GeriGündem Şans Topu sonuçları belli oldu - 30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şans Topu sonuçları belli oldu - 30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da

Şans Topu sonuçları belli oldu - 30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da
Abone Olgoogle-news

Şans Topu çekiliş sonuçları dün akşam gerçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu.  Sisal Şans tarafından her hafta çarşamba günleri düzenlenen Şans Topu çekilişi 30 Eylül'de Millipiyangoonline'da noter huzurunda yapıldı. Canlı olarak yayınlanan çekilişin ardından  Şans Topu sonuç sorgulama ekranı erişime açıldı. Şans Topu’nda 5+1 bilen çıkmayınca 737 bin 345 TL büyük ikramiye devretti. İşte, 30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar

Şans Topu çekilişi dün akşam saat 20:00'da başladı. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları açıklandı. Şans Topu’nda 5+1 bilen çıkmayınca 737 bin 345 TL büyük ikramiye devretti. 5 bilen 7 kişi 6 bin 423 lira 75 kuruş, 4+1 bilen 397 lira 90 kuruş, 4 bilen 42 lira, 3+1 bilen 21 lira 10 kuruş, 2+1 bilen 8 lira 55 kuruş, 3 bilen 7 lira 5 kuruş, 1+1 bilen 4 lira 15 kuruş, 0+1 bilen 4 lira 10 kuruş kazandı.

ŞANS TOPU SONUÇLARI BELLİ OLDU

30 Eylül'de gerçekleşen Şans Topu çekilişinin sonuçları belli oldu. Şans Topu'nda kazandıran numaralar şunlar oldu;

Şans Topu sonuçları belli oldu - 30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

ŞANS TOPU SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle