Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu! 'Sınav Özel' yayını...

Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu Sınav Özel yayını...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Sınav grubu öğrencilerimiz için TRT EBA kanallarında hafta sonları 'Sınav Özel 'yayınlarımız var" dedi.

Haberin Devamı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Sınav grubu öğrencilerimiz için TRT EBA kanallarında hafta sonları 'Sınav Özel' yayınlarımız var. Evinde televizyonu olan her öğrencimiz, köyde de olsa şehirde de olsa derslere katılabiliyor, her ders için soru çözümlerini ve anlatımları izleyebiliyor. Her yerde eğitime devam" ifadelerine yer verdi.
Bakan Selçuk, paylaşımına TRT EBA'dan derslerini takip eden bir öğrencinin fotoğrafını da ekledi.

Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu Sınav Özel yayını...

BAKAN SELÇUK: SORU SETLERİMİZ 38 MİLYON KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sınav grubu öğrencileri için hazırlanan dijital soru paketlerinin bugüne kadar 38 milyon 578 bin 273 kez görüntülendiğini açıkladı.

Haberin Devamı

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Twitter hesabından sınav grubu öğrencileri için hazırlanan soru paketleri ile ilgili de paylaşımda bulundu. Bakan Selçuk, mesajında, "Sınav grubu öğrencilerimiz için farklı becerileri hedefleyen 20 bin 287 soruluk dijital soru paketi hazırlamıştık. İlginin nasıl olduğunu sorduğumda gelen cevap: ‘Soru setlerimiz bugüne kadar 38 milyon 578 bin 273 kez görüntülendi Hocam' oldu. Gayretleriniz için teşekkürler çocuklar" dedi.

Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu Sınav Özel yayını...

Haberle ilgili daha fazlası: