GeriGündem Şans Topu sonuçları canlı çekiliş ile ilan edildi - İşte 21 Nisan Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş ile ilan edildi - İşte 21 Nisan Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş ile ilan edildi - İşte 21 Nisan Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da

Şans Topu sonuçları belli oldu. Sisal Şans tarafından noter huzurunda ve canlı yayında yapılan çekilişin ardından ikramiye kazandıran numaralar ilan edildi. En çok tercih edilen şans oyunlarından Şans Topu'nda bu haftanın ilk çekilişinde sonuçlar millipiyangoonline'da sorgulanacak. Kupon yapan şans oyunu tutkunlarının gözü 21 Nisan Şans Topu sonuç sorgulama ekranına çevrildi. İşte, 21 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları ve sonuç ekranı

21 Nisan 2021 tarihli Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20.30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı. Öte yandan sonuçların belli olmasının ardından kupon sorgulamasının nasıl yapılacağı da araştırılıyor. Şans Topu çekilişleri Çarşamba ve Pazar olmak üzere haftanın 2 günü düzenleniyor. Şans Topu sonuçlarınızı aşağıdaki bağlantı üzerinden sorgulayabilirsiniz. 

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş ile ilan edildi - İşte 21 Nisan Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonlineda

 

SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

ŞANS TOPU'NUN KURALLARI

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False