GeriGündem Sırlarıyla gömüldüler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sırlarıyla gömüldüler

Bağcılar’da eşi ve 7 yaşındaki kızını öldürdükten sonra aynı tabancayla intihar eden Ali Bilici ve ailesinin cenazesi gözyaşlarıyla toprağa verildi. Bilici ailesinin maddi ve manevi hiçbir sorunu olmadığını belirten yakınları, ‘sırlarıyla öldüler’ dediler.

Ali Bilici’nin dayısının kızı olan Nurgül ile 9 yıl önce severek evlendiğini belirten akrabaları ‘Eşini çok seviyordu. Çocuğuna aşırı düşkünlüğü vardı. Maddi olarak herhangi bir sıkıntısı yoktu. Ailesiyle bir kere olsun kavga ettiğini duymadık. Bu sona onları ne götürdü bilemiyoruz. Sırlarıyla öldüler’ yorumunu yaptı.

Cenazeye katılanların yardımıyla ayakta durabilen Nurgül Bilici’nin annesinin feryatları ise yürekleri dağladı. Gözü yaşlı anne, ‘Kuzum ben seni genç yaşta ölesin diye mi evlendirdim. Küçük kuzumun acısını göreyim diye mi evlendirdim’ diye ağıtlar yaktı. Yenibosna Cemevi’ndeki törenin ardından Bilici ailesinin tabutları sırayla cenaze arabasına konuldu. Ali Bilici’nin tabutunun üzerine damatlığı konulurken 7 yaşındaki küçük Cansu’nun tabutunun üzerine de gelinlik konuldu. Cenazeler Silivri Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False