GeriGündem Son dakika haberleri... Üsküdar'da feci olay! Yaralı kadınlar sokağa çıkıp yardım istedi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika haberleri... Üsküdar'da feci olay! Yaralı kadınlar sokağa çıkıp yardım istedi

Son dakika haberleri... Üsküdar'da feci olay! Yaralı kadınlar sokağa çıkıp yardım istedi

İstanbul Üsküdar’da Özbekistan uyruklu şüpheli, tartıştığı karısını ve baldızını bıçakladı. Saldırgan kaçarken yaralı kadınlar sokağa çıkarak yardım istedi. O sırada bir motosikletli kurye kadınların feryatlarını duyup polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Polis, kaçan şüpheliyi arıyor.

Olay saat 12.00 sıralarında Ünalan Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Özbekistan uyruklu karı - koca evde tartıştı. Şüpheli koca eline aldığı bıçakla karısını ve baldızını bıçaklayıp evden kaçtı. Dışarıya çıkan abla kardeş çevredekilerden yardım istedi. O sırada paket servisine çıkan motosikletli kurye Mustafa Aksoy, yaralı kadınların feryatlarını duydu. Olayı hemen polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri ilk müdahaleyi ambulansın içinde yaptıktan sonra yaralı kadınları Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Tedavi altına alınan abla kardeşin durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Polis ekipleri kaçan şüpheliyi kocayı yakalamak için çalışma başlattı.

Yaralı kadınların yardımına koşan Mustafa Aksoy, "Ben siparişe geldim binaya. İki tane bayan koşarak yanıma doğru geldi. 'Abi bize yardım eder misin?' dedi. Ne oldu dedim. 'Kocam bıçakladı beni' dedi. Ambulansı aradım. Polisi aradım. Durumları iyi. Birisinin durumu ağır gibiydi, birisi de iyiydi yani. Karın bölgesinden bıçaklanmış. Biri karın diğeri de göğüs altı bölgesinden bıçaklanmıştı. Kocası bıçaklamış." dedi.

Son dakika haberleri... Üsküdarda feci olay Yaralı kadınlar sokağa çıkıp yardım istedi

 

False