GeriGündem Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir? Volkan Yılmaz kaç yaşında?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir? Volkan Yılmaz kaç yaşında?

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir? Volkan Yılmaz kaç yaşında?
Abone Olgoogle-news

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz gündemde yer alıyor. MasterChef’in bu akşamki bölümü Silivri’de çekildi. İzleyiciler Volkan Yılmaz ile ilgili bilgileri araştırmaya başladılar. Silivri Belediye Başkanı Yılmaz, Silivri’nin Kâmiloba Mahallesi’nde dünyaya geldi. İşte merak edilenler…

MasterChef’in bu akşamki bölümünde Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’da yer alıyor. Peki Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kimdir, kaç yaşında? 17 Ocak 1971 yılında dünyaya gelen Yılmaz, yüksek öğrenimini Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamıştır. İşte Volkan Yılmaz ile ilgili bilgiler

VOLKAN YILMAZ KİMDİR?

Son seçimde ‘Cumhur İttifakı’nın Silivri Belediye Başkan Adayı olan Volkan Yılmaz; 17.01.1972 yılında İstanbul Silivri’nin Kâmiloba Mahallesi’nde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Büyükçekmece’de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini de Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamıştır.

Büyükçekmece Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin kurucu üyesi olan Volkan Yılmaz, ayrıca Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası’nın (PÜİS) Yüksek İstişare Konseyi Üyesidir. 2008 yılında kurulan Türkata Stratejik Araştırmalar Eğitim ve Kültür Vakfı ile Nişantaşı Üniversitesi’nin mütevelli heyetindedir. Uzun yıllar profesyonel futbol oynayan Yılmaz, bir dönem de Silivrispor forması giymiştir. İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi olan Yılmaz, MHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulunmuştur.

25. ve 27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde İstanbul 3.Bölge Milletvekili adayı olan Yılmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

Üyesi Olduğu Kuruluşlar

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) - Yönetim Kurulu Üyesi

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) - Encümen Üyesi

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Ortadoğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) - Denetim Kurulu Üyesi

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle