GeriGündem Şans Topu sonuçları canlı çekiliş ile açıklandı! 17 Şubat Şans Topu çekiliş sonucu sorgula ekranı millipiyangoonline.com'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş ile açıklandı! 17 Şubat Şans Topu çekiliş sonucu sorgula ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş ile açıklandı! 17 Şubat Şans Topu çekiliş sonucu sorgula ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu sonuçları canlı yayında düzenlenen çekilişin ardından dün akşam belli oldu. Şans oyunu sevenlerin ilgi gösterdiği Şans Topu'nda bu haftanın ilk çekilişi Sisal Şans tarafından gerçekleşti. Noter huzurunda canlı yayınlanan Şans Topu çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'da ilan edildi. Büyük ikramiyesi ile heyecan yaratan çekilişin sonuçları ve ikramiye bilgileri online sorgulanacak. İşte, 17 Şubat Şans Topu canlı çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı.

17 Şubat 2021 tarihli Şans Topu çekilişi saat 20:00'da Sisal Şans tarafından gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran şanslı numaralar 7, 11, 22, 24, 31 ve joker 7 oldu. Şans Topu çekilişleri Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 2 günü düzenleniyor. Şans Topu çekilişi sonuçlarına göre ikramiye bilet sorgulamalarınızı aşağıdaki linkten yapabilirsiniz. 

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş ile açıklandı 17 Şubat Şans Topu çekiliş sonucu sorgula ekranı millipiyangoonline.comda

ŞANS TOPU SONUÇ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ 

ŞANS TOPU'NUN KURALLARI

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

False