GeriGündem Son dakika haberler... Sıfır diye aldıkları araç ikaz bile vermeden alev alev yandı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika haberler... Sıfır diye aldıkları araç ikaz bile vermeden alev alev yandı!

Son dakika haberler... Sıfır diye aldıkları araç ikaz bile vermeden alev alev yandı!
Abone Olgoogle-news

Denizli'nin Tavas ilçesinde seyir halindeki otomobil, bilinmeyen nedenle çıkan yangında kullanılamaz hale geldi. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde görev yapan Doktor Çiğdem Martin Şeker, "Son model otomobilimiz, yangın çıktığına dair bir uyarı vermedi. Yoldaki bir sürücünün ikazıyla yangını fark ettik. Otomobilimiz hurdaya döndü. Zararımızın karşılanması için işlem başlattık" dedi.

Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde görev yapan Doktor Çiğdem Martin Şeker'in kullandığı 20 ADT 581 plakalı otomobilin, 6 Ekim'de Denizli-Antalya kara yolu, Sarıabat Mahallesi yakınlarında motor kısmından alevler yükselmeye başladı. 

Son dakika haberler... Sıfır diye aldıkları araç ikaz bile vermeden alev alev yandı

Diğer araç sürücülerinin korna çalıp, ikaz etmesiyle otomobildeki yangını fark eden Şeker, aracını yol kenarına çekti. Şeker ve yanındaki eşi Birtan Şeker araçtan indi. Kısa sürede büyüyen alevlere bu sırada yoldan geçen sürücüler yangın tüpleriyle müdahale etti. Söndürülen yangında otomobil kullanılamaz hale geldi. Polis ekipleri, yangınla ilgili soruşturma başlattı.

Son dakika haberler... Sıfır diye aldıkları araç ikaz bile vermeden alev alev yandı

'SON MODEL OTOMOBİLİMİZ HERHANGİ BİR UYARI VERMEDİ'

Otomobil sürücüsü Şeker, yaklaşık 6 ay önce sıfır olarak satın aldıkları otomobilin yangın sonucu kullanılamaz hale geldiğini söyledi. Büyük tehlike atlattıklarını belirten Şeker, "Son model otomobilimiz, yangın çıktığına dair bir uyarı vermedi. Yoldaki bir sürücünün ikazıyla yangını fark ettik. Otomobilimiz hurdaya döndü. Gerekli tespitleri yaptırdık. Zararımızın karşılanması için işlem başlattık" dedi.

itelligence Türkiye ile pandemi sonrası dijital dönüşüm ve yetenek yönetimiPandemiyle birlikte ezberler bozuldu, A’daz Z’ye iş yapış şekilleri değişti, dijital dönüşümün önemi hiç olmadığı kadar arttı. Hız, çeviklik, dayanıklılık ve deneyim bu dönemde kurumların en önemli özellikleri olarak belirdi. Hem finansal, hem operasyonel hem de insan gücü anlamında gerekli dayanıklılığa sahip olanların geleceğe emin adımlarla ilerleyeceği açık. Bir kez daha görüldü ki yetenek yönetimini başarıyla gerçekleştirenler ve koşullar ne olursa olsun istihdamı sağlamayı sürdürenler, başarıda sürdürülebilirliği yakalıyor. Bunları başarıyla uygulayan, bugün 25 farklı sektörden kurumların dijital dönüşüm yolculuklarına uçtan uca çözümler sunan ve onlara yol arkadaşlığı yapan itelligence Türkiye'nin CEO’su Dr. Abdülbahri Danış ile yaşanılan süreci, iş dünyası ve kurumlar açısından değerlendirdik. (Sponsorlu İçerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle