GeriGündem Meteoroloji'den İstanbullulara önemli uyarı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meteoroloji'den İstanbullulara önemli uyarı

Meteoroloji'den İstanbullulara önemli uyarı

Meteoroloji'den yapılan açıklamada, İstanbul'da bugün akşam saatlerinden sonra başlayacak yağışlara karşı vatandaşlar uyarıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle:

"İstanbul il genelinde bu akşam saatlerinden sonra başlayacak yağışların zaman zaman etkisini artırarak yarın gece saatlerine kadar kuvvetli poyraz rüzgarı ile birlikte etkili olacağı ve metrekareye 30-60 kg yağış meydana geleceği tahmin ediliyor. Meydana gelebilecek su baskını ve ulaşımda aksamalar ile olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir."

YARIN GECE SAATLERİNE KADAR SÜRECEK

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü, İstanbul'da öğleden sonra başlaması beklenen kuvvetli sağanağın yarın gece saatlerine kadar süreceğini bildirdi.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nden yapılan açıklamada, İstanbul’da bugün öğleden sonra yerel, akşam
saatlerinden sonra ise il genelinde başlayacak yağışların zaman zaman etkisini
arttıracağı belirtildi.

Kuvvetli sağanağın, yarın gece saatlerine kadar kuvvetli poyraz ile etkili olacağı vurgulanan açıklamada, metrekareye 30-60 kilogram yağışın meydana geleceğinin beklendiği kaydedildi.

Açıklamada, yağış nedeniyle oluşabilecek su baskını ve ulaşımda aksamalar ile diğer olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısında bulunuldu.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False