GeriGündem SILA’NIN ’KIZ MEMESİ’ ŞAŞKINLIĞI
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

SILA’NIN ’KIZ MEMESİ’ ŞAŞKINLIĞI

SILA’NIN ’KIZ MEMESİ’ ŞAŞKINLIĞI
refid:23636829 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

KONSER için geldiği Antalya’nın Finike İlçesi’nde, kendisine hediye edilen ’şatoks’ adlı meyvenin ’kız memesi’ olarak bilindiği söylenen şarkıcı Sıla, "Bu kadar büyük mü" diye espri yaptı.

Şarkıcı Sıla, 25’inci Finike Festivali’nin son gününde fuar alanında verdiği konserle hayranlarını coşturdu. Konseri Konyaaltı Belediye Başkanı CHP’li Muhittin Böcek, Finike Belediye Başkanı AK Partili Nail Dülgeroğlu, Budapeşte 2’nci Bölge Belediye Başkanı Zsolt Lang, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ve vatandaşlar izledi. Saat 23.00 sıralarında sahneye çıkan Sıla, yaklaşık 1.5 saat süren konser verdi. Sahne ekibi ve Sıla’nın performansıyla coşan hayranları, şarkılara eşlik etti.

’BU KADAR BÜYÜK MÜ’

Konser sonrası sahneye çıkan Finike Belediye Başkanı Nail Dülgeroğlu, şarkıcıya turunçgil çeşidi olan ’şatoks’ meyvesi hediye etti. Dülgeroğlu, Sıla’ya kavun büyüklüğündeki meyvenin ne olduğunu sordu. Sıla’nın bilememesi üzerine Dülgeroğlu, "Bunun adı ’şatoks’, ama burada böyle derseniz kimse bilmez. Herkes bu meyveyi ’kız memesi’ olarak bilir" dedi. Başkanın açıklamasına şaşıran Sıla, "Bu kadar büyük mü" diye espri yaptı.

Başkan Dülgeroğlu daha sonra şarkıcıya, 2 kişilik fincan takımı ve dalında portakal hediye etti. Sıla da "Ekibimizle birlikte burada olmaktan büyük mutluluk duyduk" karşılığını verdi. 25’inci Finike Festivali, Sıla konserinin ardından sona erdi.

   

   

 

  

False