GeriGündem Sokak çocuğu protokole girdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sokak çocuğu protokole girdi

Abone Olgoogle-news

‘‘Baba’’ dedikleri Vali Dokuzoğlu'nun davetlisi olarak protokol için düzenlenen bayramlaşmaya katılan çocuklar, el öpüp harçlık da aldı.

Antalya'da geçmiş yıllarda her kurumun kendi bünyesinde düzenlediği bayramlaşma, bu yıl cam piramitte toplu olarak gerçekleştirildi. İlkkez düzenlenen Toplu bayramlaşmaya, Vali Ertuğrul Dokuzoğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral İsmail Arıca, milletvekilleri Metin Şahin, Osman Müderrisoğlu ve Zeki Okudan, katıldı.

Başkanlar birarada

Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kumbul, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kepez Belediye Başkanı Mehmet Atay, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri de toplu törende hazır bulundu. Törenin en ilginç konukları ise Umutevi'nde barınan sokak çocuklarıydı.

Ve espri bombası

Vali, belediye başkanları, milletvekilleri ve müdürlerin arasına dağılan çocuklar, tek tek el öpüp harçlık topladılar. Vali Dokuzoğlu ile uzun süre sohbet eden sokak çocukları böylece aile özlemlerini giderdi. Serkan isimli bir çocuğun Vali Dokuzoğlu'na ‘‘Sizi ve Galatasarayı çok seviyorum’’ demesi kahkahalara yolaçtı. Antalya’da yaşıyan kimsesiz sokak çocukları geç saate kadar eğlendi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle