi.

Sonunda kendisinin ''şımartılmış bir yaramaz'' gibi davrandığını farkettiğini belirten Victoria, kocasına böyle şiddetle cevap vermesini de o dönemdeki hamilelikten kaynaklanan ruhsal durumuna bağladı. Sorunlarını çözen çiftin şimde 2 yaşında bir oğulları bulunuyor.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False