GeriGündem Son dakika... İstanbul'da kısıtlama öncesi yine aynı görüntü! Adım adım ilerliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika... İstanbul'da kısıtlama öncesi yine aynı görüntü! Adım adım ilerliyor

Abone Olgoogle-news

İstanbul'da hafta sonu kısıtlaması öncesi yine trafik yoğunluğu yaşanıyor. Trafik yoğunluk haritasına göre saat 15.30 itibariyle yoğunluk yüzde 65'e çıktı. Yoğunluğun en çok olduğu yerlerden biri de Fatih Aksaray'dı. Saat 16.00'dan itibaren başlayan yoğunluk nedeniyle tramvay ve otobüs duraklarında sosyal mesafe kuralı hiçe sayıldı.

Koronavirüs salgınını önlemek için alınan tedbirler kapsamında hafta sonu dışarı çıkma yasağı bugün saat 21.00'de başlayacak.

İstanbul'un bir çok noktasında olduğu gibi, Kadıköy D-100 Karayolu'nda da her iki yönde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Trafikte araçların dur - kalk şekilde ilerlediği görüldü.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin trafik yoğunluk haritasına göre saat 15.30 itibariyle yoğunluk yüzde 65'e çıktı.

AKSARAY'DA KISITLAMA ÖNCESİ TOPLU ULAŞIM YOĞUNLUĞU

Kısıtlama öncesinde Fatih Aksaray'da trafik ve toplu taşımada yoğunluğu yaşandı. Saat 16.00'dan itibaren başlayan yoğunluk nedeniyle tramvay ve otobüs duraklarında sosyal mesafe kuralı hiçe sayıldı.

İstanbul'da hafta içi uygulanan yasak öncesi oluşan trafik yoğunluğu erken saatlerde başladı. Saat 16.00'dan itibaren hem trafikte, hem de toplu taşıma araçlarında yoğunluk yaşandı. Aksaray tramvay durağında ise sosyal mesafe hiçe sayıldı.

Son dakika... İstanbulda kısıtlama öncesi yine aynı görüntü Adım adım ilerliyor

Son dakika... İstanbulda kısıtlama öncesi yine aynı görüntü Adım adım ilerliyor

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle