GeriGündem Şans Topu sonuçları ve kazandıran numaralar - 21 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şans Topu sonuçları ve kazandıran numaralar - 21 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu sonuçları ve kazandıran numaralar - 21 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu sonuçları bu akşamki çekilişin ardından ilan edildi. Sisal Şans tarafından noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleşen Şans Topu çekilişi sonrası ikramiye kazandıran numaralar ve Şans Topu sonuç sorgulama ekranı erişime açıldı. Şans Topu çekiliş sonuçları millipiyangoonline'dan sorgulanacak. Kupon yapan binlerce şans oyunu tutkununun gözü şimdi Şans Topu sonuçlarında. İşte, 21 Temmuz 2021 Şans Topu çekiliş sonuçları ve çekiliş sorgulama ekranı.

21 Temmuz Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar ilan edildi. Kamuoyuna duyurulan çekiliş sonuçlarını aşağıdaki ekran üzerinden sorgulayabilirsiniz. Şans Topu çekilişleri Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 2 günü düzenleniyor.

 

Şans Topu sonuçları ve kazandıran numaralar - 21 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

ŞANS TOPU SONUÇ EKRANI

ŞANS TOPU'NUN KURALLARI

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False